dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ,ładne,słoneczne o funkcjonalnym układzie.Znakomita lokalizacja,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Znajduje się na 7 piętrze w ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Połczyńska

Bartodzieje,Bydgoszcz

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie blisko obiektów handlowych, komunikacja miejska, szkoła i kościól. plac zabaw dla dzieci, blisko przychodnia i banki, poczta i inne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 500 zł30 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .Polecam mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym standarcie.Lokal mieści się w budynku na podwórku kamienicy.Teren zamknięty.Budynek zadbany po remoncie.Kameralny,posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz Osowa Góra mieszkanie na 1 piętrze rok budowy 2002 ,cena 290.000 .Mieszkanie 63.93m. 2 balkony 10.91m, 3 pokoje, urządzona łazienka,kuchnia i pokój dzienny .Mieszkanie jest po remoncie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

165 000 zł36 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36m2 usytuowane na II piętrze w bloku ze starej cegły na osiedlu Leśne. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

1 200 zł63 m² 18,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia nowe,umeblowane, mieszkanie 3 pokojowe ,parter,63,39 m, 1200 zl plus czynsz do spoldzielni i oplaty,do centrum 5 min,blisko wyzsze uczelnie,szkola,przedszkole,autobus,lotnisko,po blizsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł63 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 500 zł58 m² 5 402 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

227 000 zł53 m² 4 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ szczeciński: pokoje 16M, 11M, 9M. WC osobno. Duża łazienka. Mieszkanie po remoncie, zadbane, roleta antywłamaniowa W dużym pokoju, z tego pokoju wyjście na dużą loggie Z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   M-3 fordon osiedle bajka, 49m2, blok po remoncie, ocieplony, i piętro, mieszkanie nieumeblonawe do własnej aranżacji, pokoje duże oraz ustawne, oddzielna łazienka I wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .Gorąco polecam komfortowe mieszkanie na Kapuściskach.Lokal po modernizacji nabrał nowoczesnego wyglądu.Na podłogach deska oraz terakota.Duża zabudowana szafa.Kuchnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt:   słoneczne, zadbane, przestronne, 2 pokoje W kamienicy na osiedlu okole. Całkowita powierzchnia mieszkania to 48,80M2. DO lokalu przynależy piwnica ok 4M2. Kamienica częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

303 000 zł56 m² 5 395 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .POLECAM MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA KAPUŚCISKACH.LOKAL MIEŚCI SIĘ W KAMERALNYM BLOKU 2 PIĘTROWYM PO REMONCIE.NIERUCHOMOŚCIĄ ZARZĄDZA ADM.MIESZKANIE POSIADA 2 ODDZIELNE POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

198 000 zł42 m² 4 669 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świerzo po remoncie w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie szkół, przedszkoli i obiektów użyteczności publicznej. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

136 000 zł35 m² 3 885,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na pierwszym pietrze W kamienicy. NA ścianach gładź na podłogach panele. W łazience przeprowadzony był remont, nowe kafle I kabina prysznicowa. Mieszkanie jest po remoncie. Możliwa.