dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Fordon

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

409 000 zł74 m² 5 517,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowa oferta W naszym biurze! Mamy przyjemność przedstawić Państwu czteropokojową nieruchomość (74,13 m2) położoną na lubianym i świetnie skomunikowanym z centrum Bydgoszczy - Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

890 000 zł83 m² 10 671,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,35 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą z 2012 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

460 000 zł65 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Tylko w biurze Olimp nieruchomości trzypokojowe na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego, mieszkanie na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. W skład lokalu wchodzi, 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

368 900 zł26 m² 13 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Mamy okazję zaoferować mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary jak również stanowiące świetna ofertę biznesową pod inwestycję typu wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

410 000 zł74 m² 5 530,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z potencjałem | Idealne dla rodziny | Osiedle Szybowników Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem , położone w doskonałej lokalizacji, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolna

Fordon,Bydgoszcz

499 900 zł64 m² 7 872,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Wygodne mieszkanie w 100% wyposażone we wszystko by zacząć zarabiać od jutra lub zamieszkać bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Nowy Fordon,Bydgoszcz

444 000 zł73 m² 6 108,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie - idealne dla rodziny! Fordon, ul. Lawinowa 6 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,68 m zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

398 000 zł41 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szybowników,Bydgoszcz

899 600 zł90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 85 m2 + taras (40 m2) + komórka lokatorska + garaż. Położony jest na 3 piętrze nowego bloku z 2018 r. z windą. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowych mieszkań fordon żemojtela osiedle eskulapa Dobra, bezpieczna inwestycja, doskonały dojazd, pełna infrastruktura. Osiedle pełne zieleni, cisza, idealna propozycja do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, w Fordonie, osiedle szybowników/przylesie, blok czteropiętrowy, widok z okien na Górki Fordońskie. Przyjazne, ciche sąsiedztwo, stali mieszkańcy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m 2 w Fordonie. Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

479 424 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

409 990 zł74 m² 5 532,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z loggią do kapitalnego remontu - Fordon Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

589 000 zł74 m² 7 906,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam mieszkanie 3 pokojowe przestronne w Fordonie! Mieszkanie o powierzchni 74,5 m 2 w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie skład się z bardzo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, w Fordonie, osiedle Tatrzańskie. Blok czteropiętrowy, balkon typu loggia, cały budynek włącznie z klatkami po termomodernizacji. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie do remontu Lokalizacja: fordon, ul. Wyzwolenia Powierzchnia: 50 m Piętro: 4/4 Cena: 349 000 Układ mieszkania : - Mieszkanie w układzie Szczecińskim - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzeleckiego

Fordon,Bydgoszcz

623 900 zł55 m² 11 343,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - bydgoszcz fordon, ul. Strzeleckiego - osiedle uniwersyteckie Oferuję na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w jednym z najciekawszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 999 zł40 m² 10 804 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam wyjątkowy apartament w nowoczesnej, niskiej zabudowie w Bydgoszczy, który łączy w sobie komfort nowego budownictwa z funkcjonalnością idealnego miejsca do życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Fordon,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 759,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze budynku, oddanego do użytku w 2014 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

439 000 zł45 m² 9 775,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 położone na II piętrze trzypiętrowego bloku z 2009 roku w Bydgoskim Fordonie. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

559 000 zł74 m² 7 540,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, komfort i bezpieczeństwo. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 69m2 z dużym tarasem 47m2 Osiedle Eskulapa, ul. Sybiraków. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł70 m² 8 497,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 70,49 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Fordon,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,2 m , położonego na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Szybowników,Bydgoszcz

409 000 zł74 m² 5 517,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Biała Posesja ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 74,13 m wraz z powierzchnią przynależną, usytuowane w Fordonie przy ul. Kwiatkowskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Szybowników,Bydgoszcz

389 000 zł66 m² 5 937,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia bardzo słonecznego i przestronnego mieszkania usytuowanego na III piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

469 000 zł42 m² 11 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na las Activ Park, fordon | bez pośredników Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy

Fordon,Bydgoszcz

268 000 zł32 m² 8 425,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka o powierzchni 31,81 m2 położone na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim osiedlu Przylesie (fordon). Oferta wyłącznie W naszym biurze Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania w Fordonie. Mieszkanie pierwotnie miało 2 pokoje ale obecnie z salonu została wydzielona dodatkowa sypialnia. Osoby zainteresowane tym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Tatrzańskie,Bydgoszcz

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz, fordon, os. Tatrzańskie, ul. Lawinowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

468 026 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzeci etap budowy nowej inwestycji na Bajce na bydgoskim Fordonie! Inwestor zaprojektował cztery budynki mieszkalne z halą parkingową na poziomie parteru oraz garażami indywidualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szybowników,Bydgoszcz

679 000 zł61 m² 11 195,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w niskim, zadbanym bloku na osiedlu Szybowników przy ul. Golloba Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego