dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Kapuściska

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Stylowe 2 pokoje z tarasem,wysoki parter, idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie 2-pokojowe, położone na cenionym, nowoczesnym osiedlu. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

625 456 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

649 638 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

667 584 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł45 m² 7 760,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł31 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowa do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 3. piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 42,42 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

476 000 zł64 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

275 310 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości rezerwacja Zamieszkaj komfortowo na zielonych Kapuściskach! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

999 000 zł101 m² 9 891,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie czteropokojowe (101m 2 ) z loggią i 80-metrowym tarasem w stanie deweloperskim podwyższonym na ostatnim piątym piętrze w nowym bloku na bydgoskich Kapuściskach Przy tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu od strony południowej - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 42,42 m , Kapuściska, balkon, piwnica, 2 Piętro Położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł31 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Kapuściska,Bydgoszcz

339 999 zł36 m² 9 444,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Apartament na Kapuściskach z gotową łazienką idealny do adaptacji Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Kapuściskach, przy ulicy Spokojnej. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

454 001 zł48 m² 9 456,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, położone na parterze w zadbanym bloku, w spokojnej okolicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont , podczas którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł35 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Baczyńskiego tylko najem okazjonalny Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz przestrzeni bez kompromisów? Chcesz samodzielnie zaaranżować i wykończyć mieszkanie dla siebie? Czy może jesteś inwestorem? Pochyl się nad tą ofertą! Prezentuję 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł45 m² 7 760,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł45 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z potencjałem | 2 pokoje | Kapuściska ul.Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

348 900 zł45 m² 7 758,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,97 m z balkonem i piwnicą(2,55m2) Powierzchnia użytkowa 42.42 m - Wyżyny, ul. Wojska Polskiego, bydgoszcz Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

249 000 zł28 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na Kapuściskach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -kuchni -łazienki -pokoju -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

449 000 zł47 m² 9 575,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska (ulica Śliwińskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska (ulica Wojska Polskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł45 m² 7 760,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe (42,42m2) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł47 m² 38,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | osiedle filmowe | bydgoszcz Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,58 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 44 m , położone na 7 piętrze wieżowca w pożądanej części Bydgoszczy osiedlu Kapuściska. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

682 552 zł66 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

630 656 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

445 000 zł48 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Kapuściska,Bydgoszcz

1 450 zł30 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania, które sprawdzi się jako wspólna przestrzeń do życia, ta oferta może być idealnym wyborem. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51 m Kapuściska gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

620 060 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa bardzo atrakcyjna cena, nie czekaj dzwoń! Przytulne 2 pokoje z dużą piwnicą |osiedle Kapuściska | 51 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

669 582 zł66 m² 10 200,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

650 133 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

2 400 zł63 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji mieszkania czteropokojowego znajdującego się w bloku numer 1 przy ul. Bernarda Śliwińskiego w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie o powierzchni 62,95 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij