dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Biała Posesja oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w nowym budownictwie przy ul. Kossaka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! świetne dla inwestora jak I rodziny! trzypokojowe mieszkanie Z balkonem, i piętro W bloku trzypiętrowym Z lat siedemdziesiątych, położonym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

325 000 zł53 m² 6 120,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! idealne dla rodziny! trzypokojowe mieszkanie Z loggią, z widokiem nieograniczonym innymi budynkami, IV piętro W kameralnym bloku na granicy górzyskowa I szwederowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! W świetnej cenie! przestronne I komfortowe dwupokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Z widokiem nieograniczonym innymi budynkami, II piętro W nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia piękne i przytulne mieszkanie usytuowane na pograniczu Błonia i Górzyskowa. Budynek to inwestycja awz z 2007 roku, 3-piętrowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł73 m² 7 502,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrkcyjna oferta! 7500/m W nowym budownictwie nowoczesne I przestronne trzypokojowe mieszkanie Z balkonem oraz Z komórką lokatorską W cenie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

619 000 zł81 m² 7 678,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hit! dostępne od zaraz! nowoczesne I przestronne czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I Z dwoma łazienkami, i piętro W bloku Z 2012r. Z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w 3-piętrowym bloku z 2010 roku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

436 000 zł61 m² 7 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Copernicus Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61m2 na 2-piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej lokalizacji na pograniczu osiedli Górzyskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

679 000 zł83 m² 8 187,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Copernicus Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82,93m2 z dwoma balkonami na parterze w ogrodzonym bloku z 2013 roku w poszukiwanej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne I komfortowe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem, i piętro W bloku Z 2013r. NA osiedlu górzyskowo dla klientów zainteresowanych możliwość nabycia lub wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko w naszej ofercie! 2 pokojowe mieszkanie, 55m2 z dużym tarasem w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 55m2 w nowoczesnej aranżacji. Składa się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48 m2 i składa się z 3 pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

224 000 zł30 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Makler Nieruchomosci poleca funkcjonalne mieszkanie na Górzyskowie o powierzchni 30m2, na które składają się: pokój, oddzielna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł33 m² 10 731,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gustownie zaaranżowane, nowoczesne, w pełni wyposażone, mieszkanie na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji - bydgoskiej dzielnicy Wilczak. 2 pokoje z aneksem kuchennym na ponad 32 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

999 000 zł104 m² 9 579 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy pokoje, 104,29 M/2, trzecie piętro, górzyskowo! dostępne od zaraz! dwupoziomowe mieszkanie Z trzema tarasami na górzyskowie! Lokal usytuowany na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 000 zł33 m² 8 211,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka okazja! Zapraszam do zakupu kawalerki na Górzyskowie. Wyjątkowe mieszkanie znajduje na trzecim (ostatnim) piętrze nowego budynku powstającego w doskonałej lokalizacji na Górzyskowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

457 000 zł58 m² 7 850,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu znakomicie zlokalizowane mieszkanie na Górzyskowie. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni łącznej 60m, klimatyzowane. Lokal po generalnym remoncie przeprowadzonym 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 295,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 35,64 m 2 - salon 19,25 m 2 , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

510 000 zł72 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 71m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch bardzo dużych sypialni, korytarza i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest bardzo praktyczne mieszkanie zlokalizowane na szwederowie/górzyskowie w nowszym budownictwie z 2001 roku. Trzypiętrowy budynek doskonale utrzymany i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

657 000 zł81 m² 8 150,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w nowym budownictwie z windą na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 80,61 m 2 - salon 23 m 2 , - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

345 000 zł50 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na górzyskowie! Mamy dla Państwa do zaoferowania piękne dwupokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Bydgoszczy. Znajduje się na Górzyskowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie: do mieszkania wchodzimy przez podwójne drzwi. Mieszkanie bardzo ciche. Na powierzchnię 63m2 składa się: -przestronny salon z wyjściem na balkon, -sypialnia z zabudową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 295,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują Przestronną kawalerkę z osobną kuchnią i balkonem dostępną od zaraz! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

473 378 zł64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie o powierzchni 63,97 m2. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

699 009 zł83 m² 8 427,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie do sprzedania M5 na Górzyskowie! Nieruchomość o powierzchni 82,93 m. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Klatka liczy 3 lokatorów, ( 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

466 981 zł64 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie o powierzchni 63,97m2. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

513 912 zł74 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie o powierzchni 74,48m2. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

491 568 zł74 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie o powierzchni 74,48 m2. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

521 360 zł74 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

454 187 zł64 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

360 000 zł44 m² 8 166,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem postojowym, znajdujące się w nowym bloku w na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 44,08 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Górzyskowie! Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w bloku z wielkiej płyty, który został wybudowany w 1982 roku W skład którego wchodzą: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

330 000 zł50 m² 6 560,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 Górzyskowo Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym. Teren wokół bloku bardzo atrakcyjny z placem zabaw dla dzieci. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

411 000 zł54 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne M3 - górzyskowo! Novator poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na II piętrze III piętrowego bloku z cegły z 2008 r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 52 m 2 - salon, - pokój, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie na górzyskowie 64M2 4 pokoje Na sprzedaż jasne (dwustronne), zadbane i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

695 000 zł116 m² 5 991,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator Nieruchomości poleca Apartament dwupoziomowy (115,7 m2) z pięknym widokiem na zieleń Parku. W spokojnej, dobrze skomunikowanej części bydgoskiego Szwederowa / Górzyskowa. Idealne.