dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł43 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe-wyżyny-umeblowane-wyposażone-900zł+373zł+prąd+gaz Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Wyżyny. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 200 zł58 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możesz mieszkać przy samym lesie! do wynajmu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na glinkach. Częściowo umeblowane-wyposażone. Salon półotwarty na kuchnię z wyjsciem na balkon(ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na Kapuściskach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

259 800 zł57 m² 4 557,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne,funkcjonalne mieszkanie położone na terenie ogrodzonym.Dookoła spokój,cisza,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 21,5m, 13m, kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie i tapeta.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

198 000 zł64 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w atrakcyjnym miejscu(oś.Przylesie).Znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Pokoje 20m,11m,10,5m,kuchnia 7,5m.Na podłogach panele,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Bardzo atrakcyjne i komfortowe mieszkanie typu M-3 o pow. 52m2 na osiedlu Wyżyny w sąsiedztwie lasu. Znajduje się na 2 piętrze w bloku z suporeksu. Składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o pow. 31m2, położoną na 3 piętrze w bloku(nowe budownictwo) na Osiedlu 6 Planet. Mieszkanie znajduje się na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Bydgoszcz

208 000 zł65 m² 3 190,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fordon, os. Niepodległości Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku o pow. 65,20m2. Składa się z trzech przestronnych pokoi o powierzchni: 18,5/ 16,5/ 11,5m2 ( na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Skrzetusko,Bydgoszcz

139 500 zł38 m² 3 671,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 na sprzedaż na Skrzetusku, bydgoszcz. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na X piętrze we wieżowcu na Skrzetusku. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska

Śródmieście,Bydgoszcz

310 000 zł69 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaz piekne, nowoczesne mieszkanie. Teren ogrodzony i monitorowany, wideodomofon. Miszkanie sklada sie z 3 pokoi, lazienki i kuchni. Mieszkanie wykonczone zostalo materialami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

174 000 zł43 m² 4 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji.W cenie mieszkania pozostaje zabudowa przedpokoju oraz meble w kuchni.Cena nie jest ostateczna .Gorąco polecam. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 w centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, ukw. Położone jest na poddaszu 3-piętrowej kamienicy. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne,przytulne mieszkanie położone w cichej okolicy.Pokój 19m, kuchnia 10m.W łazience kabina natryskowa.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Termin opuszczenia do uzgodnienia. Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać W mieście, blisko lasu? ta oferta jest dla ciebie. Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanko na Glinkach. Mini osiedle dwoch bloków ogrodzonych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Bydgoszcz

800 zł64 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Fordon, os. Niepodległości- mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku o powierzchni 64m2, okna pcv, balkon oraz do dyspozycji najemców jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie umeblowane po remoncie. W pokojach na podłodze mozaika parkietowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

184 000 zł42 m² 4 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M3, 42 mkw Wyżyny Nieruchomość mieści się na parterze w ocieplonym bloku wraz z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o metrażach 16, 9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

235 000 zł47 m² 4 981,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- bez pośredników - Mieszkanie w nowym budownictwie(cegła) na wysokim parterze,pod budynkiem garaże.Rok budowy 2000 lecz użytkowane od 2008 roku. cena zawiera sprzęt kuchenny(rok zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

135 000 zł36 m² 3 781,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

nowość! Bardzo ładne mieszkanie na Osiedlu Kapuściska. Bardzo dobre położenie, w okolicy szkoły, przedszkola, przychodnia, rynek, sklepy. Dobry dojazd do centrum. W otoczeniu dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

229 000 zł53 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ,nie wymagające nakładów finansowych.Salon połączony z aneksem kuchennym o pow.24 m2+sypialnia 10 m2.Istnieje możliwość kupna garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa bardzo atrakcyjna cena! tylko Z nami wynajmiesz to komfortowe mieszkanie po remoncie! bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu bartodzieje-skrzetusko, bardzo blisko szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w cichym i spokojnym miejscu,dogodnym punkcie komunikacyjnym,niedaleko pętli autobusowej.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

203 000 zł54 m² 3 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

M4, 54 mkw Wyżyny Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku wraz z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o metrażach 15, 11 , 10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie o pow. 38m2, położone na 2 piętrze w bloku z cegły w spokojnej okolicy na Kapuściskach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulne mieszkanie O pow. 36m2 na osiedlu blonie-900zl+270zł+prąd+gaz Do dyspozycji pokój z wnęką , kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zabudowa kuchenna, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

179 000 zł51 m² 3 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko U nas! Mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,94m2, usytuowane na III piętrze w bloku ze starszej cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o doskonałym rozkładowym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

205 000 zł47 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa super cena! Śliczne, przytulne i ciepłe, znakomicie zlokalizowane mieszkanie w bloku z cegły. Lokalizacja Bielawy. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, ustawne mieszkanie w bloku z cegły w dobrej lokalizacji. Istnieje możliwość pozostawienia zabudowy kuchni oraz zabudowy Komandor w przedpokoju w cenie mieszkania.Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Super oferta! Nowa niższa cena! Komfortowy apartament o powierzchni 80m2 na II piętrze w bloku z cegły na terenie zamkniętym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 na II piętrze w bloku z cegły na terenie zamkniętym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

269 000 zł53 m² 5 097,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ładne mieszkanie w bloku z 2001r,teren całkowicie ogrodzony,ochrona całodobowa,dodatkowo garaż pod budynkiem w cenie 30tys. Duże ustawne słoneczne pokoje,balkon.Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

269 000 zł89 m² 3 022,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w cegle na 1 piętrze w kamienicy w znakomitej lokalizacji(ul.Chodkiewicza)Funkcjonalny układ,słoneczne i ciepłe do zamieszkania od zaraz.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

163 000 zł47 m² 3 468,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 15m2, 9m2, 7m2. Kolejnymi pomieszczeniami są 4m2 łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolna

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie po remoncie w pięknej, cichej okolicy do wynajęcia od zaraz. Blok, czwarte piętro, powierzchnia 50m2, 2 pokoje, duży przedpokoj, na podłogach panele, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu ładne, dwupokojowe mieszkanie osiedlu jary Dwa niezależne pokoje (18, 16m2). W większym wyjście na balkon. Oddzielna kuchnia połączona ze spiżarką z zabudową kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku w spokojnej okolicy.Bdb lokalizacja,w pobliżu przedszkole,szkoła,rynek,punkty usługowo-handlowe,komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Cicha,zielona okolica,spokojne sąsiedztwo.Bdb lokalizacja,w pobliżu przedszkole,szkoła,rynek.Pokoje 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia gustownie urządzone, 2 pokojowe mieszkanko na kapuściskach-900zł+210zl+prąd Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Calość umeblowana i wyposażona. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szelburg-Zarembiny

Bajka,Bydgoszcz

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4 o powierzchni 61 m2, wysoki standard. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku zlokalizowanym w Fordonie na oś. Bajka. Wysoki standard, mieszkanie po przebudowie oraz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie o pow. 40m2, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym, odnowionym bloku na Bartodziejach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, komunikacja miejska, blisko do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij