dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Fordon

277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

277 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2. znajdującego się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Do mieszkanie przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

350 000 zł54 m² 6 469,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca: mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowym bloku. Powierzchnia 54 m2, pozwoliła wyodrębnić: - kuchnie z jadalnią - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

414 200 zł54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkania deweloperskie (rynek pierwotny) Powierzchnia:od 26,55 m2 do 63,63 m2 Miejscowość:Bydgoszcz Ilość pięter:4 Dzielnica:Fordon Termin realizacji: i kwartał 2023 Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

265 000 zł49 m² 5 419,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe (49m 2 ) na drugim piętrze w tzw. ,kaskadowym" bloku powstałym w 1980r. w Fordonie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Akademickim. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

207 000 zł33 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie. Budynek zadbany z lat 80-tych. Mieszkanie położone na 6 piętrze z pięknym widokiem. Powierzchnia użytkowa wynosi 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł55 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku, w Fordonie Pomieszczenia: 54,6 m 2 - salon - pokój - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

450 000 zł74 m² 6 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 74,39 m2 położone na II piętrze IV-piętrowego bloku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie ustytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym blok z cegły z 1994 roku na Osiedlu nad Wislą. Blok docieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

497 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią - nowe budownictwo - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

244 797 zł29 m² 8 450,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

450 000 zł74 m² 6 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,39 m2 w Bydgoszczy na drugim piętrze w bloku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Lokal składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

449 999 zł74 m² 6 069,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży zadbane mieszkanie typu M-5 o powierzchni użytkowej 74,14 m2 znajdujące się na III piętrze bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

379 000 zł66 m² 5 786,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na osiedlu Szybowników w Fordonie. Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na drugim piętrze w bloku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w bardzo przyjemnej części osiedla w Fordonie. Budynek zadbany po termoizolacji, postawiony w latach 90-tych. Bardzo zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na czwartym (ostatnim) piętrze w niewielkim bloku z ok. 1985 r w Fordonie. Mieszkanie jest własnościowe z przynależnym gruntem oraz księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

485 000 zł68 m² 7 106,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2009r.), położonego w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie M-4 w super cenie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie. Lokal składa się z: -pokoju dziennego o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Fordon,Bydgoszcz

273 702 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa odsłona Bajki na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi. W pierwszym z nich znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twardzickiego

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do wprowadzenia od zaraz - na Bydgoskim Fordonie Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Fordon. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł52 m² 6 738,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym i dobrze skomunikowanym punkcie Fordonu. Budynek: nieruchomość mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł55 m² 6 370,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku w Fordonie. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 54,94 i składa sie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

369 000 zł70 m² 5 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w zadbanym bloku w Fordonie. Budynek ocieplony i zadbany, postawiony w 2000 roku. Otoczenie zieleni i terenów rekreacyjnych. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu, o powierzchni ok 43 m2, z ogródkiem ok 60 m2 (w tym taras ok 10 m2). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

422 000 zł57 m² 7 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Makler przedstawia nowoczesne mieszkanie w Fordonie! Na sprzedaż mieszkanie w nowym bloku wybudowanym w 2014r. Nieruchomość o powierzchni 57m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzejewskiego

Szybowników,Bydgoszcz

1 000 zł54 m² 18,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwu pokojowe ( 49,66m2 ) na trzecim piętrze w bl oku mieszkalnym we Fordonie. Jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Nowego Fordonu - os. Szybowników/początek os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

265 769 zł33 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nie czekaj z zakupem mieszkania! Zarezerwuj już teraz! 0% prowizji! Nowa inwestycja na Nowym Fordonie. Mieszkania do odbioru już w przyszłym roku. Duży wybór mieszkań dwu, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

307 436 zł41 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niebanalne mieszkanie! Przestrzeń, którą pokocha cała rodzina. Biała Posesja z przyjemnością prezentuje przestronny lokal mieszkalny, który ze względu na lokalizację w której się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, dużą łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Bajka / Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

239 000 zł35 m² 6 867,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest świetnie usytuowana kawalerka o powierzchni 35 m2, i piętro w niewielkim III piętrowym bloku murowanym z 1990 roku, osiedle Nad Wisłą w Fordonie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

460 000 zł64 m² 7 210,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje nowoczesne przestronne mieszkanie w Fordonie! Nieruchomość o powierzchni 63,6m2. W skład mieszkania wchodzą : - 3 oddzielne pokoje , dwa korytarze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

569 900 zł84 m² 6 825,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w nowszym budownictwie na Fordonie w 3 piętrowym bloku. Teren zamknięty, kameralne osiedle nowoczesnych budynków. Budynek został postawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

570 000 zł83 m² 6 838,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w fordonie o powierzchni 83m2. Lokalizacja - Osiedle Eskulapa to nowa cicha i spokojna dzielnica otoczona lasami. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł48 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 w bloku z windą na II piętrze, osiedle Fordon. Mieszkanie do odświeżenia! Cena za m2- 5560zł/ m2 Lokal o pow.49m2 i składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybowskiego

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m2 zlokalizowane na osiedlu Eskulapa (nowy Fordon) Mieszkanie położone jest na 3 piętrze nowszego bloku z windą, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie, położonego w bardzo spokojnej i zielonej części Fordonu. Opis budynku: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Szybowników to cicha i spokojna okolica położona nieopodal tatrzańskich górek. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie 46,97m2 Osiedle Eskulapa w Fordonie. Świetna lokalizacja. Bardzo spokojna okolica. Do lasu kilkadziesiąt metrów, ścieżki rowerowe i piesze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

589 000 zł86 m² 6 848,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku zlokalizowane w Fordonie. Bezpieczny zamknięty teren! Kameralne osiedle nowoczesnych budynków z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł49 m² 5 512,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przytulne 3 pokoje fordon bajka Oferta sprzedaży mieszkania w Fordonie na osiedlu Bajka. Mieszkanie zlokalizowane w 4 piętrowym bloku na 4 piętrze. Mieszkanie jasne, ciepłe o bardzo.