dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

361 700 zł39 m² 9 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 509 zł73 m² 8 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 72,90m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 600 zł52 m² 5 437,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 46 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

294 999 zł37 m² 7 972,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą dostę pną tylko W naszym biurze! Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku na Bielawach w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 659 zł62 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 61,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

595 000 zł94 m² 6 329,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, w budynku z cegły, z 2008r, na terenie prywatnym, z garażem, komórką. Garaż z osobną księgą wieczystą za cenę 59 tys.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

275 000 zł42 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

553 664 zł66 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,60m2, na 2 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 010 zł45 m² 10 656,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,42m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł62 m² 4 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł65 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biała Posesja ma przyjemność zaprezentować nieruchomość przy ulicy Bernardyńskiej , która stanowi doskonałą ofertę dla inwestorów. Ta nieruchomość jest świetną okazją na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 000 zł47 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 44 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł45 m² 8 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 44,80m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

469 480 zł43 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania wykończonego pod klucz? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości - poleca do wynajęcia komfortowy Apartament o powierzchni 52 m2 w budynku z windą i garażem podziemnym. Ciche, bezpieczne i pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

488 631 zł56 m² 8 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

441 855 zł54 m² 8 107,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

3 300 zł67 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bydgoszcz, bartodzieje, ul. Fordońska 4a. Zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym w nowej inwestycji, w którym jeszcze nikt nie mieszkał, a wszystkie meble oraz sprzęty są zupełnie nowe?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Błonie,Bydgoszcz

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie na Błoniu Lokal o metrażu 35 m2 składa się z: * salonu * 2 pokoju * osobnej kuchni * łazinki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

497 650 zł61 m² 8 105,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 009 zł44 m² 10 571 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43,92m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

452 500 zł54 m² 8 302,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 779 zł43 m² 8 930,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 999 zł61 m² 8 852,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe 61 m2 nieruchomość na drugim piętrze z dużym balkonem. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym ok 30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 129 zł52 m² 8 682,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,10m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

588 268 zł70 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

377 914 zł52 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 51,84m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Czyżkówko,Bydgoszcz

334 341 zł35 m² 9 439,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

368 100 zł40 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - fordon/przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Łuczniczka,Bydgoszcz

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 4 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

797 500 zł145 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecamy przestronne apartamenty w zabudowie szeregowej na Osowej Górze. Dostępne pozostały jeszcze tylko 4 : - jeden o powierzchni od 135m2 oraz - trzy o powierzchni ok. 145m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do najmu mieszkanie usytuowane na II piętrze w 4 piętrowym budynku z windą na osiedlu Szwederowo. Teren wokół budynku ogrodzony, wjazd ze szlabanem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł49 m² 6 468,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze budynku na pograniczu osiedli Górzyskowo - Szwederowo Pomieszczenia: 48,7m 2 - salon - 25m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

330 642 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam piękny, obszerny apartament w samym centrum Bydgoszczy o powierzchni 100 m2 w całkowicie odrestaurowanej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 200 zł47 m² 8 739,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47,00m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 699 000 zł170 m² 9 994,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2022

Housing Market, przedstawia Państwu luksusowy, niepowtarzalny apartament w samym centrum Bydgoszczy. To luksusowe dzieło sztuki znajduje się na 15 piętrze 16 piętrowego budynku apartamentowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

459 861 zł42 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwonego Krzyża

Jary,Bydgoszcz

379 000 zł70 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia trzypokojowe mieszkanie, urządzone i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 70,03 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

599 000 zł72 m² 8 265,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w Fordonie o powierzchni 72,47m2 + taras 17,5m2. Lokalizacja - Osiedle Eskulapa to nowa dzielnica, osiedle zostało wybudowane w 2015 przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij