dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

352 000 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na Śródmieściu w Bydgoszczy. To propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

599 900 zł134 m² 4 476,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 134 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

429 000 zł37 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Świętej Trójcy w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

330 000 zł31 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 190 zł24 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w klimatycznej kamienicy przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w świetnej lokalizacji blisko uczelni i terenów zielonych. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł26 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

294 500 zł28 m² 10 525,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Bydgoszcz

339 000 zł51 m² 6 686,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2 pokoje | 50,3 m | Śródmieście | ul. Zygmunta Augusta | piwnica + parking na podwórzu Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedstawiamy eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze prestiżow ej inwestycji Industria w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

488 000 zł66 m² 7 370,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Makler Nieruchomośc i z przyjemnością poleca: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,21 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

8 000 zł124 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 124m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w kamienicy. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

453 328 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł37 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Śródmieście,Bydgoszcz

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie! Przestronne mieszkanie na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy z 1894 roku - ul. Wileńska, bydgoszcz Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Seminaryjnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

325 000 zł34 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

445 000 zł70 m² 6 371,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji ulica Śniadeckich w Bydgoszczy. Mieszkanie ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ossolińskich

Śródmieście,Bydgoszcz

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Ossolińskich), które mieści się w klimatycznym budynku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

599 000 zł39 m² 15 226,20 zł/m²

 

Piętro:23/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament nr 527 zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach. Nowoczesny kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w zmodernizowanej przedwojennej kamienicy w stylu moderny francuskiej o wysokości 3,5m Apartament posiada taras o długości 13 m. Dobre doświetlenia zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

260 000 zł36 m² 7 182,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

470 010 zł76 m² 6 172,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1770

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,13 m , zlokalizowane w centrum miasta w zadbanej kamienicy Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w Bydgoszczy Nowoczesność, jakość i doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowego, trzypietrowego budynku z windą, przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

669 000 zł77 m² 8 670,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Śródmieścia. Niepowtarzalne mieszkanie o niezwykłym klimacie, zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium nad Brdą z klimatyzacją i garażem. To mieszkanie jest dla osoby lub pary, która chce mieszkać wygodnie, nie tymczasowo: klimatyzacja realny komfort latem, nie obietnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

278 900 zł32 m² 8 581,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną na wysokim parterze klimatycznej, wyremontowanej kamienicy Atuty nieruchomości: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie- osiedle Industria, ul. Pomorska 81, bydgoszcz. Do wynajęcia pięknie urządzone, jasne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 81 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

619 000 zł136 m² 4 551,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

550 000 zł83 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mamy przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 82,60 m , położone na pierwszym piętrze w doskonale zachowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Startfragment Komfortowe mieszkanie w kamienicy w sercu Bydgoszczy - ul. Warmińskiego Powierzchnia: 37 m Układ: salon z aneksem kuchennym sypialnia z garderobą łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

284 490 zł33 m² 8 553,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

725 000 zł63 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe nowoczesne mieszkanie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 3 pokojowy apartament o powierzchni 62,59 m2 w budynku z 2014 r., położony w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

529 000 zł36 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż stylowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam do sprzedaży przestronne i zadbane mieszkanie położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 089 000 zł124 m² 8 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta inwestycyjna, gotowa inwestycja która już zarabia! Zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 7-pak składający się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł40 m² 8 944,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe (40,25m2 ) na parterze w bloku na bydgoskim Bocianowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, funkcjonalnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł26 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26,16 m , położona w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Budynek po kompleksowej modernizacji wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

520 000 zł69 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Umowa Przedwstępna! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

465 000 zł42 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie to prawdziwa perła dla osób poszukujących komfortu w sercu miasta. Położone zaledwie 300 metrów od Ronda Jagiellonów i Collegium Medicum, oferuje doskonałą lokalizację,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście