dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

627 600 zł67 m² 9 367,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fordon,Bydgoszcz

886 285 zł105 m² 8 448,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Przedstawiam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bliźniaku, które jest idealne dla osób ceniących sobie komfort i spokój. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 104,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

485 180 zł55 m² 8 821,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 008 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, w trakcie kapitalnego remontu, bez nakładów finansowych. Powierzchnia całkowita 37 m2. - 6 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

366 612 zł27 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

335 268 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

372 400 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

334 464 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

835 461 zł86 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

387 700 zł37 m² 10 478,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

510 000 zł32 m² 15 823,80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko U nas! makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 32,23 m2 znajduje się w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

626 452 zł63 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

455 295 zł36 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

692 075 zł73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

338 786 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia