dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

212 854 zł53 m² 3 995,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z prowizji biura! Bursztynowa Rezydencja to kameralny 2-3 piętrowy kompleks mieszkalny składający się z 29 mieszkań. Budynek położony jest w dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

182 573 zł44 m² 4 125,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł75 m² 12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładne, przestronne M-3 o pow. 75m2, położone na 4 piętrze w kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Blisko szkoły, filharmonia, teatr, ak. Muz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Okole

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 41m2, położone na 4 piętrze w odnowionej kamienicy na Okolu. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, real, wsg, multikino, szkoła, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

155 000 zł49 m² 3 182,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w świetnej lokalizacji na sprzedaż na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego ale gwarantuje obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika Proponuję Państwu mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo nowoczesne mieszkanie na osiedlu Wilczak do centrum 2minuty. Wnętrze nieruchomości bardzo ładnie wykończone materiałami wysokiej klasy. Mieszkanie posiada dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo. Trzy niezależne pokoje, nowocześnie umeblowane oraz ciekawie zaaranżowane. Oddzielna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

398 000 zł96 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Piękna powojenna willa , W której do sprzedaży oferujemy mieszkanie na drugim piętrze O pow. 96 M2 , po kapitalnym remoncie. Bardzo słoneczne , czysta zadbana klatka schodowa. W pokojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

138 913 zł33 m² 4 229,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

142 426 zł34 m² 4 189 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

307 000 zł57 m² 5 370,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dąbrowskiego 15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rysia

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

260 000 zł63 m² 4 159,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Szwederowa Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mam do zaoferowania Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł115 m² 1 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam M-5 o ponadprzeciętnej powierzchni - 115 m2 - dla wyjątkowego klienta! Mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, idealne na biuro lub kancelarię ponieważ znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na szwederowie-1100zł+czynsz do spółdzielnii+prąd Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokoje 22m2, 13m2, 9m2 nieumeblowane. Kuchnia 8m2 ładnie zaaranżowana wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł77 m² 3 919,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe (w chwili obecnej przerobione na 4 pokoje) mieszkanie o powierzchni 76,54m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie polecam głównie na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie studentom (3 osoby). Ul. Baczyńskiego, kapuściska, dojazd do centrum trwa ok. 20 - 25min: tramwaj 8 lub autobus 79, do przystanku jakieś 3-5 min. 3 pokoje, 64 m, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł71 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Nowa niższa cena! Interesujące mieszkanie w Centrum Bydgoszczy na poddaszu w pobliżu Brdy. Usytuowanie kamienicy jest bardzo ciekawe, bo graniczy z rzeką, a co za tym idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

289 417 zł61 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu do poziomu poniżej limitu cenowego MdM! tylko W metro nieruchomości! gotowe mieszkania Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

142 526 zł33 m² 4 340,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 zł65 m² 7,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na poddaszu kameralnej kamienicy w doskonalej lokalizacji- w Centrum w pobliżu Starego Rynku; 1 pokój z aneksem kuchennym,sypialnia i lazienka. mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

267 414 zł64 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania szwederowo bielicka 14 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w pięcioklatkowym, trzypiętrowym budynku w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Bielickiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

226 955 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu do poziomu poniżej limitu cenowego MdM! tylko W metro nieruchomości! gotowe mieszkania! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

167 810 zł41 m² 4 079 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjątkowo gustowne I nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta Otwarty na hol pokój dzienny(23m2) z wyjściem na duży balkon z widokiem na rzekę. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Mieszkanie idealnie nadaje się dla przedstawiciela firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, 3 pokojowe mieszkanie W bloku na czyżkówku Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł47 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkania deweloperskie w nowej inwestycji na Szwederowie Oferta dwupokojowych mieszkań w najpopularniejszych metrażach w kameralnym 12-mieszkaniowym budynku położonym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

235 000 zł67 m² 3 507,46 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane i gustownie zaaranżowane M 5 na sprzedaż lub zamianę na Wyżynach biuro nie pobiera żadnej prowizji od kupującego - kupujący płaci jedynie cenę ustaloną ze sprzedającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie O pow. 80m2-ścisle centrum miasta Do dyspozycji najemcy trzy niezależne pokoje o powierzchni 24m2, 12m2, 20m2. Mieszkanie bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gieryna

Fordon,Bydgoszcz

110 000 zł53 m² 2 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfotowe mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz- fordon, 53m2 btbs Odstąpie partycypacje w btbs. Mieszkanie dwupokojowe 53m2 w doskonałej lokalizacji Fordon Nad Wisłą gwarantującej ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

222 660 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł82 m² 18,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Centrum Bydgoszczy na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie całkowiecie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie połozone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż Mieszkanie M-4 na Wyżynach w Bydgoszczy Słoneczne, zadbane mieszkanie na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia całkowita 56 m2. Posiada dużą kuchnię zabudowaną 7m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne stylowe mieszkanie w kamienicy, w centrum miasta Prezentujemy Państwu pięknie urządzone mieszkanie w kamienicy w centrum miasta na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

268 000 zł70 m² 3 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piętro domu Bydgoszcz Jachcice! obniżka ceny! Prezentujemy Państwu piętro domu na osiedlu Jachcice z odrębną kw. Dom typu bliźniak, mieszkanie na I piętrze o powierzchni 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł47 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

143 000 zł42 m² 3 404,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie ocieplonym wieżowcu na ostatnim piętrze z niesamowitym widokiem na zachodnią część miasta. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł47 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

185 985 zł41 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkania w 4 kondygnacyjnym, 36 mieszkaniowym budynku mieszkalnym, wielorodzinnym z windą i garażami znajdującymi się na poziomie parteru. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz