dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

366 700 zł36 m² 10 186,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

418 520 zł54 m² 7 721,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

560 000 zł74 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Bydgoszczy na Bartodziejach.Bardzo dobra lokalizacja, tereny zielone, cisza, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości, markety, sklepy, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Produkcyjna

Stary Fordon,Bydgoszcz

463 326 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 49,82m2 w nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

538 900 zł68 m² 7 983,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie na Osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w Bydgoszczy o powierzchni 50 m2, usytuowane na trzecim piętrze. Opis oferty: mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście,Bydgoszcz

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie poddaszowe z 24 metrowym tarasem z widokiem na Wyspę Młyńską. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym (ok. 80 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

515 700 zł67 m² 7 697,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

408 072 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

664 011 zł59 m² 11 233,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

550 000 zł88 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie do zamieszkania w Dzielnicy Muzycznej o powierzchni 88m2. Idealna oferta zarówno na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

489 000 zł68 m² 7 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M4-68 m2 zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na osiedlu Osowa Góra. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

409 611 zł53 m² 7 713,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielawy,Bydgoszcz

469 000 zł55 m² 8 596,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wyjątkowa oferta mieszkania po remoncie W bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu bielawy W bydgoszczy ul. Powstańców śląskich. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice Mieszkanie utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

565 000 zł83 m² 6 790,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Zapraszam do odwiedzenia luksusowego mieszkania, przeznaczonego dla rodziny w Fordonie na Osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie ma wysoki standard. Meble nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

434 770 zł48 m² 9 095,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

294 000 zł62 m² 4 747,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego (w którym prowadzona jest działalność gospodarcza) z możliwością przekształcenia na lokal użytkowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

375 544 zł41 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

383 100 zł40 m² 9 674,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Siernieczek,Bydgoszcz

465 000 zł68 m² 6 838,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem użytkowym na bydgoskim Siernieczku. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

357 699 zł43 m² 8 408,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł41 m² 5 808,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Konopnej. Powierzchnia mieszkania 41,15m2 położone na 2 piętrze w świetnej lokalizacji. Zalety oferowanego mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

412 200 zł53 m² 7 777,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

439 000 zł41 m² 10 715,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler poleca serdecznie wygodne mieszkanie zlokalizowane w otoczeniu ciszy i zieleni w Fordonie. Nowoczesna niska zabudowa i pięknie zagospodarowany teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

374 120 zł39 m² 9 568,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

412 211 zł41 m² 10 027 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

349 900 zł40 m² 8 723,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała oferta dla inwestorów, którzy oczekują pewnego zysku! Polecam serdecznie dwupak inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi w sąsiedztwie Wyższej Szkoły Gospodarki co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

403 900 zł41 m² 9 851,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

254 826 zł26 m² 9 896,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

372 305 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nad Wisłą,Bydgoszcz

334 000 zł46 m² 7 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie w Fordonie na wysokim parterze z loggią. Mieszkanie o pow.48m2 składające się z 2 pokoi,kuchni oraz łazienki i osobno wc.,przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

469 000 zł66 m² 7 160,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie u nas! Cena do negocjacji! Biuro Makler z przyjemnością poleca: wygodne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na lubianym Osiedlu Leśnym. Dookoła zieleń, kameralny blok i tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Modrakowej, wyżyny. Lokal znajduję się na 3 piętrze. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

377 000 zł42 m² 8 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura. Piękne 2 pokojowe mieszkanie w Śrudmieściu. Po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój ok. 16 m2 - Sypialnia ok. 10 m2 - Kuchnia ok. 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

341 002 zł41 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

318 100 zł31 m² 10 261,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

435 000 zł37 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł25 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela Kawalerka 25,12 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy po generalnym remoncie! Z 12 - metrowym Tarasem. Budynek wyremontowany za środki własne - brak kredytu na.