dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Szwederowo,Bydgoszcz

459 000 zł40 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie podzielone na dwie osobne kawalerki z antresolą o powierzchni użytkowej 19,56 m2 oraz 20,05 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

686 900 zł68 m² 10 131,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza i najbardziej pożądana okolica w Bydgoszczy - Oś. Wyżyny! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m . Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

631 900 zł62 m² 10 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 000 zł78 m² 15 467,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w sercu Bydgoszczy - prawdziwy komfort w zaciszu Twoich czterech ścian! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

863 000 zł92 m² 9 397,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bardzo ładne, dwupoziomowe, kameralne apartamenty w Nowym Fordonie na osiedlu Eskulapa. Imponujący, ponadczasowy, okazały budynek typu bliźniak. Przemyślany i przestronny układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szwederowo,Bydgoszcz

289 000 zł25 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 25,12 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość inwestycyjna, pierwsze wymarzone mieszkanie dla młodych oraz wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

269 000 zł43 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska w bardzo niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania M3 o pow. 38m2, zlokalizowanego na 10 piętrze przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, na popularnym osiedlu Bartodzieje. Z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Twoich marzeń z tarasem większym niż niejedna kawalerka! Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność, przestronność i komfort na najwyższym poziomie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

330 000 zł33 m² 9 987,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w Fordonie o powierzchni 33,04m2 - ostatnie takie mieszkanie - budynek gotowy - klucze do przekazania od ręki Mieszkanie w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

485 900 zł54 m² 9 014,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Błonie,Bydgoszcz

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Biurze makler! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m - gotowe do wprowadzenia! Błonie ulica Szubińska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 000 zł53 m² 10 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 53,23m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku mieszkalnym (2022 r.) na bydgoskich Kapuściskach. Wyjątkowy lokal, który charakteryzuje się spójną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

436 800 zł42 m² 10 326,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

387 000 zł66 m² 5 899,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz marzenia i wizje na temat swojego własnego M ? Chcesz je spełnić i zamieszkać w mieszkaniu swoich marzeń? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą okazję, abyś mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

434 660 zł42 m² 10 275,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję przestronne M3 na bydgoskich Kapuściskach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach 38 metrowe M-3. Mieszkanie jednostronne z wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

349 695 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bajka,Bydgoszcz

399 900 zł57 m² 7 015,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie na osiedlu Bajka o powierzchni całkowitej około 64m.Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie z balkonem typu M-3 położone na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy Lokal po kapitalnym remoncie o powierzchni 38m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

278 000 zł35 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży przytulne mieszkanie na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przestronne i słoneczne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 90-tych na osiedlu Bajka w Fordonie. To ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

670 220 zł73 m² 9 187,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

784 000 zł68 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w samym centrum miasta, a jednocześnie cieszyć się ciszą i spokojem w wolnym czasie? Szukasz luksusowego mieszkania , ponieważ nie masz czasu i energii na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 900 zł70 m² 8 234,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

391 700 zł37 m² 10 719,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chołoniewskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie (ok. 65m2) na trzecim piętrze w bloku z 2008 r. na bydgoskim Szwederowie, ul. Chołoniewskiego. Przestrzeń dla pary lub rodziny z dziećmi składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

238 000 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam kawalerkę blisko w centrum miasta! Mieszkanie Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem w dobrej lokalizacji. Kawalerka o powierzchni o powierzchni 28 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

421 000 zł61 m² 6 890,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe, doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy - wygodny dostęp, bez konieczności pokonywania wielu schodów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

439 900 zł35 m² 12 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o pow.50m2 położone na IV piętrze. Nowa cena i jeszcze ponegocjujemy! Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,łazienki i wc. Loggia z widokiem na wolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

535 000 zł64 m² 8 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze w sześciopiętrowym bloku w Fordonie na os. Przylesie. Jest to mieszkanie własnościowe, o powierzchni 64m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

367 000 zł37 m² 9 865,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Curie Skłodowskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Terasy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pcc i opłaty za pośrednika! Bezpośrednio od dewelopera! Cena do negocjacji!stworzymy dla Ciebie wymarzony wg Twoich upodobań i życzeń projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

699 900 zł63 m² 11 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Makler Nieruchomości poleca: inwestycja na ul. Łomżyńskiej to nowoczesny, wolnostojący budynek, który składa się z lokalu usługowego oraz 10 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Babia Wieś,Bydgoszcz

357 900 zł39 m² 9 153,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie przy ulicy Toruńskiej. Załączone zdjęcia przedstawiają inne realizacje, mieszkanie zostanie wykończone w zbliżonym.