dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł42 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wynajęcia od zaraz. W pełni wyposażone i tanie w utrzymaniu. Pokoje nieprzechodnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Kapuściska,Bydgoszcz

169 000 zł42 m² 3 983 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż ładne, dwupokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 42,42m2 usytuowane na III piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska na ul. Szpitalnej. Mieszkanie 5 lat po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynjęcia na osiedlu Kapuściska. Cena najmu tylko 800zł. Dodatkowo płatny czynsz do spółdielni 272zł + rachunki wg wskazań licznków (prąd, gaz). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

185 000 zł70 m² 2 646,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku na oś.Tatrzańskim(1993r)Położone w cichej i spokojnej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.W pobliżu szkoła,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

450 zł11 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę samodzielny pokój (11 m^2) dla jednej osoby (lub pary) w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim (jeden mężczyzna i para) na Fordonie - osiedle Igrzyskowa. Wynajem od maja. Wyposażenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

175 000 zł52 m² 3 330 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,54m2 w bloku na 2 pietrze na osiedlu Zawisza. Mieszkanie 2 pokojowe z bardzo dużą i jasną kuchnią. Świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

172 081 zł38 m² 4 449 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! ceny promocyjne! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym położone na I piętrze w nowym bloku z cegły na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

113 000 zł20 m² 5 585 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka w dzielnicy Kapuściska o powierzchni 20,23 m 2 ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku na 10 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

180 000 zł54 m² 3 308 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na parterze w centrum Bydgoszczy. 2 przestronne pokoje, łazienka po remoncie, okna pcv. Budynek z odnowioną elewacją zewnętrzną, widok na park. W okolicy szpital, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

800 zł61 m² 13,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku w świetnym punkcie komunikacyjnym.Cicha,spokojna okolica,dużo terenów spacerowych,bezpieczny plac zabaw dla dzieci(oś.Tatrzańskie)Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł59 m² 4 333,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Sprzedam atrakcyjnie położone (w centrum parku) trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie usytuowane na parterze o powierzchni 59,3m: kuchnia 6,7m, łazienka z wc 4,0m, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

135 000 zł31 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 31m2 z loggią na III piętrze. Mieszkanie ciepłe i zadbane. Nowe okna pcv i drzwi wejściowe. Zabudowa w przedpokoju, możliwość pozostawienia wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 250 zł85 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie czteropokojowe o pow. 85m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły na Szwederowie. Mieszkanie obejmuje pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł42 m² 4 146,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze zlokalizowane w znakomitym punkcie komunikacyjnym.Dookoła dużo zielni i przestrzeni.Pokoje 16m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

169 000 zł47 m² 3 595 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Okazja! tylko W metro nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o pow 47m2 usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym bloku z cegły na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

173 000 zł36 m² 4 805 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!uwaga! nowa cena! Polecam M-2, na osiedlu Leśnym, na 2 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie ma powierzchnię 36 m2. Składa się z pokoju 21 m2, wnęki 6 m2, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 650 zł71 m² 23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy zielone tarasy Mieszkanie składa się z trzech pokoi, jeden z nich połączony aneksem kuchennym, osobnego wc, łazienki, garderoby. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

163 000 zł36 m² 4 527 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne M-2 na Błoniu tylko 163000zł! Mieszkanie 36m2 w dobrym standardzie. Pokoje o powierzchni 16; 7m2. Pozostaje praktycznie cała zabudowa mieszkania oprócz kanapy w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne,słoneczne mieszkanie na terenie ogrodzonym do wynajęcia od zaraz.Na podłogach m.parkietowa,kafle,na ścianach gładzie.Okna PCV,Drzwi antywłamaniowe.Pokoje 21m,13m,kuchnia7,5m.W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

158 000 zł42 m² 3 761 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie na granicy Bielaw i Bartodziejów. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2. Znajduje sie na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Na ścianach pokoi gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł64 m² 3 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe,przestronne,funkcjonalne położone na 3 piętrze w bloku ,w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym(oś.Przylesie)Dookoła cisza,spokój,dużo zieleni.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

162 000 zł47 m² 3 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Bydgoszczy z pięknym widokiem na Brdę! Mieszkanie o powierzchni 47m2 położone w bloku z cegły na 4 pietrze, na terenie ogrodzonym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły(2008r.)na terenie ogrodzonym.Atrakcyjne położenie z pięknym widokiem na Wisłę.Mieszkanie komfortowe, przestronne o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

209 000 zł66 m² 3 142 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 66,5 m2 w bloku na 4p. w centrum miasta. Bardzo ładne mieszkanie, przestrzenne, z bardzo dużą sypialnią. Pokoje 19,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

219 000 zł52 m² 4 211,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły(2000r) na terenie ogrodzonym.Przestronne,słoneczne do wprowadzenia.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja,bezpieczny plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

209 000 zł53 m² 3 943 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i oryginalne mieszkanie dwupokojowe w bloku na Szwederowie. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53m2, pierwotnie trzypokojowe, obecnie zaaranżowane na dwupokojowe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

205 000 zł56 m² 3 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 położone na czwartym piętrze w ocieplonym bloku z płyty. Mieszkanie o układzie pomieszczeń rozkładowo- przechodnim, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku ze starszej cegły.Atrakcyjne położenie,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Funkcjonalne,słoneczne do własnej aranżacji.Pokoje 20m,14m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

120 000 zł20 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20m2 usytuowane na parterze bloku na osiedlu Błonie. Mieszkanie po remoncie. Doskonała lokalizacja, blisko rynek, przychodnia, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przodowników Pracy

Kapuściska,Bydgoszcz

192 000 zł49 m² 3 908,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mamy bardzo fajne, jasne mieszkanko w wieżowcu, z super widokami za oknem. Mieszkanie 6 lat po generalnym remoncie, nowa instalacja elektryczna, ściany - gładź, podłogi pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

167 000 zł47 m² 3 553 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w bloku z cegły , 2000 r .Dwa pokoje (22,9mk2). Na podłodze w pokojach panele, na ścianach gładzie. Oddzielna kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

168 000 zł43 m² 3 906 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie o powierzchni 43 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2. Jeden z pokoi (mniejszy) po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 000 zł49 m² 3 755,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,ładne,przestronne doskonale zlokalizowane.Wystawa okien na pd.Pokoje 21m, 9m, kuchnia 7,5m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Okna PCV,loggia.Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

900 zł45 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowe mieszkanie W bloku W śródmieściu Z pięknym widokiem na bazylikę I focus park. Na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

219 000 zł64 m² 3 421 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Przestronne czteropokojowe mieszkanie w odnowionym bloku z płyty przy ulicy Skłodowskiej. Pokoje o powierzchniach 16 m2, 11 m2, 9 m2 i 8 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

173 000 zł48 m² 3 589,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita lokalizacja.Dookoła spokój cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7,5m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

230 000 zł55 m² 4 181 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w bloku z cegły na Kapuściskach blisko lasu. Oferta sprzedaży mieszkania położonego na parterze w bloku z cegły (1994r.) w spokojnej części osiedla Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w atrakcyjnej okolicy z widokiem na las.Słoneczne,ciepłe w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 25m,9m,kuchnia 8m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu.Doskonała lokalizacja,blisko Centrum,dużo miejsc parkingowych w pobliżu bloku.Dookoła dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

203 000 zł53 m² 3 825 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 53,07m2 położone w ocieplonym bloku z płyty na II piętrze. Mieszkanie bardzo słoneczne, ciepłe, zadbane o ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

153 000 zł36 m² 4 218,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w ocieplonym i odnowionym bloku.Znajduje się na 3 piętrze w cichej i zielonej okolicy,świetnym punkcie komunikacyjnym.Komfortowe,słoneczne do.