dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Glinki-rupienica

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (40m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2020 roku, dewelopera Arkada na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

389 000 zł29,67 m² 13 110,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie jednopokojowe (30m2) na parterze, na bydgoskim osiedlu Glinki - Zielone Tarasy. Wykończone mieszkanie, praktycznie nie wymagające żadnych nakładów finansowych, położone na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wiktoria Włodarska   Nieruchomości Apartament Oferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu glinki w Bydgoszczy. Bardzo spokojna lokalizacja. 100m od budynku Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Glinkach. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na osiedlu Zielone Tarasy w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

375 000 zł38,08 m² 9 847,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż, niespotykane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,90 m² 11 313,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na pograniczu osiedli Glinki i Kapuściska. Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,88 m² 12 299,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Glinki, bydgoszcz Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Glinkach. Lokal jest gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 30 m - Zielone Tarasy, ul. Glinki, bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł56 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nigdy nie zamieszkały, przestronny i elegancki apartament 4-pokojowy zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą, zaledwie ok. 3 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,02 m² 11 978,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! 59 m wygodnej, dopracowanej przestrzeni - Glinki, ul. Dąbrowa | Parter | Teren zamknięty Na sprzedaż mieszkanie, które wyróżnia się nie krzykliwym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł41,98 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   Polecam bardzo wygodne mieszkanie w końcowym odcinku ul. Glinki. Bloki sąsiadują z Bydgoskim Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł124 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia przestronny apartament na poszukiwanym osiedlu Zielone Tarasy przy ul.Glinki. Walory tego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,18 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Glinki. Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ulicy Glinki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł60,90 m² 11 492,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w bloku na bydgoskim osiedlu Glinki. Lokal usytuowany jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną kawalerkę z balkonem o powierzchni 30 m 2 zlokalizowaną na parterze nowoczesnego apartamentowca. Opis nieruchomości: -salon o powierzchni 24,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Glinki, 2 pokoje, mieszkanie w Puszczy Bydgoskiej! Mieszkanie o powierzchni 47,35 m 2 , ulokowane na IV piętrze 4-piętrowego bloku. Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł60,40 m² 9 586,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nowe o powierzchni 60,40 m 2 , 4 pokoje na Glinkach! Budynek nowoczesny odebrany w maju 2024 roku , dwupiętrowy w cichej kameralnej okolicy. Plusem mieszkania jest to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

465 000 zł40 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie w bloku z 2013r z windą na Glinkach. IV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67 m znajdujące się na II piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1988 roku przy ul. Białogardzkiej, dzielnica Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 000 zł40,50 m² 10 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania w nowym budownictwie z 2024 na Glinkach! Mieszkanie 40,50 m 2 z dużym balkonem na drugim piętrze w bloku. Budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 146,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone dwupokojowe mieszkanie (pow. 35,32 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą (2023 r.) w dzielnicy Glinki. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 900 zł61 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Blok z 2013 roku znajduje się na osiedlu Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

312 494 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 35 m - Bydgoszcz, glinki Cena: 269 000 pln Powierzchnia: 35 m Lokalizacja: ul. Glinki 138, bydgoszcz Piętro: 1 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie przy ul. Glinki - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

598 138 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Glinki, 2 pokoje, miejsce postojowe w cenie, bez barier architektonicznych! Mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , ulokowane na II piętrze 4-piętrowego bloku. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glinki

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 850 zł69 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle funkcjonalnego apartamentu na Osiedlu Zielone Tarasy. Dokonała lokalizacja osiedla pozwala nie tylko na szybki i sprawny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł34 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż / funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 na osiedlu Glinki w Bydgoszczy! *** Oferta dostępna tylko w biurze Forma Nieruchomości *** Szukasz przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

399 000 zł33 m² 11 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe (33,4m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Glinkach. Kompletnie wyposażone, komfortowo wykończone mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

739 900 zł74 m² 9 995,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Glinki. Nowe budownictwo z 2008 roku , w sąsiedztwie stadionu Chemik i Lidla. Przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 900 zł61 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

312 494 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026