dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

260 000 zł66 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 w kamienicy w centrum miasta. Typowo handlowa ulica. Klatka schodowa wyremontowana, elewacja budynku będzie ocieplana w tym roku. Mieszkanie o powierzchni 66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

2 600 zł112 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, biuro, kancelaria - komfortowe, reprezentacyjna. bardzo dobra lokalizacja. wys. pomieszczeń 3,60m. oryginalna stolarka, stiuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 po generalnym remoncie wraz z wymianą instalacji elektrycznej, wodnej i co w 2005r. Budynek z cegły z lat 60 tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

230 000 zł106 m² 2 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie w Śródmieściu Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienicą zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

88 000 zł19 m² 4 607,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przytulna kawalerka w Śródmieściu Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mam do zaoferowania Państwu przytulną kawalerkę na 10 piętrze wieżowca z 1971 roku. Mieszkanko o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

96 900 zł28 m² 3 460,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Placu Piastowskiego- duży pokój z aneksem kuchennym- ok. 23m2 i duża łazienka z wanną. Mieszkanie do wprowadzenie. Ogrzewanie gazowe. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Śródmieście,Bydgoszcz

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 60m2 przy ulicy Garbary w Bydgoszczy. Mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze. 2 osobne sypialnie (15 i 12m2). Salon z otwartym aneksem 26m2, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w bloku w Śródmieściu, w pobliżu parku, filharmonii, oraz Akademii Muzycznej. Lokal obejmuje kuchnię z jadalnią oraz pokój o pow. 17m2. Okna nowe pcv. Balkonu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł94 m² 1 904,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże czteropokojowe mieszkanie blisko centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. U nas Mieszkanie mieści się w kamienicy i jest o powierzchni ok. 94 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane blisko Centrum. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w bloku z cegły. Pow. mieszkania wynosi 50 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

185 000 zł80 m² 2 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie o pow. 80m2 w odnowionej kamienicy na 2 piętrze. Trzy ustawne pokoje - zadbane deski na podłodze, ściany gładź, kuchnia w nowoczesnej zabudowie która zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 390 zł48 m² 28,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w okolicy Starego Rynku w nowym budynku. Salon połączony z kuchnią oddzielna przestronna sypialnia, łazienka z natryskiem. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł94 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie, w odnowionej kamienicy przy ulicy Dworcowej, idealne nie tylko na stylowe mieszkanie lecz także jako prestiżowe miejsce dla Twojej firmy. Szukasz mieszkania na wynajem? jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

90 000 zł26 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze z oknami wychodzącymi na zaciszne, ogrodzone podwórze. Na podwórzu jest możliwość parkowania samochodu. Mieszkanie niedawno zostało całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal w oficynie w sąsiedztwie ul. Gdańskiej i Dworcowej z przeznaczeniem na biuro Biuro nie pobiera prowizji od najemcy Nieruchomość to mieszkanie zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne stylowe mieszkanie w kamienicy, w centrum miasta Prezentujemy Państwu pięknie urządzone mieszkanie w kamienicy w centrum miasta na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

219 000 zł92 m² 2 380,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 92m2 w Bydgoszczy ul. Świętojańska- śródmieście. Blisko do ulicy Gdańskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym (bez mebli), jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Tobie przestronne bardzo ładne i zadbane mieszkanie z wyposażeniem! Czytaj proszę dalej, gdyż warto! biuro nie pobiera od kupującego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w Śródmieściu o powierzchni 39 m2 Wysoki standard. Pokój dzienny 18 m2, kuchnia 10,5 m2 , łazienka 3,5 m2 oraz przedpokój 5,5 m2 oraz spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

599 000 zł116 m² 5 157,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

M5 na sprzedaż Wysoki standard - mieszkanie po generalnym remoncie, który odbył się w 2012 roku. Na sprzedaż duże mieszkanie czteropokojowe (116,14 m2) w kamienicy na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

156 000 zł52 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, które można bardzo fajnie zaaranżować. Mieszkanie własnościowe o pow.52 m 2 zlokalizowane w bydgoskiej dzielnicy Śródmieście. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

230 000 zł92 m² 2 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 w kamienicy w wyrafinowanym guście Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Lokal z przeznaczeniem zarówno na mieszkanie jak i placówkę biura. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie na poddaszu w bardzo dobrej lokalizacji! U W naszym biurze nie masz nic do stracenia , Z nami możesz tylko zayskać! Jeśli

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze,ładne, rozkładowe położone blisko Centrum. Pokoje 22m, 13m, 7m, kuchnia 8 m. Na podłogach panele, kafle, wykładzina dywanowa i pcv na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 050 zł50 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 50m2, w skład którego wchodzą 2 pokoje, przedpokój, umeblowana kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie- w kuchni: zabudowa meblowa, kuchenka, zlewozmywak, okap kuchenny. w łazience: wc, umywalka, wanna W mieszkaniu jest nowa instalacja wodna, gazowa, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Mickiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od stycznia mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i znajduje się na 3 piętrze w odnowionej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie jest umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 słoneczne pokoje( 16 i 10m2) z balkonem w ocieplonym wieżowcu w śródmieściu, mieszkanie do remontu; okna pcv; niskie koszty eksploatacji- ok. 350zł; na podlogach mozaika parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 na II piętrze w bloku z cegły (1999 rok) na terenie zamkniętym. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

240 000 zł84 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne klimatyczne mieszkanie m-4 w stylowej kamienicy o pow. 84m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

88 000 zł29 m² 3 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 29m2 przy ul. Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Oficyna wyremontowanej kamienicy. 2 piętro. 1 pokój, kuchnia, wc, wnęka na łazienkę. Mieszkanie do remontu wg. własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

118 000 zł32 m² 3 630,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 - 32,5 mkw Śródmieście Mieszkanie mieści się na parterze w czteropietrowym bloku wraz z balkonem o powierzchni 4 mkw. Nieruchomość składa się z 1 pokoju o metrażu 17 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 36 m plus antresola sypialniana, aneks kuchenny, garderoba, łazienka ( wc, prysznic) Mieszkanie umeblowane. Atrakcyjna lokalizacja- centrum miasta- ul. Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

158 900 zł39 m² 4 084,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam dziś na sprzedaż mam atrakcyjne i komfortowo urządzone mieszkania.Pierwsze z mieszkań ma 2 pokoje,jeden z aneksem kuchennym gdzie jest zabudowa na wymiar za 5600pln oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł100 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie bezczynszowe w bardzo dobrej lokalizacji.Ogrzewane piecem dwufunkcyjnym.Mieszkanie puste.Media płatne wg.wskazań liczników.Kaucja zwrotna 1300zł.Oferta godna polecenia. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

950 zł53 m² 17,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na parterze oficyny kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia 53 m 2. Salon z aneksem kuchennym o pow. 30 m 2. Sypialnia bez okna 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę o pow. 27m2, położoną na 1 piętrze w bloku z cegły z 2000r. (nowe budownictwo). Znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

189 000 zł95 m² 1 981,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie do remontu w Śródmieściu o powierzchni 95,37m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe w zadbanej kamienicy w śródmieściu, duza kuchnia i lazienka z pryzsznicem; ogrzewanie gazowe- piec 2-funkcyjny. zapraszam! Oferta wysłana z systemu Galactica.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Śródmieście