dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

450 000 zł81 m² 5 535,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Nowa oferta Oferujemy na sprzedaż to przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni 81 metrów kwadratowych, zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach placu Piastowskiego. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urocza

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela! Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie (jeszcze nie zamieszkałe) przy ul. Urocza 10 w Bydgoszczy. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej przy ulicy Chodkiewicza w sąsiedztwie powstającej Akademii Muzycznej. Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Za domem ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

210 000 zł36 m² 5 898,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Powierzchnia to 35,60m, po podłodze 63,50m, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

221 800 zł37 m² 5 943,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

163 000 zł31 m² 5 191,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni użytkowej 31,40 m2. Mieszkanie jasne bardzo ustawne z możliwością adaptacji na dwupokojowe. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł21 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka w kamienicy, centrum Bydgoszczy przy Matejki 4, blisko bsw. *Kawalerka o powierzchni 22m2. *Pokój z aneksem kuchennym. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

225 000 zł37 m² 6 027,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą poddaszowego mieszkania dwupokojowego w stanie deweloperskim w centrum miasta o powierzchni 37,33 m2. Niska cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie W samym centrum Bydgoszczy! Mieszkanie o metrażu 48 m2 składa się: * z aneksu kuchennego połaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chwytowo

Śródmieście,Bydgoszcz

199 000 zł51 m² 3 894,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki gotowej do zamieszkania w centrum miasta o powierzchni 51,10 m2. Idealna oferta zarówno na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł48 m² 6 673,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości 2 pokojowej z garderobą, położonej w świetnej lokalizacji - Śródmieście. Dodatkowo przynależy piwnica. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł67 m² 7 400,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz mieszkania w kamienicy w samym centrum? Gotowe, atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe jako dwupak inwestycyjny zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

209 000 zł34 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Bydgoszcz

280 000 zł26 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanej i wyposażonej kawalerki na ul. Cieszkowskiego 12 o powierzchni 26,45 m2. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

179 900 zł27 m² 6 737,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

188 900 zł21 m² 8 995,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Kawalerka 20,88m2 w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z dużego salonu z antresolą i z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Kawalerka została wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

198 900 zł25 m² 7 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w dwupiętrowej kamiennicy położonej w Centrum miasta. Cały b udynek jest po kapitalnym remonci e, podczas którego wykonano nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

319 900 zł49 m² 6 520,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca: absolutna perełka tylko U nas! duże dwupokojwe mieszkanie W odnowionej kamienicy! Przedstawiam Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

196 000 zł25 m² 7 808,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania po generalnym remoncie. Względem lokalizacji, standardu mieszkania czy stanu technicznego kamienicy, poniższa oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

309 000 zł49 m² 6 325,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Zapraszam do zapoznania się z ofertą umeblowanego, dwupokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy. Budynek Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka przy Podwale 8 w Bydgoszczy. *ścisłe centrum Bydgoszczy. *Pokój z aneksem kuchennym. *W bardzo dobrym stanie. *27 m2, II piętro. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

4 500 zł147 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnią i jadalnią, dwiema łazienkami. Dwa miejsca postojowe pod budynkiem oraz komórka. Teren prywatny, zadbany, kameralne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Świetna okazja w atrakcyjnej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym. Mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Floriana

Śródmieście,Bydgoszcz

215 000 zł25 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji. Gotowa do zamieszkania od zaraz! Dla studenta, dla pary lub na inwestycję. Lokalizacja chętnie wybierana na najem krótkoterminowy. Kawalerka kupiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

330 000 zł56 m² 5 926,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość położoną w świetnie skomunikowanej części Śródmieścia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze bezczynszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 087 000 zł147 m² 7 409,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Polecamy na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki. Lokalizacja na pograniczu osiedla Wilczak i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

180 000 zł27 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

222 000 zł37 m² 5 946,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł72 m² 5 527,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: 2 mieszkania 2-pokojowe znajdujące się w kamienicy, w Śródmieściu. 2 mieszkania w kamienicy o łącznej powierzchni 72,19 m 2. Oba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

189 000 zł28 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę 25m 2,na parterze na ul.Mazowieckej. Okolice Placu Piastowskiego, dworca pkp, uczelni. Funkcjonalny układ,jasna dwa duże okna, co daje możliwość wydzielenia osobnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 350 zł20 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam kawalerkę na wynajem 19,5 m2 blisko centrum -2 min pieszo do ulicy Gdańskiej. Okolica spokojna blisko szkoły, liczne sklepy i komunikacja miejska. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcinkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie przy Marcinkowskiego 7C *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Lokal o powierzchni 18 m2 składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu kawalerki , o powierzchni 27 m w cenie 259.000 złotych. Mieszkanie znajduje się w Bydgoszczy, przy ul. Karola Libelta. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

129 000 zł25 m² 5 080,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie w rewilitalizowanej kamienicy o powierzchni 32,12 mkw. Lokalizacja: centrum Bydgoszczy. Mieszkania do remontu z możliwością wykończenia i przygotowania do wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica Muzyczna

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzielnica muzyczna Sprawdź spacer wirtualny: tylko do końca marca 2022r. obniżka o ponad 10 000 zł Było 690 000 zł, po promocji jest 679 000 zł Przestronne, stylowe mieszkanie na 3 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł30 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy apartament 30,5 m2 z widokiem na Wyspę Młyńska centrum Mieszkanie niezwykle przestronne i jasne. Ekspozycja okien w kierunku północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy- bydgoszcz Śródmieście. Powierzchnia 72m2. 3pokoje, kuchnia, łazienka. W lokalu podłączony jest gaz do kuchenki. Ogrzewanie piecem węglowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na IV piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pomorskiej 35, w bliskiej odległości do ul. Śniadeckich i Cieszkowskiego. *Mieszkanie zostało.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście