dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

4 000 zł152 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie O pow. 152m2 - szwederowo Bardzo wysoki standard, umeblowane i wyposażone, klimatyzacja, garaż. Do dyspozycji obszerny 30,5m2 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie W apartamentowcu na górzyskowie-umeblowane, wyposażone-duży taras 75m2 Luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na górzyskowie Do dyspozycji pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na górzyskowie Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 w bloku z cegły na Górzyskowie Biuro nie pobiera prowizji od najemcy Oferowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na górzyskowie Do dyspozycji najemcy dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia śliczne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie W bloku Z 2007r- umeblowane I wyposażone-tylko 1200zł+opłaty Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - bydgoszcz - komfortowe, 2 pokoje - umeblowane - Z garażem Do wynajmu wyjątkowo ładne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górzyskowo. Obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

196 000 zł35 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka w wysublimowanym guście na Bydgoskim Górzyskowie przy ul. Fałata Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie wprost stworzone dla ludzi ceniacych sobie wyrafinowany gust.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bydgoszcz - komfortowe, 2 pokoje - umeblowane Do sprzedaży wyjątkowo ładne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górzyskowo. Obszerny salon z półotwartą kuchnią(32m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

305 000 zł64 m² 4 765,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy na Górzyskowie. Szybkie i bezproblemowe przemieszczenie się do Centrum Bydgoszczy oraz innych dzielnic Bydgoszczy. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow.47m2, położone na 2 piętrze w bloku z cegły(nowe budownictwo). Dobra lokalizacja, cicha, spokojna okolica, blisko sklepy, szkoły, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 zł54 m² 21,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - komfortowe, 2 pokoje - umeblowane Do wynajmu wyjątkowo ładnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górzyskowo. Obszerny salon z półotwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

205 000 zł47 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 47m2 przy ulicy Falata w Bydgoszczy. 2 pokoje na drugim piętrze w bloku z 2005 roku. W całym mieszkaniu deska barlinecka,łazienka terakota. Wszelkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia nowe 1 pokojowe mieszkanie W nowym bloku na górzyskowie Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc. Z pokoju wyjście na duży słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

265 000 zł65 m² 4 058,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne deweloperskie M-4 na Górzyskowie Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnegolicencja Urzędu Mieszkalnictwa i rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 46m2 przy ulicy Jaskółczej w Bydgoszczy. Mieszkanie na 3 ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły z 2001 roku. Salon-28m2(parkiet dębowy),kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie deweloperskie w poszukiwanej zawsze dzielnicy Górzyskowo. Super cena! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 64m2 na Górzyskowie. Było to mieszkanie 4 pokojowe - jeden z pokoi został połączony z kuchnią (15m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie W nowo oddanym bloku na górzyskowie-umeblowane-wyposażone! 1450zł+340zł+prąd! Dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 zł54 m² 21,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie M-3 o pow. 54m2, położone na wysokim parterze na osiedlu Górzyskowo. Dobra lokalizacja, cicha, spokojna okolica. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

770 zł41 m² 18,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka 41 m2 przestronna i słoneczna, całkowicie umeblowana, wysoki standard (sprzęty i meble nowe), teren ogrodzony, monitorowany, możliwość parkowania na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu górzyskowo-1100zl+opłaty Do dyspozycji najemcy pokoj z aneksem kuchennym, sypialniam łazienka, przedpokój. Z pokoju dziennego wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! - wyjątkowa aranżacja! dwupokojowe mieszkanie urządzone wg najnowszych trendów-luksusowo wyposażone-umeblowane Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany, apartament na bydgoskim Górzyskowie. Lokal obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z wc i przedpokój. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie o pow. 59 m2 usytuowane w Bydgoszczy na Górzyskowie. Lokal na parterze w budynku z 2009 roku wybudowanego z cegły i odrodzonego (brama na pilota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i komfortowo wyposażone (tak, jak na zdjęciach). Teren ogrodzony, spokojna okolica, blisko centrum. Czynsz 400zł. W pełni umeblowane. Blisko kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

339 000 zł95 m² 3 568,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, na Osiedlu Górzyskowo z dwoma balkonami. Blok ogrodzony. Mieszkanie położone jest na pierwszym pietrze trzypiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi: duży salon 31m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

336 000 zł69 m² 4 869,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam M-4 na Górzyskowie na trzecim, ostatnim piętrze w bloku z 2000 roku. Powierzchnia mieszkania 69 m2. W dużym pokoju, przedpokoju i kuchni na podłodze bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesna kawalerka W bloku Z 2006r-umeblowana I wyposażona 950zł+opłaty Do dyspozycji duży pokój z wyjściem na balkon. Oddzielnie kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na górzyskowie-teren ogrodzony 1000zł+opłaty Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze. Dwa niezależne pokoje, nieumeblowane. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe - 2 pokojowe mieszkanie w bloku na piętrze II, teren ogrodzony i monitorowany. Lokal obejmuje salon połączony z aneksem kuchennym oraz 20 metrową sypialnię z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanko W bloku na górzyskowie Do dyspozycji najemcy pokój dzienny z aneksem kuchennym, mała sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65m2. Mieszkanie 3 pokojowe, przerobione na 2. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym 40m2 w tym: deski, gładzie,szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W bloku na górzyskowie Do dyspozycji najemcy salon, sypialnia, niezależna kuchnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowy, komfortowy lokal mieszkalny w apartamentowcu przy ul. Inowrocławskiej na Górzyskowie. Powierzchnia wynosi 48m2, piętro I, budynek z winda. Lokal obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany, umeblowany i wyposażony apartament na bydgoskim Górzyskowie. Lokal obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super luksusowe! wyjątkowe mieszkanie do wynajmu! 3 pokojowe mieszkanie O pow. 60m2 na górzyskowie - piękna aranżacja-umeblowane-wyposażone-1700zł+opłaty Do wynajęcia obszerne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Marbud - Górzyskowo. Teren ogrodzony, monitorowany. Idealny dojazd do centrum, okolica świetnie skomunikowana z każdym miejscem w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoskich Sokołów

Górzyskowo,Bydgoszcz

192 000 zł43 m² 4 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Prywatna oferta bez Pośredników Kontakt :   Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w trzypiętrowym bloku w miejscowości Bydgoszcz w dzielnicy Górzyskowo. Mieszkanie nie wymaga.