dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

247 200 zł25 m² 9 888 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

510 700 zł57 m² 8 959,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałbym zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie posiada duży balkon oraz dostęp do przydzielonej komórki lokatorskiej, która może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł76 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Bielawy. Oferta idealna dla rodziny lub pod inwestycję (wynajem np. dla studentów). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca serdecznie! atrakcyjne wyposażone mieszkanie Z duży tarasem dostępne od zaraz. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone na terenie zamkniętym nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

589 000 zł50 m² 11 702,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Piękne nowe mieszkanie na os. Leśnym w Bydgoszczy - 50,33 m2 *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Lokal znajduje się na 4 piętrze nowego bloku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość - przestronne mieszkanie typu M-4 wykończone w podwyższonym standardzie, z częściowo zadaszonym balkonem. Znajduje się ono na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Okole,Bydgoszcz

700 000 zł77 m² 9 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Unikalna oferta przestronnego mieszkania na sprzedaż w centrum Bydgoszczy, z tarasem i widokiem na Kanał Bydgoski! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

479 600 zł54 m² 8 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł64 m² 7 858,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

648 000 zł60 m² 10 796,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Klimatyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania, w nowym bloku (2021 r.) z windą. Blisko centrum! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie, 4 pokojowe, o powierzchni 60 mkw, z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

618 700 zł69 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

552 400 zł66 m² 8 369,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w centrum. Dzielnica Wilczak, na obrzeżach parku przy Kanale Bydgoskim. Miejsce ma bardzo dobrą komunikację, linie tramwajowe oraz autobusowe. Pieszo do centrum można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

251 500 zł31 m² 8 170,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Kawalerka po remoncie na 8 piętrze z pięknym widokiem na miasto - super panorama! opis nieruchomości Lokal o metrażu 30,78 m2 zawiera pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na wysokim parterze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

365 800 zł37 m² 9 886,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

458 600 zł48 m² 9 554,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

525 810 zł55 m² 9 560,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

518 500 zł60 m² 8 641,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

617 500 zł75 m² 8 233,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

485 020 zł54 m² 8 948,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

506 398 zł59 m² 8 615,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Fordonie 0% prowizji 0% podatku pcc Dodatkowo gratis - miejsce postojowe zewnętrzne oraz - Smart Home Premium W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

228 999 zł26 m² 8 697,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta kawalerki na Glinkach już dostępna! Mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym w najbardziej korzystnej lokalizacji osiedla. Nieruchomość położona na 2 piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

376 788 zł41 m² 9 165,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

279 000 zł34 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie swoje idealne pierwsze mieszkanie, w najlepszej lokalizacji i z najlepszą możliwą energią! Wspaniały aranżacyjnie układ, jakość zastosowanych materiałów i światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

353 958 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Okole,Bydgoszcz

457 460 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 w nowej inwestycji Grunwaldzka 25 gotowe mieszkanie do odbioru dla nowego właściciela W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Siernieczek,Bydgoszcz

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na osiedlu Siernieczek w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze niskiego bloku, z 1959 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca mieszkanie o powierzchni 55m2 na Osiedlu leśnym. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

497 700 zł60 m² 8 295 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

298 500 zł43 m² 6 941,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na Bartodziejach! M-3 w poszukiwanej lokalizacji na własne potrzeby, jak i inwestycyjnie. 2 przestronne pokoje z osobną kuchnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

534 355 zł58 m² 9 285,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

422 900 zł48 m² 8 810,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

536 733 zł65 m² 8 215,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura, dwupokojowe 35 m kw mieszkanie na parterze niskiego bloku. Dwa pokoje, osobna jasna, nowoczesna kuchnia w zabudowie, łazienka połączona z wc. Mieszkanie rok temu temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

413 946 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

335 000 zł38 m² 8 909,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: - prestige Nieruchomości Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

265 000 zł34 m² 7 734,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 34,26 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz dobrej lokaty kapitału? A może interesuję Cię wygodne lokum dla rodziny? Jeżeli odpowiedź na jedno z powyższych pytań brzmi twierdząco to myślę, że mogę Ci zaproponować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

476 700 zł55 m² 8 667,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023