dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Przylesie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe mieszkanie 74m2, z loggią i ogródkiem, na parterze bloku w cichej i spokojnej okolicy Bydgoszczy - os. Przylesie. Blok ocieplony, klatka wyremontowana, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł74 m² 3 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie M5/75m2, usytuowane w bloku w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z czterech niezależnych pokoi (24m2/12m2/12m2/10m2), kuchni (7m2), łazienki (5m2), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w Fordonie osiedle Przylesie - mieszkanie po remoncie 64mkw 3 pokoje 21metr 11metr i 9metr mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 6-piętrowym ocieplonym budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

249 000 zł52 m² 4 751 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie M-3, o pow. 52,41m² na osiedlu Przylesie w Fordonie. Blok z cegły z 2002 roku, III piętrowy z własnym piecem na gaz, zasilany gazem miejskim: centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

290 000 zł74 m² 3 911,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe + garderoba zlokalizowane w Fordonie - Przylesie. Mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku 3-piętrowym. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, przestrzenne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta M3 W bloku na I piętrze Ciekawie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe w bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Stan mieszkania bardzo dobry, nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Przylesie,Bydgoszcz

171 500 zł50 m² 3 430 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku Fordonie Przylesie na ulicy Berlinga Mieszkanie o powierzchni 50m2, całkowicie przearanżowane z typowego M-3 w systemie szczecińskim, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkania: 63m2 Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwuczęściowego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

225 000 zł74 m² 3 057,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fordon - Przylesie. Blok położony w sąsiedztwie górek. Ostatnie 4 piętro, duża loggia. Praktyczny układ pokoi: 20m2, 11m2, 11m2 i 10m2; kuchnia 9m2; łazienka 3,5m2, oddzielne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

274 900 zł59 m² 4 687,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z miejscem parkingowym! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze bloku z cegły , oddanego do użytku w 2002roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe( do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł74 m² 3 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu w Fordonie. Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie zlokalizowane na atrakcyjnym pod każdym względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

264 000 zł74 m² 3 560,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#Mieszkanie trzypokojowe w Fordonie os. Przylesie Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie w Fordonie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

#Trzypokojowe mieszkanie z loggią Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku. Usytuowane na Przylesiu - w świetnej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu szkoła, przedszkola, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

239 000 zł75 m² 3 186,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M5/74m2. Mieszkanie w programie MDM! Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku w Fordonie (os. Przylesie). Składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł74 m² 3 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie M5/75m2, usytuowane w bloku w Fordonie (os. Przylesie). Rewelacyjna oferta! Zadbane mieszkanie, w doskonałej cenie! ok.3100/m2 Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

225 000 zł64 m² 3 537,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Fordonie, osiedle Przylesie , Powierzchnia mieszkania niecałe 64m2, na które składają się: - trzy pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną - toaleta - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleina

Przylesie,Bydgoszcz

239 000 zł74 m² 3 229,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Polecam państwu zadbane mieszkanie położone na Przylesiu. Mieszkanie zadbane nie wymagające nakładów finansowych. cztery niezależne pokoje. kuchnia oraz łazienka i osobne wc. Wszystkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

239 900 zł66 m² 3 621,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M5 na bydgoskim Fordonie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Okolica spokojna, cicha i bardzo urokliwa. Okna północ-południe. Widok na fordońskie wzgórza. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

265 000 zł74 m² 3 574,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie. Lokal mieści się na 4 najwyższym piętrze w pełni ocieplonego budynku. Pierwotnie było 4-pokojowe, jeden pokój po połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

207 500 zł74 m² 2 798,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Duże mieszkanie z loggią. Fordon 4 pokoje - 22/12/11/9m2 ,kuchnia oddzielna ,łazienka i wc. Czynsz na 3 osoby tylko 670 zł. Osiedle Przylesie- blisko sklepy,szkoła,przedszkole,komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie. Lokal mieści się na 4 najwyższym piętrze w pełni ocieplonego budynku. Pierwotnie było 4-pokojowe, jeden pokój po połączeniu z kuchnią stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

122 000 zł31 m² 3 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na osiedlu Fordon- przylesie. Lokal mieści się na parterze w bloku dziewięcio-piętrowym. Mieszkanie składa się z jednego pokoju (20m2), oddzielnej kuchni (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie M4/64m2, usytuowane na VI piętrze w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie zostało przearanżowane i obecnie składa się z jadalni (25m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M4/ 64m2, usytuowane na II piętrze/4 w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (22m2/12m2/9m2), kuchni (7m2), łazienki razem z wc (7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielawskiego

Przylesie,Bydgoszcz

205 000 zł64 m² 3 223,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Bielawskiego 2 Trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

219 000 zł49 m² 4 451,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 49,2 m2 w Fordonie, os. Przylesie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze wieżowca. Składa się z salonu 22 m2, pokoju 8 m2, kuchni 7m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Usytuowane na 2 piętrze w bloku z płyty po modernizacji. Pokoje: 20 m2, 10 m2, 10 m2, 8 m2, kuchnia 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

242 000 zł74 m² 3 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie typu M-5 o pow. 74m2 w Fordonie na osiedlu Przylesie. Znajduje się na 4 piętrze w bloku. Składa się z czterech pokoi: 24/11/11/9, kuchni 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

210 000 zł64 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Fordon os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze we wieżowcu o pow. 63,6m2. Składa się z 3 pokoi o powierzchni: 20/12/9m2, kuchni 8m2, łazienka z wc 6m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Przylesie w Fordonie. Mieszkanie zadbane, na podłogach mozaika parkietowa, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

279 000 zł74 m² 3 770,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły. Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 74m2 polożonego na 1 piętrze bloku z płyty w Fordonie na os. Przylesie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - 20/12/10/9m2, kuchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

203 000 zł65 m² 3 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M4/65m2, usytuowane na I piętrze/4 w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (22m2/11m2/9m2), kuchni (7m2), łazienki (3,2m2), wc (1,2m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleina

Przylesie,Bydgoszcz

177 000 zł64 m² 2 765,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam państwu mieszkanie w dobrej lokalizacji osiedla Przylesie na bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej loggii, oddzielnej kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie M4/65m2 usytuowane na II piętrze wieżowca w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (22m2/13m2/9m2), kuchni (7m2), łazienki (3,5m2), wc (1,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

225 000 zł57 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o pow. 55 m 2 w Fordonie na osiedlu Przylesie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

205 000 zł64 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedaży mieszkanie M4/64m2, usytuowane na I piętrze/4 w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (23m2/12m2/9m2), kuchni (7m2), łazienki (3,5m2), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

206 000 zł64 m² 3 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M4/64m2 usytuowane na III piętrze/4 w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (21m2/12m2/9m2), kuchni (7m2), łazienki (3m2), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

169 000 zł53 m² 3 194,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania o pow. 52 m 2. Zlokalizowane jest w Fordonie na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesna aranżacja! komfortowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły z 2007 roku na osiedlu Przylesie. Teren wokół budynku zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

220 000 zł74 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Kontakt I prezentacja ewa katafiasz tel. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w bloku z wielkiej płyty (w pełni ocieplonym) zlokalizowanym na osiedlu Przylesie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Nowy Fordon, Przylesie