dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

590 zł28 m² 21,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tania , ładna kawalerka po generalnym remoncie właśnie ukończonym. Nowe rozprowadzenie wody, prądu, nowa łazienka z nowym wc, kabiną prysznicową z brodzikiem, umywalką, nowe podłogi, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

282 640 zł40 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kameralnym miejscu. Zapraszam do atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo. Trzy piętrowy budynek z halą garażową. Stan deweloperski. Niektóre elementy można zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

435 098 zł65 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

657 628 zł87 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkania stworzone dla rodzin. Cicha i spokojna okolica. Blisko tereny zielone. Ścieżki rowerowe. Bardzo kameralny budynek w świetnej okolicy. Zapraszam Ekspert ds Nieruchomości Expander.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

436 156 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

328 482 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu piękne, nowy dwupokojowy apartament o powierzchni 52,14 m2 znajdujące się na wysokim parterze inwestycji znajdującej się na Górzyskowie, składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł43 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2021 roku. Dotychczas nieużytkowane, kuchnia z aneksem w pełni wyposażona, pokój z łóżkiem pod materac 160x200 cm i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na parterze - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie w Nieruchomości umowa przedwstępna - oferta wstrzymana do 31 grudnia 2021 roku Zanim umówisz się na bezpieczną prezentację możesz zobaczyć to mieszkanie podczas wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

255 000 zł36 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Górzyskowo,Bydgoszcz

312 500 zł52 m² 5 955,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu mieszkanie w bardzo dobrym stanie o pow. 52,47 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 1938 roku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji mieszkania w poszukiwanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na styku dzielnic Górzyskowo - Błonie. Blisko ścieżki rowerowe, park, las. Szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne , słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem -ul Jaskółcza Górzyskowo Lokal składa się z : - dużego salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł70 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem: trzy pokojowe mieszkanie na 1piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy- ulica Gołębia 63 na Bydgoskim Górzyskowie. Powierzchnia mieszkania: 70.02m2 + komórka lokatorska 3m2. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

495 000 zł73 m² 6 780,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na Górzyskowie , idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie o powierzchni 73 m 2 usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

412 000 zł58 m² 7 137,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - pokoju dziecięcego, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36 m2 w nowym budynku na Górzyskowie - osiedle Perłowa Dolina. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 5-piętrowym i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis mieszkania: przedstawiam na sprzedaż przestronny i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o powierzchni 63 m2 położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

560 000 zł87 m² 6 436,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! górzyskowo Przepiękny, klimatyczny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

409 000 zł58 m² 7 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58m 2 mieszczące się na 1. piętrze na Górzyskowie. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 80m 2 mieszczące się na parterze w bloku z cegły na Górzyskowie. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z balkonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,6m 2 mieszczące się na IV piętrze bloku w bardzo cichej i spokojnej okolicy na Górzyskowie. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

495 000 zł73 m² 6 780,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla singla, studenta lub pod inwestycję na wynajem! Biuro Nieruchomości Optimum poleca M-2 o powierzchni ok. 32 m2 , położonej na pierwszym piętrze w bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wciąż pachnące now ością, zupełnie wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 42m 2 mieszczące się na 4. piętrze w bloku na Górzyskowie. Umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 60m 2 mieszczące się na 1. piętrze w bloku z cegły na Górzyskowie. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z balkonem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

239 470 zł31 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle wyjątkowego i komfortowego apartamentu znajdującego się w nowej inwestycji, na bydgoskim Górzyskowie! Apartament umiejscowiony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 927,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 50,33 m2. W mieszkaniu istnieje możliwość stworzenia osobnej kuchni i dwóch odrębnych pokoi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne M-4 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku, składa się z dużego salonu z w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł58 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,5 m2 na os. Górzyskowo w Bydgoszczy - parter - kameralny blok - możliwość trzech pokoi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

319 000 zł61 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Promocja do końca marca cena za 1 M2 obniżona do kwoty 5.255 ZŁ MIESZKANIE MARZEŃ TYLKO W DREAM HOUSE! Górzyskowo , ulica Czackiego ., blok , czwarte piętro , 60,70 m2 ., balkon. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i gotowym do wprowadzenia M4 na Górzyskowie? Biała Posesja Nieruchomości poleca starannie i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 61 m2, które czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

409 000 zł58 m² 7 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, świetnie zaaranżowane mieszkanie na Górzyskowie. Blok mieszkalny został wybudowany w roku 2006. Materiał budulcowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim górzyskowie o powierzchni 60m2. Lokalizacja - Osiedle Górzyskowo to cicha i spokojna okolica położona w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

409 000 zł58 m² 7 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

359 900 zł55 m² 6 543,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Górzyskowo. Budynek Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

820 000 zł145 m² 5 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowy apartament Z miejscem W hali garażowej W ofercie bardzo duże mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Górzyskowo. Apartament liczy 145 m2 , położony jest na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

342 000 zł56 m² 6 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestorów! Piękne mieszkanie w bloku na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Blok jest 3-piętrowy wybudowany z cegły, ocieplony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

405 000 zł50 m² 8 046,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze z dużym balkonem. Nieruchomość składa się z : - kuchnia otwarta na pokój, - łazienka, - garderoba, -korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł69 m² 6 554,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - osiedle Górzyskowo. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym o powierzchni około 13m2.