dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Śródmieście

345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 ogłoszeń

2 300 zł56,51 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 56,51 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Ustawne mieszkanie 2- pokojowe, które skierowane jest do osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł96 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 96 m2 w Centrum. Położone na 3 piętrze , w bloku 4 piętrowym z windą. Teren ogrodzony, brama z pilotem, miejsce postojowe. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75,70 m² 8 586,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 76 m2 - 4 pokoje na Śródmieściu w Bydgoszczy, ul. 20 stycznia 1920 r. *** Oferta dostępna tylko w naszym biurze *** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Królowej Jadwigi Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł68,50 m² 6 494,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie M5 - Bydgoszcz, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie typu M5 zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Fantastyczne klimatyczne mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej! Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z oddzielną garderobą znajdującego się przy ulicy Kopernika w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł37,67 m² 10 007,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalna kawalerka prawie 38m2, z potencjałem na dwa pokoje. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy z 2005 roku, na 2 piętrze, przy ul. Śniadeckich. Idealne dla pary oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,60 m² 9 071,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Oferta dostępna tylko W pepper house! Jeżeli szukasz nowego biura, salonu, kancelarii - oferta, którą oglądasz może być strzałem w dziesiątkę. Trzy pomieszczenia, genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł31 m² 8 129,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne 31 m w centrum miasta - Bocianowo, 1 piętro, oficyna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 31 m położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł151,20 m² 5 489,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 924 zł27,14 m² 13 924,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle Rivo - nowoczesne mieszkania w sercu Bydgoszczy | 0% prowizji | 0% pcc Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji - przy ul. Dworcowej, w samym centrum Bydgoszczy. Osiedle Rivo to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,11 m² 9 919,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 26,11m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

255 680 zł37,60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,86 m² 7 250,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowa oferta dwie kawalerki o powierzchni 18,3 m2 i 17,56 m2 na jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w sercu miasta, w pobliżu Opery, wyspy Młyńskiej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy Dworcowa 45 w centrum Bydgoszczy (śródmieście). -Nieruchomość- lokal o powierzchni 41,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bydgoszcz

279 000 zł32 m² 8 713,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego, zadbanego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego 26. 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bydgoszcz

549 000 zł76 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 75-metrowego apartamentu klasy premium, położonego w w pełni odrestaurowanej kamienicy z 1873 roku, przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

644 900 zł38 m² 16 957,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedstawiamy eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze prestiżow ej inwestycji Industria w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

617 000 zł134 m² 4 604,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Makler nieruchomości poleca,nowa cena! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136m , położone w kamienicy przy ul. Kordeckiego, w samym sercu Bydgoszczy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 18,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

294 501 zł28 m² 10 529,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, położonego na parterze kamienicy w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

892 710 zł82 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2 od ceny ofertowej! Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

589 999 zł48 m² 12 400,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania na koniec listopada! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 47,58 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

460 000 zł52 m² 8 921,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m , położone w Śródmieściu przy ul. Gdańskiej. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

975 000 zł108 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w dzielnicy Muzycznej. Czteropokojowy apartament mieści się na drugim piętrze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

450 000 zł66 m² 6 796,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Makler Nieruchomośc i z przyjemnością poleca: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,21 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

612 000 zł60 m² 10 115,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , po kompleksowym generalnym remoncie, wykończone w najnowocześniejszych trendach wnętrzarskich. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Bydgoszcz

618 000 zł135 m² 4 577,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | ul. Gdańska | Centrum Bydgoszczy | 54 m | pełna własność Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł81 m² 4 919,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w kamienicy. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Bydgoszcz

640 000 zł132 m² 4 861,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Przepiękna bydgoska secesja, kamienica z 1898 r. Mieszkanie o powierzchni 131,65m2 na drugim piętrze- idealne pod inwestycję lub jako apartament do zamieszkania! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

325 000 zł34 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

453 328 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

566 192 zł53 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

388 000 zł59 m² 6 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.