dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

429 000 zł38 m² 11 388,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo oddanego, wykończonego i wyposażonego 2 pokojowego mieszkania, położonego w spokojnym i dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na Osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy , w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Błonie przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 i mieście się 4 piętrze bez windy. Wyposażenie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Tatrzańskie,Bydgoszcz

341 000 zł47 m² 7 218,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z widokiem na balaton! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 8m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

227 000 zł31 m² 7 282,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w kamienicy, w centrum miasta. Pomieszczenia: 38 m 2 - salon, - sypialnia, - łazienka razem z wc, - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

279 000 zł36 m² 7 771,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 35,90 m2 znajdującego się na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Na terenie przynależącym do budynku dużo zieleni i plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł43 m² 6 139,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 43,16 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

227 000 zł37 m² 6 074,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house poleca dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w trzypiętrowej kamienicy na Okolu. Mieszkanie po remoncie, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

349 900 zł48 m² 7 221,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią po remoncie, położonego w dogodnej lokalizacji - Fordon (o siedle Bajka ). Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

280 000 zł35 m² 7 893,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Styl, funkcjonalność i komfort - wszystko w jednej przestrzeni! Szukasz mieszkania, które od razu zrobi na Tobie wrażenie? Mam przyjemność zaprezentować Tobie komfortową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

479 230 zł55 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

480 558 zł53 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarużyńska

Tatrzańskie,Bydgoszcz

351 000 zł50 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wynajem - Bartodzieje, najlepsza lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 72 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

357 420 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Okole,Bydgoszcz

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

NA sprzedaż komfortowe M2 Z mini balkonem W centrum miasta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niezależnym wejściem, mini balkonem i o klimatycznym wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

169 000 zł29 m² 5 758 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe niedaleko centrum! To przestronne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 29,35 m2 znajduje się w suterenie kamienicy i składa się z: kuchni - wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

764 904 zł70 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe (67,19m2) z dużym tarasem (42m2), z którego można podziwiać panoramę Bydgoszczy. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czackiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż ciepłe, jasne i gotowe do zamieszkania - 4 pokoje w sercu Bydgoszczy o powierzchni 72,6 m , położone na 1. piętrze zadbanego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

160 000 zł23 m² 6 999,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przytulna kawalerkę o pow. ok. 23 m2 położoną na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Kościuszki w samym Centrum miasta. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie centrum Bydgoszczy bardzo dobra lokalizacja.Mieszanie w kamienicy po remoncie, mieszkanie także po kapitalnym remoncie. Idealne mieszkanie pod inwestycje, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka dla Studenta w Centrum. Mieszkanie o pow. 35 m2, usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku (plombie), składa się z pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 zł43 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem piękne mieszkanie w super lokalizacji na osiedlu Marina House.! Mieszkanie o powierzchni 42,57 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym 20,79 m2, sypialni 10,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

783 000 zł49 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**luksusowe Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, osiedle Botaniq, centrum miasta! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nowego, luksusowego mieszkania w samym sercu Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

382 335 zł36 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

570 000 zł91 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Makler poleca mieszkanie na sprzedaż na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły , przedszkola, markety, centrum handlowe a także komunikacja miejska. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

544 258 zł63 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

339 779 zł36 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

648 000 zł54 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego mieszkania trzypokojowego w Dzielnicy Muzycznej. Apartament o wyjątkowo funkcjonalnym układzie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 399 500 zł93 m² 15 095,50 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

279 000 zł35 m² 8 040,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 / osiedle Błonie / niski blok / balkon / super lokalizacja / cena do negocjacji/ tylko W naszym biurze nieruchomości dobre miejsce! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

566 000 zł54 m² 10 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 20,86 m2 - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

568 990 zł45 m² 12 591,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą i dużym balkonem - Centrum Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

277 000 zł43 m² 6 441,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

367 422 zł35 m² 10 467,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

419 900 zł60 m² 6 969,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,25m2 położonego w elitarnej plombie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Okole. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

850 100 zł67 m² 12 726 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023