dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 099 ogłoszeń

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie na Bielawach daje poczucie - komfortu, prywatności i życia w dobrej, sprawdzonej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa: 57 m Piwnica: 4,8 m Rozkład pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 956 zł70,74 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gotowa do zamieszkania - kawalerka w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na I piętrze w kamienicy z 1930 roku. Całkowita powierzchnia niespełna 29 m 2 , a w tym pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

425 000 zł26 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż kompaktowe, w pełni wyposażone M-3 o powierzchni 26,5 m2 położone na 5 piętrze nowego bloku z windą przy ulicy Fordońskiej 433b. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzena tel:   Prestige Nieruchomości Prezentuję nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, w cichej i kameralnej inwestycji Kolorowe Garbary. Lokal ma zaledwie dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł113,73 m² 7 825,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronny lokal 113,73 m - centrum Bydgoszczy (śródmieście) Na sprzedaż oferujemy lokal o powierzchni 113,73 m , położony na wysokim parterze w odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

460 000 zł35,28 m² 13 038,55 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz wyjątkowego mieszkania ?. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowy apartament, w samym sercu Bydgoszczy. Nordic Haven bo o nim mowa, to przeszklony apartamentowiec, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 937 zł62,93 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40,78 m² 11 255,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wisłę. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m . Położone na szóstym piętrze nowoczesnego bloku z 2025 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

304 000 zł29,44 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,44 m , położone na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Lokal po generalnym remoncie - gotowa baza do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 502 zł52,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 45,98 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 440 zł58,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M4 na Błoniu. Mieszkanie parę lat temu przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje, okna, grzejniki. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Dogodna okolica, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne 3 pokoje | 60 m | bocianowo | 1 piętro | generalny remont Możliwość wykończenia pod klucz według Twojego projektu! Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do własnej aranżacji, 3 pokoje na Skrzetusku! Mieszkanie na X piętrze w bloku z 1971, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to przechodni salon o zachodniej ekspozycji, 2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Szwederowie! Mieszkanie na II piętrze w ocieplonej kamienicy z 1930 roku. Wnętrze to 2 pokoje, całkowita powierzchnia niespełna 39 m 2 , a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

282 900 zł26,84 m² 10 540,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki,oraz balkonu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 200 zł48,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł66,02 m² 8 088,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta W pepper house! 4pokojowe mieszkanie W niskim bloku! atuty: - 3 sypialnie! - Dwustronna ekspozycja! - Duża loggia! - Szybki termin wydania! charaketrystyka: na sprzedaż 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,29 m² 6 936,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kontakt Ewa Schulz tel.   Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie w Fordonie przy ul. Igrzyskowej. Mieszkanie po generalnym remoncie podczas którego wymieniono stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z przepiękną sztukaterią w świetnej lokalizacji, w ścisłym Centrum miasta. Mieszkanie ma 70.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65,28 m² 7 490,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią Fordon, bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 65 m , położone na drugim piętrze bloku z połowy lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 925 zł68,59 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł78,57 m² 11 072,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży elegancko urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni nieco ponad 76 m , położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Górzyskowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka w centrum - ul. Poniatowskiego idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka zlokalizowana przy ul. Poniatowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 456 zł60,14 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 249 000 zł98 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z duszą przy Parku Kochanowskiego elegancja, styl i komfort 98 m Jeżeli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili zachwyca to mieszkanie jest stworzone dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł35 m² 12 942,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w naszym biurze w pełni umeblowana i przygotowana do zamieszkania kawalerka o powierzchni 35 metrów. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - numerowane,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez konieczności inwestowania dodatkowych środków finansowych. Mieszkanie zostało wyremontowane, więc jest w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

584 900 zł51,30 m² 11 401,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie, zarówno do mieszkań, jak też pod inwestycję z wymienionym zwrotem z mieszkania. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 40 m 2 - salon z aneksem kuchennym 15,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł42,26 m² 9 441,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 197 000 zł110,96 m² 19 799,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja łączy elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 099 zł56,41 m² 10 389,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65 m² 11 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na osiedlu Leśnym. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł92,29 m² 7 367 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum i kluczowych punktów miasta? Zależy Ci na własnym ogrodzie, prywatnym parkingu i braku czynszu?.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł29 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 29 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym - ul. Powstania Listopadowego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.