dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 154 ogłoszenia

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Fordonie - idealne dla studentów i rodzin! Lokalizacja: fordon Powierzchnia: 63m Liczba pokoi: 5 (każdy osobny, nieprzechodni) Dodatkowe pomieszczenia: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł83 m² 10 361,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,35 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą z 2012 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63,10 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie (os. Przylesie). Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

245 000 zł30,78 m² 7 959,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania "na start" na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

578 990 zł49 m² 11 816,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł47,58 m² 12 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania na koniec listopada! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 47,58 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowy apartament W centrum Na sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko Z nami kupisz to wyjątkowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie na sprzedaż w Centrum na ul. Wąskiej na terenie zamkniętym w nowym bloku z cegły na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasna kawalerka po generalnym remoncie - Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 32 m , po generalnym remoncie , położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75,70 m² 8 586,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 76 m2 - 4 pokoje na Śródmieściu w Bydgoszczy, ul. 20 stycznia 1920 r. *** Oferta dostępna tylko w naszym biurze *** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz unikatowego mieszkania w centrum miasta? Szukasz loftowego wnętrza i lubisz otwartą przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację i mieszkanie w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

570 632 zł57,35 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż - w naszym biurze! Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie m3 w bardzo dobrym stanie. Świeżo wyremontowane. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, blok posiada windę. Wokół pełno zieleni, park oraz pasaż handlowy. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

380 016 zł46,12 m² 8 239,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł47,65 m² 6 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Bydgoszcz, wyżyny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 4. piętrze w bloku na bydgoskich Wyżynach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,70 m² 7 155,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w bardzo dobrej lokalizacji w Fordonie? Mieszkania dla swojej rodziny lub inwestycyjnego? Z pięknym widokiem w okolicy lasów i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł39,80 m² 13 994,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 pokoje z prywatnym ogródkiem | Wysoki standard | Bartodzieje Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,80 m z prywatnym ogródkiem 25,29 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł65 m² 12 507,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w naszym biurze piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na parterze bloku z 2019 roku - Inwestycji realizowanej pod nazwą City Park. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

314 430 zł33,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,17 m² 9 955,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie z dużą przestrzenią i potencjałem idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 437 zł55,48 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27,42 m² 10 029,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34,76 m² 6 875,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Czy szukasz mieszkania, które od razu może zacząć na siebie zarabiać? Marzysz o własnej kawalerce na start lub lokalu pod biuro? Chcesz wejść i nie martwić się o remont? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż Kapuściska, ul. Spokojna, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Bartodzieje | 48 m | 1 piętro z windą Na sprzedaż oferuję piękne, jasne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł47,80 m² 12 550,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł36,19 m² 7 734,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Czy szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, które od pierwszego dnia może na siebie zarabiać? Zależy Ci na nieruchomości, którą kupujesz z gotowym najemcą i stabilnym dochodem?.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,60 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Tylko u Nas! Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 1.piętrze w czteropiętrowym bloku! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł85,39 m² 5 504,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 85,39 m2 w samym sercu miasta Bydgoszcz. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

286 600 zł26,03 m² 11 010,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł65,64 m² 14 152,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament 3-pokojowy | Bartodzieje | 65,5 m | balkon | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł30,94 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60,50 m² 10 115,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , po kompleksowym generalnym remoncie, wykończone w najnowocześniejszych trendach wnętrzarskich. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis oferty: na sprzedaż stylowa i świeżo wyremontowana kawalerka 26,78 m na 2. piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko Kanału Bydgoskiego. Mieszkanie łączy klimat starej.