dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

299 900 zł37 m² 8 105,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,1 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

415 000 zł47 m² 8 811,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Błoniu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

359 000 zł30 m² 11 966,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka z miejscem parkingowym położona w prestiżowej Dzielnicy Muzycznej przy ul. Paderewskiego w Bydgoszczy. To około 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

628 650 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 772 zł36 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim osiedlu Błonie. To słoneczne dwustronne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

415 000 zł60 m² 6 867,45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,43 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Nowodworska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

445 000 zł42 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

388 001 zł46 m² 8 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Błonie. W skład mieszkania wchodzi: -salon -2 sypialnie -kuchnia odrębna -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Wyżyny o powierzchni 53m składające się z salonu z wyjściem na balkon typu loggia, dwóch sypialni, łazienki, wc, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

478 900 zł52 m² 9 297,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

499 000 zł69 m² 7 252,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - 3 pokoi 20/12/10m2 - kuchni łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Dunikowskiego 5 na Wyżynach. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

361 200 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

694 248 zł65 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Tatrzańskie,Bydgoszcz

395 000 zł50 m² 7 954,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Bydgoszczy w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 49,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

455 000 zł65 m² 6 948,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,48 m , znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku. Lokal posiada balkon oraz przynależną komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - skrzetusko/bielawy Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

229 900 zł25 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 25,09 m - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25,09 m , usytuowaną na IV piętrze w zadbanym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego idealnego pod najem krótkoterminowy? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic? Czy po prostu szukasz mieszkania na start? Zatrzymaj się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

259 990 zł32 m² 8 112,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w bloku, na osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 32,05 m 2 - salon z przedpokojem 20,97 m 2 , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na kapuściskach DI wprowadzenia, na sprzedaż ustawne oraz funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56m2, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

521 760 zł59 m² 8 849,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł63 m² 5 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 63,36 m 2 - salon 22 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

362 148 zł35 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nad Wisłą,Bydgoszcz

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 3 pietrze bloku z lat 80. 47 m2. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi 17m2 11m2 6m2, kuchni 7m2, łazienki ok 3 m2 oraz przestronnego przedpokoju, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

355 900 zł36 m² 9 883,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Na Kapuściskach. Mieszkanie ma 35,14 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

500 000 zł79 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Bielawy. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

764 000 zł88 m² 8 671,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88m2 na osiedlu Wyżyny. Lokal w 2022r.przeszedł generalny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Fordonie - wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie w bloku z 2024 roku, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

359 000 zł33 m² 10 738,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 33,43m2) usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym (2006r) na bydgoskim Szwederowie. Lokal znajduje się w bloku z 2006 roku, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

455 000 zł27 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

419 000 zł35 m² 11 923,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego pierwszego mieszkania? A może produktu inwestycyjnego na wynajem gwarantującego szybki wynajem? na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Leszczyńskiego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

850 176 zł66 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

280 200 zł27 m² 10 377,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

356 071 zł35 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

699 900 zł53 m² 13 205,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku Cena: 699 000 zł Lokalizacja: ul. Stanisława Leszczyńskiego, szwederowo, bydgoszcz Powierzchnia: 53m Piętro: 3/3 Ogrzewanie: miejskie Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

360 000 zł53 m² 6 783,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Zaruskiego w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 53.07 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 399 576 zł103 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

420 000 zł56 m² 7 433,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u Nas w Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,5 m2 na ul. Kossaka w bloku nr. 60. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok usytuowany na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biedronkowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł51 m² 9 375,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,09 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2019 r. przy ulicy.