dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

890 000 zł101 m² 8 773,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament w Marina House w centrum miasta. Dwa budynki z windami do poziomu hali garażowej która łączy oba budynki. Teren ogrodzony z monitoringiem i portierem. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

234 000 zł60 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż pachnące świeżością - oryginalne mieszkanie o powierzchni 59,7 m 2 - Śródmieście. Trzecie (ostatnie) piętro w kamienicy. Mieszkanie składa się z: salonu - ok 20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

273 100 zł56 m² 4 857,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

M-4 Centrum, nowe budownictwo, stan deweloperski!- winda 56,22 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w centrum , 135.000 złotych , 50 m2 Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na trzecim - ostatnim piętrze w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

595 000 zł161 m² 3 693,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 5 pokoi , dzielnica muzyczna, 595.000 złotych , 161 m2 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow. 161m2! w samym sercu Bydgoszczy! Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł128 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Atrakcyjne mieszkanie W kamienicy W centrum miasta! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania o pow. 128 m2 na 1 piętrze kamienicy na jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 150 zł50 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie typu M-3 , Śródmieście,1150 zł + 100 zł opłaty + opłaty licznikowe , Balkon! Prezentujemy na wynajem mieszkanie położone na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę (okolice wsg). Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, powierzchnia 40 m 2 (po podłodze, mieszkanie poddaszowe) - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

333 000 zł85 m² 3 917,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż - ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 85,05 m 2 - Śródmieście. Drugie piętro w kamienicy, która z frontu i od podwórka została ocieplona, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł127 m² 2 760,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, komfortowe mieszkanie W samym sercu miasta! Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 126m2 mieszczące się na 2 piętrze czteropiętrowej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

121 000 zł52 m² 2 326,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ofertę mieszkania dwupokojowego mieszczącego się na 1 piętrze kamienicy. Budynek w drugiej linii zabudowy, możliwość parkowania samochodu na podwórku. Przepraszamy, ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - piękne mieszkanie na parterze kamienicy blisko dworca pkp. Wolne od 7 sierpnia , ale obejrzeć można już teraz! Zdecydowanie przeznaczone dla pary lub singla. Powierzchnia - 45

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż apartament, położony w centrum na wysokim parterze odnowionej secesyjnej kamienicy, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Bydgoszczy. Apartament obszerny, wysoki, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z klimatem na poddaszu na wynajem , ok 45 m2 , 1250 złotych + opłaty. Po kapitalnym remoncie , usytuowana na 5 ostatnim piętrze w zadbanej kamienicy - kawalerka na wynajem. Zachowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

169 000 zł91 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oryginalne mieszkanie 91, 5 m 2 - Centrum. Trzecie (ostatnie) piętro w kamienicy, powierzchnia normatywna mieszkania 75,5 m2 plus powierzchnia piwnicy i komórki 11 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł105 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie w samym Centrum miasta do wynajęcia! 105 m 2 - na II piętrze! Mieszkanie przejściowe, złożone z: - 4 pokoje, - kuchni z jadalnią, - dużego przedpokoju oraz - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

225 000 zł185 m² 1 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż loft o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowany na styku osiedli Śródmieście i Bocianowo. Lokal wyodrębniony z dawnego budynku przemysłowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł74 m² 3 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży! Mieszkanie w centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w jednym z nich (29,18 m2) miejsce na aneks kuchenny i spiżarnia/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

210 000 zł71 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w ścisłym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę, nieopodal Starówki. Obok kamiennicy tereny spacerowe. Mieszkanie z rustykalnym wnętrzem z zachowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

515 000 zł129 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

-dzielnica muzyczna, kamienica , I piętro, II balkony- witam serdecznie. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania w kamienicy w Śródmieściu tzw: dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

109 999 zł52 m² 2 115,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na parterze. Stan mieszkania po odświeżeniu obecnie puste. W skład wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

179 999 zł82 m² 2 195,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży duże przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m 2 w Bydgoszczy dzielnica Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cisza i spokój w centrum miasta , 45 m2 w stanie deweloperskim za 170.000 złotych Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bardzo kameralnej i odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

850 zł19 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka blisko centrum! Czynsz najmu (850zł) + czynsz i media ok. 250zł Dobrze skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu: przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

245 000 zł88 m² 2 784,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na parterze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokoje 25 m 2 , 17 m 2 , 11 m 2 , 10 m 2. Podłogi drewniane, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

457 000 zł126 m² 3 641,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, prestiżowe mieszkanie o powierzchni 125,5 mkw., w Śródmieściu, w kamienicy , na 1 piętrze, w doskonałej lokalizacji, blisko terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie 35 m2 , 165.000 złotych, Śródmieście. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kaminicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł135 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

M-5 - Centrum - 135 m2 - 4 pokoje - 285.000 zł Mieszkanie umeblowane w dobrej cenie! M-5 Bydgoszcz - Śródmieście - 135 m2 - 4 pokoje - 285.000 zł Bracia Tysler Nieruchomości Bydgoszcz zachęcają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

210 000 zł32 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, bracia Tysler oferują: bezpieczne i komfortowe mieszkanie w Śródmieściu w ogrodzonym nowym apartamentowcu w wysokim standardzie wykończenia. Lokal dwupokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

440 000 zł147 m² 2 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Piękne mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy. Oferta dla najbardziej wymagającego klienta Stylowe mieszkanie M-5 147m w zabytkowej kamienicy, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie typu M-3 ,śródmieście,1100 zł + 100 zł opłat adm + opłaty licznikowe Prezentujemy na wynajem mieszkanie położone na pierwszym piętrze oficyny, na na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

339 999 zł70 m² 4 857,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne M-4,śródmieście,drugie piętro,kamienica po remoncie generalnym,możliwość parkowania na terenie zamkniętym, cena 339.999 złotych Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

50 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny budynek położony w malowniczym miejscu w pobliżu Kanału Bydgoskiego. Blok 5-kondygnacyjny z miejscami postojowymi pod budynkiem i pomieszczeniami na rowery. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

535 000 zł141 m² 3 794,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży bardzo ładny apartament o powierzchni 141 mkw., w Śródmieściu, w prestiżowej lokalizacji, blisko teatru i filharmonii, w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

340 000 zł97 m² 3 505,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 97 mkw., położone w Śródmieściu, na wysokim parterze, w prestiżowej lokalizacji, blisko teatru i filharmonii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cisza i spokój w centrum miasta , 35 m2 w stanie deweloperskim za 130.000 złotych Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bardzo kameralnej i odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 050 zł40 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża wygodna kawalerka w centrum Bydgoszczy w bloku ogrodzonym, z wjazdem na pilota, z miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni 40 mkw., składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

379 000 zł69 m² 5 492,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w samym sercu Bydgoszczy! W sąsiedztwie Wyspa Mlyńska, opera Nova, stary Rynek, centrum Handlowe Rondo Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Dwa miejsca parkingowe (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

298 800 zł81 m² 3 669,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#Wszystkim którzy szukają spokoju i relaksu w trzy pokojowym mieszkaniu w kamienicy w centrum miasta mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przyjemne, jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#Mieszkanie w Centrum Komfortowe mieszkanie typu studio na Starówce. Mieszkanie dla osób niepalących! Na wynajem mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, z lekkimi skosami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogrodem! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy blisko Dworca pkp. W skład.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij