Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo nowoczesne mieszkanie na osiedlu Kasztelanka w Fordonie. Wnętrze nieruchomości bardzo ładnie wykończone materiałami wysokiej klasy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolna

Kasztelanka,Bydgoszcz

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze bloku w Fordonie, ul. Wolna. Spokojna i cicha okolica, jednocześnie blisko sklepy, apteka, przystanek tramwajowy, autobusowy Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

299 000 zł64 m² 4 708,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 63m2 w Fordonie. Cicha i spokojna lokalizacja, niedaleko znajdują się liczne sklepy, szkoły oraz tereny zielone. Mieszkanie zawiera: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybudowanie

Kasztelanka,Bydgoszcz

279 000 zł41 m² 6 821,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Zakup bez podatku pcc - oszczędność 2%. Zupełnie nowe mieszkanie w bloku oddanym do użytkowania pod koniec 2018 roku. Budynek z windą na terenie ogrodzonym z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

349 000 zł66 m² 5 256,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego i wygodnego mieszkania, usytuowanego na ivp. czteropiętrowego bloku na osiedlu Kasztelanka w Fordonie. Mierzy ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

243 000 zł61 m² 3 983,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m 2 piętro Mieszkanie składa się z : salonu 20,7m2 sypialni 12m2 pokoju 8m2 kuchni 7m2 łazieknki wc Mieszkanie jest zadbane i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

193 000 zł63 m² 3 063,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie na osiedlu Kasztelanka w Fordonie. Na lokal o powierzchni 63 m2 składają się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

238 000 zł61 m² 3 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61m2 wraz ze schowkiem gospodarczym -komórka. Mieści się na 2 pietrze jedno-klatkowego bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w Fordonie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

198 000 zł62 m² 3 193,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie rozkładowe usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składające się z salonu, 2 sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

292 000 zł82 m² 3 582,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas 1500 złotych prowizji brutto od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdzziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biała Posesja nieruchomości poleca słoneczne mieszkanie w dzielnicy Fordon. W zasięgu ręki pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, przychodnia. Doskonała komunikacja z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania własnościowego w Fordonie na osiedlu Kasztelanka. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, oddzielnie wc, duży zadaszony balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

209 000 zł50 m² 4 196,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W biurze novator! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku na osiedlu Kasztelanka. Duży( 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

356 700 zł82 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Biała Posesja oferuje kolejną „ perłę” na sprzedaż w Fordonie Nieruchomość w lokalizacji dla osób ceniących bliskość przyrody, uwielbiających aktywny tryb życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

185 000 zł62 m² 2 974,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku w Fordonie na Osiedlu Kasztelanka.Mieszkanie posiada balkon i jest do własnej aranżacji.Łazienka osobno z wc.Blisko szkoła,przedszkole,sklepy,przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

219 000 zł66 m² 3 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w bloku z cegły,na osiedlu Kasztelanka ocieplone styropianem, lokalizacja: bydgoszcz - Fordon. Wspólnota mieszkaniowa - stosunkowo niskie opłaty. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M5/74m2, usytuowane na III piętrze/4 w Fordonie (os. Kasztelanka). Mieszkanie składa się z czterech pokoi (20m2/13,5m2/12m2/8,2m2), kuchni (7m2), łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku siedmiopiętrowym z windą usytuowanym na osiedlu Kasztelanka. Pokoje - 19,3/10,5/10/7 m2 - wykładzina pcv, wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

174 000 zł65 m² 2 676,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4 na 4-tym piętrze w bloku na osiedlu Kasztelanka. Powierzchnia 65m2 + piwnica 4,25m2. Pokoje 18,5/16/12m2, kuchnia 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

185 000 zł62 m² 2 974,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

190 000 zł65 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Fordonie na osiedlu Kasztelanka. Powierzchnia 65 m2, z czego pokoje mają wymiary 20/13/12 m2. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Fordonie osiedle Kasztelanka o powierzchni 67m2 z loggią - 3 pokoje. Blok cegła teren częściowo ogrodzony i monitorowany. Pokoje 21,12,10m2, duża kuchnia ok. 9m2, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4 62m2, usytuowane na 2-gim piętrze w bloku na osiedlu Kasztelanka. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4 w bloku na 4 piętrze, zlokalizowane na osiedlu Kasztelanka w Fordonie. Powierzchnia 62m2, z czego pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

247 000 zł67 m² 3 686,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!mieszkanie w Fordonie osiedle Kasztelanka o powierzchni 67m2 z loggią - 3 pokoje. Blok cegła teren częściowo ogrodzony i monitorowany. Pokoje 21,12,10m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

166 000 zł43 m² 3 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 42,95m2, położone na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Kasztelanka w Fordonie. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu sklepy, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie w Fordonie3 pokoje o powierzchniach 65m 2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, blok ocieplony, okna częściowo wymienione, w pokojach na podłogach panele, wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal położony na parterze ogrodzonego i ocieplonego bloku. Dwa pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka z wc o łącznej powierzchni 42,95m2. W 2014 roku przeprowadzony był duży remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

167 000 zł50 m² 3 340 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku(1990 r)ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni na osiedlu Kasztelanka.Świetne położenie,dogodny dojazd do Centrum,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

173 500 zł49 m² 3 540,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Kasztelanka.Cicha,zielona okolica ,bdb punkt komunikacyjny.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Mieszkanie funkcjonalne,słoneczne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

158 000 zł48 m² 3 298,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Fordon os. Kasztelanka Prezentowane mieszkanie znajduje się na 7 piętrze we wieżowcu o pow. 47,9m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 21/10m2 ( na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

205 000 zł64 m² 3 203,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku(1990 r) ocieplonym i odnowionym na osiedlu Kasztelanka w otoczeniu zieleni.Cicha,spokojna okolica,kulturalne sąsiedztwo.Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

235 000 zł74 m² 3 184,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Fordon os. Kasztelanka, bardzo ładne czyste oraz zadbane mieszkanie typu m-5 Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 73,8m2 na terenie ogrodzonym. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Fordon os. Kasztelanka Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 72m2. Składa się z 4 pokoi o powierzchni: 20/10/10/8m2, kuchni 8m2, łazienka 3m2, wc 1,2m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

225 000 zł62 m² 3 605,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na wysokim parterze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 19mkw, 10mkw, 10mkw, kolejnymi pomieszczeniami to 8mkw kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

269 000 zł55 m² 4 890 zł/m²

 

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Stary Fordon, Kasztelanka