dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Kapuściska

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

237 600 zł36 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokoje, 36 m2, zlokalizowane na osiedlu Kapuściska. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

277 900 zł51 m² 5 406,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze W dwupiętrowym bloku, w świetnej lokalizacji na spokojnym, najszybciej rozwijającym się osiedlu, kapuściska! W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 57m2 - salon 14,8m2 - sypialnia 8,8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43m 2 w bloku na Kapuściskach , mieszczące się na 2. piętrze. W skład pomieszczeń wchodzą: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

295 000 zł57 m² 5 197 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego budynku na os. Kapuściska. Budynek powstał w 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojwe w bloku z cegły, kapuściska, ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

269 900 zł53 m² 5 092,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (53 m2) położoną na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku, budowanego w latach 80' z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Kapuściska o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Kapuściska położone są w górnym tarasie miasta. Blok położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż: mieszkanie do remontu, 53 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia (układ szczeciński), na 4tym piętrze w bloku na Kapuściskach. Wielki balkon typu loggia w wymiarach 5m x 1.20m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 - pokojowe przestronne 64 m2 zlokalizowane na osiedlu Kapuściskach. Funkcjonalny układ mieszkania, lokal ciepły i słoneczny z wystawą okien północ - południe. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękną kawalerkę po remoncie. Mieszkanie ma 31mkw. Jeden pokój 16 mkw z balkonem ukazującym przepiękną panoramę miasta, kuchnia jest w osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

351 000 zł56 m² 6 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne, słoneczne mieszkanie M-4 o powierzchni 56m2 zlokalizowane w spokojnej części osiedla Kapuściska. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na czwartym pietrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 47m2 - salon - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

224 000 zł35 m² 6 379,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przytulne mieszkanie na Kapuściskach. Mieszkanie jest częściowo do remontu. Cicha i spokojna okolica blisko basen i szkoły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliwińskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do naszej oferty dołącza kawalerka mieszcząca się na 6 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Kapuściska - położona blisko "nzoz Przychodnia Kapuściska". Budynek usytuowany obok kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: 53 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia (układ szczeciński), na 4tym piętrze w bloku na Kapuściskach. Do mieszkania przynależy również piwnica (4 m2). Wielki balkon typu loggia (o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na wynajem na 1 0. piętrze w wieżowcu na Kapuściskach. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon , - sypialnia , - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie 3-pokojowe na wynajem , o powierzchni ok. 62m 2 które mieści się na parterze w niewielkim bloku na Kapuściskach. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

348 000 zł69 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich kapuściskach o powierzchni 69m2. Lokalizacja - Bardzo dobra, cicha i kameralna lokalizacja, teren wokół zadbany, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

224 900 zł40 m² 5 622,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 40 m2, położone w dzielnicy Kapuściska. Lokal mieści się na 3 piętrze niskiego bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 49m2 - salon 17,9m2 - kuchnia 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie po generalnym remoncie! Wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Ma dwie sypialnie 15 i 20 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zlokalizowanego mieszkania - Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego. Miejsce z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

# kawalerka # 31m 2 # 6 piętro # kapuściska W mieszkaniu: pokój oddzielna kuchnia z oknem łazienka z wc duży balkon Przynależna piwnica. Wymieniono instalację wod-kan. Lokal umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: bardzo atrakcyjne mieszkanie M-4 o powierzchni 57m2 zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy. W skład nieruchomości wchodzą : - pokój dzienny 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

329 000 zł79 m² 4 164,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego jasnego, przestronnego mieszkania na Kapuściskach(górny taras miasta)- 3 piętro (ostatnie), o powierzchni 79 m2. Składa się z: -salonu -2 sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 47m 2 mieszczące się na 4. pietrze w bloku na Kapuściskach. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m 2 na Kapuściskach na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny ok 20m 2 , - sypialnia ok 11m 2 , - kuchnia ok 9,5m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy trzypokojowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni 56m 2 w bloku na 4. piętrze na Kapuściskach. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

290 000 zł56 m² 5 166,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 56m2, zlokalizowane przy ul.Baczyńskiego na osiedlu Kapuściska. W skład lokalu wchodzą : - 1 pokój ok. 14,5m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

215 000 zł29 m² 7 350,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację przytulnej kawalerki na Kapuściskach. Mieszkanie położone na szóstym piętrze zachwyca przepięknym widokiem z okien na wschodnią panoramę miasta. Duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Techników

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (74 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy - Kapuściska. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

304 000 zł47 m² 6 468,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Kapuściska o powierzchni 47m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest w górnym tarasie miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: nieruchomość 39m2 na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie składa się z z dwóch pokoi ( jeden przechodni ), kuchni, łazienki z wc oraz z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Techników

Kapuściska,Bydgoszcz

319 000 zł79 m² 4 037,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (79 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Bydgoszczy - Kapuściska. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 66,5m 2 z balkonem mieszczące się na 1. piętrze w bloku na Kapuściskach. W skład pomieszczeń wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łuczniczka

Łuczniczka,Bydgoszcz

275 000 zł44 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przytulne 2 - pokojowe mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy: (500 m. od Focus Mall, 300 m. od Media Markt, na przeciwko hal sportowych: łuczniczka, artego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

172 000 zł30 m² 5 830,51 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się na parterze na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 29,5m2 - salon - kuchnia oddzielna z oknem - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska ul. Architektów Pomieszczenia: 50,63m2 - salon 19m2 - kuchnia 9m2 - sypialnia 14m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży piękne mieszkanie znajdujące się na bydgoskich Kapuściskach. Lokal znajduję się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

229 000 zł35 m² 6 514,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przytulnego mieszkania mierzącego 35,15 m 2 usytuowanego na iip. czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie.