dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

190 000 zł66 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie 66m2 w bloku z cegły ,blisko centrum! Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi duży pokój 20m2 z wyjściem na duży balkon ,strona zachodnia dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plac Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

213 000 zł61 m² 3 479,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wygodne dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone jest przy ulicy Kościuszki, w centrum Bydgoszczy. Jest to cicha boczna ulica, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

212 000 zł63 m² 3 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalno-użytkowy O powierzchni 63 m2 Atrakcyjny, po remoncie, czysty i zadbany , nie wymagający nakładów finansowych - lokal mieszkalno-biurowo-usługowo-handlowy, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 53m2 na drugim piętrze kamienicy w drugiej lini od ulicy Gdańskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego ok. 26m2, z wyjściem na duży balkon, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze w dogodnej lokalizacji, blisko Wyspy Młyńskiej. Jest to jedyna i niepowtarzalna lokalizacja w całej Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

165 000 zł88 m² 1 885,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum miasta.W pokojach na podłodze panele ,ściany gładzie.Duża kuchnia i łazienka oraz 2 pomieszczenia do własnej aranżacji np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł79 m² 4 430,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź! Przedstawiam Państwu niezwykle interesującą ofertę. Na sprzedaż komfortowy apartament w centrum miasta. Mieszkanie zostało urządzone ze smakiem, charakteryzuje się bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bydgoszcz

239 000 zł68 m² 3 514,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam państwu lokal mieszczący się w kamienicy przy ul. Chrobrego. Budynek zarządzany przez wspólnotę z możliwością parkowania samochodu na podwórku. Lokal po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł97 m² 3 288,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie w stanie położone w dobrej lokalizacji śródmieścia. Kamienica po kapitalnym remoncie. Lokal nadaje się na biuro. Idealna inwestycja na pokoje do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80m2 ładne mieszkanie śródmieście, parter 3 duże pokoje po ok 19m2, 2 łazienki, korytarz po remoncie możliwość wykorzystania na działalność, przy głównej ulicy 2 osobne wejścia, podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam państwu mieszkanie położone w odnowionej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Dwa duże przestronne pokoje (możliwość zrobienia aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

246 000 zł67 m² 3 655,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy.Ogrzewanie miejskie.Dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.Czynsz liczony na trzy osoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

295 000 zł123 m² 2 398,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze. Lokal składa się z czterech pokoi w tym jeden przechodni, dwóch kuchni i dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na 2 piętrze bez balkonu w Śródmieściu. Pokoje: 24+20+18 m2, kuchnia - 8 m2. Okna pcv, na ścianach tapety, na podłogach panele. Czynsz 200 zł na 1 osobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

290 000 zł77 m² 3 766,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Zapraszam na prezentację bardzo funkcjonalnego mieszkania w bloku na pierwszym piętrze. Lokal rozkładowy. Pokoje przestronne, ustawne. Kuchnia oddzielna z zabudową pozostającą w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

147 000 zł51 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w bloku ze starej cegły w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze. Składa się z dwóch ustawnych pokoi (obecnie w układzie przechodnim, ale do obu też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Bydgoszcz

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam państwu komfortowe mieszkanie położone na bydgoskiej Starówce. Mieszkanie mieści się w odrestaurowanej kamienicy -została zachowana frontowa część budynku, pozostałe elementy zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze 2 pokoje przejściowe. Całość 50m2 .Umeblowane ,wyposażone CO własne. Widok na stare miasto. Do wynajęcia dla jednej osoby lub pary. Koszt 950 zł plus media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

160 000 zł56 m² 2 845,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie na poddaszu skałdające się z sypialni, garderoby, łazienki oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł73 m² 20,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe,umeblowane.Blisko komunikacja miejska,sklepy,szkoła, centrum miasta.Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

3 000 zł210 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalne mieszkanie w sercu miasta! Prezentowana oferta to lokal o powierzchni 210m2 - dwupoziomowy. Składa się z czterech sypialni, kuchni połączonej z salonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Śródmieście,Bydgoszcz

270 288 zł56 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ostatnie mieszkanie W budynku Mieszkanie w samym sercu miasta blisko dworca kolejowego. Budynek zharmonizowany z najbliższym otoczeniem. Doskonała komunikacja z wszystkimi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

168 000 zł62 m² 2 715,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w oficynie na parterze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Moczyńskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje w rewelacyjnej lokalizacji Bydgoszczy! Śródmieście. Mieszkanie rozkładowe z oddzielną kuchnią i łazienką razem z wc. Lokal bardzo słonecny z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

377 000 zł128 m² 2 945,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Bardzo ładne, duże mieszkanie w kamienicy. Składa się z pięciu pokoi (z czego jeden to pierwotnie druga kuchnia w mieszkaniu - wszystkie doprowadzenia wody, kanalizacji są wykonane),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Lokal po generalnym remoncie, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt agd i rtv. Koszty to 2.500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł70 m² 3 775,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Bydgoszczy. Lokal usytuowany na trzecim piętrze z dużym balkonem typu loggia. Zostały wymienione wszystkie instalacje i stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

117 500 zł32 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam tanie mieszkanie w Centrum miasta. Dwa pokoje po generalnym remoncie z wymianą wszystkich instalacji. Kuchnia w aneksie połączona z salonem i sypialnia. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

338 000 zł47 m² 7 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie w "plombie" kamienicy z 2004r. na 3 piętrze bez balkonu w ścisłym centrum miasta w okolicy Sądu, kancelarii Adwokackich i Notarialnych. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 700 zł53 m² 50,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Lokal po generalnym remoncie, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt agd i rtv. Koszty to 2.700zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

346 000 zł81 m² 4 264,23 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta! Mieszkanie z miejscem parkingowym! Komfortowe mieszkanie dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

173 000 zł63 m² 2 746,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

590 000 zł165 m² 3 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w pięknej secesyjnej kamienicy w otoczeniu podobnych budynków. Mieszkanie przestronne o układzie w amfiladzie. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

169 000 zł113 m² 1 490,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy! Polecam Państwu mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze bez balkonu. Pokoje 25,6m2/28,50m2/20,90m2 kuchnia 8,60m2 łazienka 6,60m2 przedpokój 9,20m2. wysokość 3,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

349 000 zł93 m² 3 755,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Przestronne ,zadbane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. W pokojach na podłodze panele,ściany tapeta i gładzie.Kuchnia duża o pow.10m2 z nowoczesną zabudową i nowym sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

398 000 zł82 m² 4 872,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne, dobrze zaprojektowane mieszkanie M-4 o powierzchni 81,68m2 w Śródmieściu, w budynku z windą. Budynek na terenie ogrodzonym. Możliwość dokupienia garażu murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy w otoczeniu innych podobnyh budynków.Przestronne ,zadbane mieszkanie .Na ścianach gładzie i tapety.Duże pokoje,częściowo przejściowe ,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

645 000 zł210 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

209 000 zł110 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest duże, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze. Pokoje przestronne, bardzo ustawne. Kuchnia oddzielna, również bardzo ustawna z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

566 000 zł96 m² 5 903,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne, dobrze zaprojektowane mieszkanie M-4 o powierzchni 95,87m2 w Śródmieściu w budynku z windą. Budynek na terenie ogrodzonym. Możliwość dokupienia garażu murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

479 000 zł137 m² 3 504,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam Państwu przestronne mieszkanie w kamienicy. Bardzo dobry układ pokoi(jeden pokój przejściowy), balkon od strony ulicy(zabudowany). W mieszkaniu znajdują się dwa pomieszczenia.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście