dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 036 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na czwartym pietrze w nowym budynku z windą na osiedlu industria Powierzchnia pomieszczeń: 39,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

402 782 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tej oferty nie można przegapić! Prezentowana nieruchomość jest usytuowana na 1 piętrze kameralnego budynku z roku 2022. Powierzchnia mieszkania wynosi 54.43m2 a składają się na nią: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

266 000 zł54 m² 4 880,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

277 000 zł58 m² 4 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

478 067 zł63 m² 7 588,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu fantastyczne mieszkanie z pięknym widokiem. Nieruchomość jest zlokalizowana na ostatnim piętrze nowego bloku na kameralnym osiedlu. Teren zamknięty, bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

278 000 zł36 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 36 m 2 - salon, - pokój, - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

284 000 zł45 m² 6 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Skrzetusko. Pomieszczenia: 45m2 - salon - kuchnia + jadalnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

449 999 zł78 m² 5 781,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Piękne, czteropokojowe mieszkanie (74,14m2) na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Przylesie Ustawne, słoneczne pokoje, oddzielna kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka/2 pokoje * os.LEŚNE 37 mkw Oferta sprzedaży mieszkania na Osiedlu Leśnym , zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie o metrażu 37 mkw plus piwnica ponad 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzy pokojowe (53m2) na pierwszym piętrze w kameralnym bloku na bydgoskich Bielawach. W skład tego bardzo funkcjonalnego mieszkania wchodzi: pokój dzienny (ok.14 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 000 zł37 m² 6 469 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2 na osiedlu Szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: - pokój 15m2 z aneksem kuchennym 4,18m2 - pokój 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

275 000 zł38 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie bardzo zadbane niewymagające nakładów finansowych w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Kapuściska z widokiem na panoramę miasta. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 772,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie TRZECI/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

470 000 zł70 m² 6 725,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc, położonego w świetnie skomunikowanym i zagospodarowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

343 000 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie Pomieszczenia: 49 m 2 - salon, -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł48 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie ustytuowane na 8 piętrze w 11-piętrowym budynku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 49m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko W naszym biurze! makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł53 m² 5 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko W biurze makler! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Kapuściska o powierzchni 53m2. Lokal mieści się na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

330 000 zł52 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przekonaj się, dlaczego tak wiele osób chce mieszkać na Górzyskowie. Biała Posesja z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze , w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

290 000 zł46 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. M. Konopnickiej Serdecznie polecam na sprzedaż słoneczne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł39 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w bardzo spokojnej dzielnicy na Kapuściskach. Budynek ocieplony i zadbany. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleina

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o metrażu 57,8 m2, fordon, przylesie. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne (okna wychodzą na dwie strony świata) z ustawnymi pokojami. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

367 000 zł55 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest fantastyczne mieszkanie zlokalizowane na Wzgórzu Wolności w wieżowcu z lat 80-tych. Budynek zadbany, ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

255 000 zł29 m² 8 709,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem w nowym budownictwie , znajdująca się na osiedlu Wzgórze Wolności. Pomieszczenia: 29,28 m 2 - pokój z aneksem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

276 000 zł53 m² 5 198,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 pietrze w czteropiętrowym budynku w Fordonie. Budynek został wybudowany w 1991 roku. Położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

329 809 zł52 m² 6 379,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! Mieszkanie o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje , osobna kuchni i łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

330 000 zł46 m² 7 205,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem oferty jest zadbane i przytulne mieszkanie zlokalizowane na Kapuściskach w spokojnej części dzielnicy. Kameralne bloki i bezpieczna okolica. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

548 000 zł71 m² 7 705,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie (71 m2) z dwoma balkonami w 3 piętrowym bloku z windą na osiedlu Górzyskowo. Osiedle na którym znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

590 000 zł67 m² 8 805,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler poleca Mieszkanie o powierzchni 67m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnego korytarza, sypialni i łazienki z wc.Do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Bartodziejach! W pobliżu szpitala Jurasza! Mieszkanie w bloku z cegły, dwustronne, słoneczne, jasne (wschód-zachód), z duża loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 818,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Fordon. Pomieszczenia: 54 m 2 - salon 15,71 m 2 (340 cm/462.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w doskonałym miejscu osiedla Wyżyny w Bydgoszczy. Trzy pokoje i osobna kuchnia, do tego balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3, 49 m2 w cichej lokalizacji Fordonu [ Tatrzańskie osiedle] mieszkanie 2 pokojowe, na 3 piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł90 m² 9 619,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Niezwykła oferta dla wymagających! Czteropokojowy Apartament o powierzchni 91m2 z dwoma tarasami (30m2 i 10m2) w nowoczesnym, ogrodzonym i strzeżonym budynku to okazja. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 076,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Skrzetusko,Bydgoszcz

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na osiedlu Skrzetusko, mieszkanie o powierzchni 45,2m2 na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł48 m² 5 140,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł48 m² 5 142,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

209 000 zł32 m² 6 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo ładną kawalerką w Fordonie o pow. 31,5m2 na parterze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia wolne od zaraz. Remont był robiony rok temu. Lokalizacja.