dowolna

Mieszkania Bydgoszcz ul. Dworcowa

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 lipca, oglądać można wcześniej. Centrum ul. Dworcowa 43.Blisko Starego Rynku, Wyspy Młyńskiej, Opery itp. Możliwość wieloletniego najmu , mile widziani również studenci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia na dłuższy termin. Powierzchnia mieszkania to 68m. Apartament zlokalizowany jest na 1 piętrze. Posiada 2 pokoje jeden wraz z kuchnią w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł102 m² 3 421,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 102m2 przy ulicy Dworcowej w Bydgoszczy. 3 piętro w czteropiętrowej kamienicy w centrum. Pokoje : 37m2 i 34m3, korytarz 8m2, kuchnia 17m, łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł94 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie, w odnowionej kamienicy przy ulicy Dworcowej, idealne nie tylko na stylowe mieszkanie lecz także jako prestiżowe miejsce dla Twojej firmy. Szukasz mieszkania na wynajem? jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament połozony jest w centrum Bydgoszczy. W pełni wyposażony. Wynajem na dłuższy okres. Stan bardzo dobry widoczny na zdjęciach. Całkowiata powierzchnia 80m2 w tym : Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Bydgoszcz

82 000 zł23 m² 3 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie bardzo funkcjonalne składające się z jasnego pokoju z szafą typu komandor, podłoga drewniana,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu. Pokój , łazienka z wanną , wc , kuchenka gazowa. Centralne ogrzewanie , ciepła woda , liczniki na wodę. Do negocjacji