dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

344 900 zł30 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim i powierzchni 30m 2 z ogródkiem w przyjemnej dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - nowe!, bydgoszcz (górzyskowo) Mieszkanie - 2. piętro - stan deweloperski Oferuję na sprzedaż mieszkanie w nowym, kameralnym apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

469 000 zł61 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60 m , położone na osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

655 000 zł72 m² 9 059,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 4-pokojowe, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort przestrzeni oraz wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

670 000 zł45 m² 14 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe z garażem w bryle budynku w bloku na zamkniętym terenie na Górzyskowie! Mieszkanie zadbane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z balkonem w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe Mieszkanie jest w pełni umeblowane:w sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko, biurko i szafa, w pokoju dziennym kanapa, komoda, stolik pod telewizor, barek, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

530 000 zł43 m² 12 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z pełnym wyposażeniem położonego w dzielnicy Górzyskowo w inwestycji pod nazwą Perłowa Dolina. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 40.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 600 zł44 m² 58,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowopowstałym bloku na Górzyskowie. Osiedle zamknięte i monitorowane. Na na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

649 000 zł66 m² 9 814 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje, 2 balkony, klimatyzacja | Górzyskowo | 66 m | Wysoki standard Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,13 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

630 000 zł66 m² 9 516,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe (M-4) z balkonem w nowym bloku z cegły na apartamentach zen w doskonałej lokalizacji osiedle Górzyskowo. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne przestronne M-3 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku, składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

659 990 zł74 m² 8 918,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gackowskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

323 000 zł31 m² 10 385,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Makler poleca 2 pokoje Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gackowskiego 5. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Włącznie z kluczami;) Trzypokojowe mieszkanie (51m 2 ) wraz z komórką lokatorską (3,55m 2 ) położone na wysokim parterze bloku na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler z przyjemnością poleca: do nabycia unikatowe, trzypokojowe mieszkanie (M-4) o metrażu 84 m , usytuowane na pierwszym piętrze solidnego, ceglanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

355 000 zł30 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja! Nowe mieszkanie 2-pokojowe (M3) o powierzchni 30 m , położone na parterze prestiżowego osiedla przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (górzyskowo). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 290 000 zł96 m² 13 489,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność! dostępna wyłącznie W naszym biurze! Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m położone na parterze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Perłowa Dolina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

345 000 zł30 m² 11 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 29,71 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego oddanego do użytkowania w 2025 roku, na osiedlu Górzyskowo. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

355 000 zł30 m² 11 948,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, położonego na parterze budynku, oddanego do użytku w 2025 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

655 000 zł66 m² 9 904,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2011 roku , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

547 900 zł38 m² 14 380,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Makler z przyjemnością poleca na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze nowego budynku z windą na osiedlu Avia - Górzyskowo , Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł83 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyłącznie w Atlantis Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na Górzyskowie w Bydgoszczy w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (53m2) na III piętrze w bloku na bydgoskim Górzyskowie - ul. Kossaka. Jasne, przestronne, częściowo umeblowane mieszkanie składa się z dwóch naprawdę dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

449 000 zł68 m² 6 558,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 66,2 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo przy ul. Jaskółcza 42. Nieruchomość doskonale sprawdzi się również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - Bydgoszcz, os. Górzyskowo Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo, usytuowane na wysokim parterze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 059 900 zł105 m² 10 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

630 500 zł66 m² 9 538,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł64 m² 7 854,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie na os. Górzyskowo na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

682 000 zł65 m² 10 492,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 3 pokojowego (65,41 m2), położonego w Bydgoszczy przy ul. Fałata 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

418 900 zł27 m² 15 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Makler z przyjemnością poleca na sprzedaż: funkcjonalną kawalerkę położoną na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą z poziomu zero, w inwestycji Leszczyńskiego Par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

328 990 zł32 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000