dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Okole

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

199 000 zł31 m² 6 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Novator centrum nieruchomości poleca: lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Nieruchomość znajduje się na parterze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

175 000 zł20 m² 8 565,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze skomunikowanej z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, bydgoską Szkołą Wyższą oraz Collegium Medicum? Lubisz spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł20 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta świeżo i komfortowo wykończonego mieszkania zlokalizowana blisko Centrum, w odległości mniej niż 100 m od świeżo rewitalizowanego kanału bydgoskiego. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

175 000 zł20 m² 8 565,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Oferta dla inwestora, zakup dwóch wyremontowanych kawalerek na oddzielnych księgach wieczystych za łączną cenę 330 tyś. Pln. Marzy Ci się mieszkanie w Bydgoszczy w dzielnicy Okole - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

617 700 zł87 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Okolu! Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku roku poddana termomodernizacji w roku 2016 (docieplenie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł20 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 100 zł37 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Polecamy Państwu na wynajem bezczynszowe jednopokojowe mieszkanie, na drugim piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie całkowicie umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

245 000 zł48 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

195 000 zł32 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia mieszkania usytuowanego na II piętrze oficyny w bardzo zacisznej okolicy Okola w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

199 500 zł35 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia mieszkania usytuowanego na parterze oficyny w bardzo zacisznej okolicy Okola w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

425 000 zł55 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy! Nieruchomość o powierzchni 55m2. Mieszkanie składa się : - ok. 28 m2 - większa kawalerka w tym 3,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Nieruchomość składa się : - aneks kuchenny i salon to otwarta przestrzeń. W przestrzeni wykonano pojemną, nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

267 000 zł50 m² 5 287,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! umowa przedwstępna! 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Łokietka w Bydgoszczy. Mieszkanie sześć lat temu przeszło gruntowny remont włącznie z wymianą instalacji. W ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

215 000 zł36 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia mieszkania usytuowanego na I piętrze oficyny w bardzo zacisznej okolicy Okola w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

199 000 zł35 m² 5 650,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe (31.91m2) na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Okolu. Mieszkanie składać się będzie z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

340 500 zł70 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

221 000 zł43 m² 5 162,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Okole

Okole,Bydgoszcz

189 900 zł27 m² 7 033,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka (27m 2 ) na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Okolu Ładnie rozplanowana kawalerka. Wszystko nowe w dobrej lokalizacji. W chwilę jesteśmy przy rondzie grunwaldzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

267 000 zł47 m² 5 680,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m2 na 1 piętrze Zlokalizowane w centrum Bydgoszczy przy spokojnej ulicy. Urokliwy widok na Brdę z posesji. Mieszkanie znajduje się w oficynie na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

279 000 zł32 m² 8 801,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko W naszym biurze. Zamieszkaj w stylowej kamienicy nad Kanałem Bydgoskim! Dwupokojowe mieszkanie w jednej z piękniejszych lokalizacji w mieście. Oferta idealna dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

220 000 zł43 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Okole,Bydgoszcz

599 000 zł91 m² 6 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna. Polecamy do zakupu przestronne i stylowo wykończone mieszkanie z pięknym widokiem na Kanał Bydgoski. Blisko Centrum. Mieszkanie ma trójstronną wystawę okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

209 000 zł35 m² 5 932,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Okole,Bydgoszcz

414 000 zł76 m² 5 447,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m2 położone na 2 piętrze bloku o dwóch kondygnacjach. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Okole, składająca się z salonu, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 500 zł44 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na ulicy Grunwaldzkiej 77 w Bydgoszczy. Bardzo dobra komunikacja z centrum i pozostałymi częściami miasta. W okolicy lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Okole

Okole,Bydgoszcz

265 000 zł26 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę po kapitalnym remoncie - Okole Lokal składa się z : - pokoju z kuchnia - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jest w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

801 688 zł87 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie: zaprojektowano tu bowiem małe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

408 900 zł76 m² 5 376,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca! Mieszkanie o powierzchni 76m2, plus 8m2 piwnica, słoneczne. Składa się z 2 pokoi ok. 18m2 każdy (oba mają garderobę i balkon), otwartego salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

151 000 zł23 m² 6 542,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje urokliwą kawalerkę w centrum Bydgoszczy! Mieszkanie składa się: -osobnej kuchni z oknem , - pokoju , -przedpokoju - oraz łazienki z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

480 985 zł58 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

268 000 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z tarasem na parterze w kamienicy - Okole Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

409 000 zł76 m² 5 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

269 500 zł40 m² 6 654,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie zajmujące powierzchnię 40 m2 wraz z 10 m2 tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Okole

Okole,Bydgoszcz

237 000 zł52 m² 4 557,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, piękne mieszkanie poddaszowe w zadbanej kamienicy! Kamienica jest po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje wod-kan, przeprowadzono remont dachu. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Okole

Okole,Bydgoszcz

409 000 zł76 m² 5 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Okolu. Pomieszczenia: 76m2 - salon z aneksem - sypialnia z garderobą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

152 000 zł24 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910