dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

163 500 zł50 m² 3 296,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 Salon z aneksem kuchennym i pokój.Całe mieszkanie do własnej aranżacji.Czynsz 320zł /1 os Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cechowa

Fordon,Bydgoszcz

400 zł14 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje w rozchodnim M3, umeblowane, kuchnia wyposażona (piecyk gazowy, lodówka, kuchenka mikrofalowa, itp), łazienka z prysznicem i pralką automatyczną, wc osobno, w największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł37 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja, lokalizacja I jeszcze raz lokalizacja.Mieszkanie tylko u nas. Same Centrum miasta a cisza i spokój i piękny widok z mnóstwem drzewostanów i krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł62 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 21m,13m,kuchnia 8m,garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

225 000 zł61 m² 3 688 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ustawne funkcjonalne 3pokojowe. mieszkanie na 3 piętrze w bloku na osiedlu Tatrzańskim.Budynek położony w b.dobrym punkcie.Pokój dzienny 20m2 od południa i dodatkowo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kasia   mieszkanie komfortowe I bardzo zadbane, pełne umeblowanie, na gorzyskowie, na ścianach gładzie, na podłogach panele,łazienka- wykafelkowana+wanna, teren strzelony I monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

170 000 zł36 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Super oferta cenowa! Na sprzedaż kawalerka36 m2, wysoki parter na Osowej Górze. Mieszkanie składa się z jednego pokoju i oddzielnej kuchni przedpokoju i sanitariatów. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .GORĄCO POLECAM MIESZKANIE W SUPER PUNKCIE NA SZWEDEROWIE.LOKAL MIEŚCI SIĘ W BUDYNKU Z CEGŁY Z 2001 ROKU NA 1 PIĘTRZE.TEREN NIERUCHOMOŚCI ZAMKNIĘTY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   mieszkanie na osiedlu leśnym na parterze W bloku. NA scianach tapety na podłogach panele oraz parkiet. Mieszkanie rozkładowe I ciepłe. Łazienka do remontu A kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 500 zł58 m² 5 402 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

143 000 zł34 m² 4 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   atrakcyjna oferta! M-3 na osiedlu bartodzieje 34m2. Okna pcv, na podłogach panele , na ścianach gładzie.DRZWI ANTYWŁAMANIOWE. Blisko sklepy, targowisko, szkoły, przedszkola, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł120 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kasia   . Mieszkanie W centrum miasta, przy ruchliwej ulicy-może być wynajęte na biuro I dla rodziny czy studentów, blisko multikino I galeria rondo, wyspa młyńska,mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł56 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Magdalena Grochowska   Ładne mieszkanie na pierwszym piętrze w Fordonie. Blisko szkoły , marketu i przystanków autobusowych bardzo łatwy dojazd do centrum wszystkimi liniami które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

230 000 zł73 m² 3 165,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie wolne, do zamieszkania od zaraz. Doskonała lokalizacja, oś. Bajka. Spokojna okolica; obok bloku: plac zabaw, poczta, przystanek autobusowy, liczne sklepy. M-5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt   M-3 komfortowe w Fordonie na os. Bohaterów, IV piętro w wieżowcu odnowionym oraz ocieplonym, w cenie zostaje umeblowanie mieszkania, pokoje rozkładowe 23m2 oraz 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł63 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

139 800 zł38 m² 3 678,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji usytuowane na 5 piętrze w ocieplonym bloku.Znakomita lokalizacja.Pokoje 18m,8m,kuchnia 5m.Na podłogach m.parkietowa i wykładziny pcv.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   Komfortowe M-3 w Fordonie os. Nad wisłą , mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w odnowionym bloku, wykończone komfortowo, w pobliżu sklepy, szkoły oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasia   . Mieszkanie po kapitalnym remoncie na Bartodziejach, mieszkanie jest przytulne i jasne,dobry dojazd na uczelnie, nowocześnie wyposażone, sprzęt agd, ściany gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł34 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

286 000 zł61 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w nowej cegle na osiedlu Górzyskowo na pierwszym piętrze. Powierzchnia 61m2, pokój z aneksem kuchennym (ok. 33m2), sypialnia o pow. 13m2, przy niej garderoba ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

164 500 zł50 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .POLECAM MIESZKANIE Z ROZPOCZĘTYM REMONTEM.OBECNIE PO MODERNIZACJI LOKAL POSIADA DUŻY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM OKOŁO 26M2.ŁAZIENKA RÓWNIEŻ ZOSTAŁA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

125 000 zł31 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Małgorzata   . Polecam kawalerkę W dobrym punkcie osiedla.MIESZKANIE DOSTEPNE OD ZARAZ.POKÓJ Z WNĘKA.KUCHNIA ODDZIELNA Z OKNEM.OKNA PCV .DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY LOGGIA ORAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Reglami

Fordon,Bydgoszcz

227 000 zł61 m² 3 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji: blisko szkoła, boisko, kościół, przystanek autobusowy, sklepy Wysoki standard wykończenia: - plastikowe okna - panele - nowe drzwi - osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

193 000 zł47 m² 4 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni.W pobliżu żłobek,przedszkole,szkoła,tereny spacerowe,parking strzeżony.Dogodny dojazd do Centrum. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   słoneczne pokoje (pełne wyposażenie) + kuchnia + łazienka (ok. 70 m2 ) w centrum miasta (boczna od Chodkiewicza) w cichej i spokojnej dzielnicy Bydgoszczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł74 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w bloku na 4p w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni.W pobliżu las,dużo zieleni i przestrzeni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

330 zł43 m² 7,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie od zaraz,2 pokoje,kuchnia,wc i lazienka oddzielne,po odświeżeniu,balkon,piwnica, lodówka,pralka,kuchnia gazowo-elektryczna,umeblowane,tvk,niski czynsz 330zł,za wynajem 900zł,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 673 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie położone na III kondygnacji w bloku z cegły. Rok budowy budynku 1988. Bardzo ładne i zadbane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Na podłogach panele oraz kafle w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

151 000 zł38 m² 3 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna, bardzo komfortowa kawalerka. Kuchnia w zabudowie, przedpokój w zabudowie typu komandor, pokój stół, 4 krzesła, sofa + 2 fotele.Okna nowe PCV z roletami wewnętrznymi. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Komfortowe mieszkanie w Fordonie cztery pokoje, piwnica, balkon wc osobno, na podłodze kafle i panele, komfortowo urządzone, kuchnia jasna, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   prawdziwa okazja cenowa! M-3 fordon osiedle bajka, 49m2, blok po remoncie, ocieplony, i piętro, mieszkanie nieumeblonawe do własnej aranżacji, pokoje duże oraz ustawne, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   M-3 fordon, bardzo ładne i komfortowe mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 59m2 większy pokój 24m2 , mniejszy 12m2 bardzo duża kuchnia ok 10m2 , komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

133 000 zł36 m² 3 730,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie 35m,ładne,czyste do swojej aranżacji. Czynsz 290zł/1os,Spółdzielnia Nad Wisłą. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 264 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie na Osiedlu Leśnym o pow. 46,6 m2, dwa pokoje wymaga remontu. Położone jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy , w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

128 000 zł35 m² 3 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ciekawa oferta! wyżyny ul. Modrakowa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,74m2 usytuowane na II piętrze w bloku, na osiedlu Wyżyny. Pierwotnie było to typowe M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   mieszkanie na wyżynach W wieżowcu na 3 pietrze umeblowane. NA podłogach parkiet na scianach gładzie. Mieszkanie umeblowane. Koszt najmu 700zł + 480 zł do spóldzielni +prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

148 000 zł39 m² 3 823,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   zadbane M3 na bartodziejach nie wymaga dużych nakładów finansowych na podłogach parkiet oraz wykładzina pcv na ścianach tapety okna pcv wszystkie wschodnie internet upc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

146 000 zł34 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Magdalena Grochowska   Mieszkanie w spokojnej okolicy blisko do komunikacji miejskiej, kościoła marketów. Pokój 20m2 na podłodze panele, ściany gładż, korytarz ściany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij