dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 000 zł63 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3- pokojowe na Górzyskowie w bloku z cegły z balkonem. Spokojna okolica możliwość zaparkowania pod blokiem. Pokoje 21m,14m,10m, panele na podłodze, gładzie na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

217 000 zł44 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dobra cena. Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2 usytuowane na parterze w bloku z nowej cegły na osiedlu Górzyskowo. Salon z balkonem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 zł80 m² 2,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny pokój dla pary w mieszkaniu studenckim, w kamienicy, centrum. Wspólny salon z balkonem, kuchnia, toaleta. Ogrzewanie centralne węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Okole

Okole,Bydgoszcz

89 000 zł28 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Ciche mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Bydgoszcz w dzielnicy Okole. Jeden pokój, okna wychodzące na południe; widok na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

259 000 zł61 m² 4 245 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga super śliczne!3-pokojowe mieszkanie na Górzyskowie o powierzchni 61m położone w odnowionym bloku na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie po remoncie,wymienione rury ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł60 m² 15,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 dla studentów, 2 oddzielne sypialnie +jeden pokój przejsciowy Z możlowością wyodrębnienia 3 samodzielnego pokoju, na podłodze kafelki oraz panele, ściany tapety, łazienka oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

319 000 zł58 m² 5 414 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,92m2 usytuowane na wysokim parterze w nowym bloku z cegły na osiedlu Szwederowo. Idealne na biuro lub gabinet. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

217 000 zł50 m² 4 340 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne uwagi. Loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Utworzona Wspólnota. Okolica pomimo bliskiego centrum miasta jest spokojna. Opłaty ekploatacyjne, prąd i gaz wedlug zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

243 000 zł72 m² 3 351 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Ponad 70 metrowe, 4 pokojowe mieszkanie w centrum Fordonu (osiedle Szybowników)! 243 000 pln z całym wyposażeniem (wolne od zaraz)! Cena do rozsądnej negocjacji Nowe okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 zł30 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Bydgoszczy. 500 zł + opłaty/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

189 900 zł47 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 48m2 w ocieplonym bloku , na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Błonie. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 zł26 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka nieumeblowana w centrum o powierzchni 26m2. Opłaty 480zł , bezczynszowa + opłaty licznikowe wg zużycia.Ogrzewanie piec C.O. Zapraszam na prezentację Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł64 m² 3 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne i komfortowo wyposażone mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Fordon na osiedlu Przylesie. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

275 000 zł65 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65m2, usytuowane na I piętrze w bloku na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

249 000 zł52 m² 4 742 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku o powierzchni 52,50m2 w centrum Bydgoszczy na II piętrze. Pokoje o powierzchni 15, 10, 10m2 na ścianie gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

800 zł110 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój dwuosobowy- centrum - Super Okazja! Mam do wynajęcia pokój 2 osobowy lub miejsce w pokoju dla studentki. Centrum (koło Multikina). cena dla 2 osób 700 (możliwość negocjacji) (gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

84 000 zł18 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cenowo kawalerka do wprowadzenia i lekkiego odświeżenia, bardzo niski koszt utrzymania czynsz 220zł+prąd+woda, mieszkanie słoneczne, okna pcv, blok ocieplony po remoncie, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł49 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu ocieplonym na 7p o powierzchni 49m2. Wnętrze lokalu bardzo czyste zadbane w pokojach na ścianach znajdują się gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w nowym dwupiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie bardzo ładne, nowocześnie urządzone. Pokoje - 20 / 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 954 zł53 m² 4 028 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

189 000 zł48 m² 3 913 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z loggią o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Na podłogach pokoi panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na osiedlu leśnym Z balkonem. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka ,na ścianach gładzie na podłodze panele. Mieszkanie bardzo gustownie urządzone. W korytarzu zabudowa typu komandor. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

154 000 zł40 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super okazja!ciche, dwupokojowe mieszkanie w bloku na drugim pietrze, o powierzchni 39m2. Mieszkanie mieści się na Osiedlu Leśnym: w pobliżu sklepy, linie komunikacji miejskiej, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł53 m² 3 320,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W centrum W kamienicy. NA ścianach gładzie na panele. Mieszkanie wyremontowane. Odrestałrowane drzwi wewnetrzne. W mieszkaniu zostaje kuchnia. Łazienka po remoncie. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szwederowo M3- w pełni umeblowane, w nowym bloku z cegły, budynek ogrodzony możliwość parkowania na terenie budynku, 2 pokoje umeblowane duże, ustawne, widne, okna pcv , podłogi kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum miasta z miejscem parkingowym. Mieszkanie czyste zadbane na podłogach kafle podłoga podgrzewana na ścianach gładzie kuchnia umeblowana pokój duża szafa oraz narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

85 000 zł18 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

189 900 zł46 m² 4 075 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 46,63m2 w ocieplonym wieżowcu, na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł44 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na ulice Gdańską idealnie nadające się na biuro lub do zamieszkania. Mieszkanie do remontu i do własnej aranżacji. Blisko sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

220 000 zł60 m² 3 629 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, oryginalny układ mieszkania! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze ocieplonego bloku w Fordonie na osiedlu Szybowników. Niewątpliwą zaletą jest położenie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr.3/165/410 Mieszkanie 2 pokojowe, aneksem kuchennym, na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 37 m2, na Szwederowie.Pokoje o powierzchni: 18 m2, oraz 10 m2.Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

125 000 zł28 m² 4 464 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28m2 z balkonem-loggią, usytuowana na III piętrze w bloku z cegły, na osiedlu Bielawy na ul. Chodkiewicza. Mieszkanie rozkładowe, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lawinowa

Tatrzańskie,Bydgoszcz

320 zł61 m² 5,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2 pokoje jednoosobowe w mieszkaniu 3 pokojowym, studentkom lub paniom pracującym. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, nowe okna pcv, rolety, nowa lodówka, pralka, dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

88 000 zł37 m² 2 378,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, aneksem kuchennym, na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 37 m2, na Szwederowie.Pokoje o powierzchni: 18 m2, oraz 10 m2.Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 940 zł46 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

172 500 zł48 m² 3 588 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie w ocieplonym bloku na Szwederowie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy, markety. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2 w dzielnicy Błonie (bydgoszcz). Mieszkanie jest w pełni umeblowane (pralka, lodówka, kuchenka gazowa). Balkon. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Blankami

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Idealne na biuro, kancelarię. Bardzo dogodna lokalizacja. W bliskim sąsiedztwie: banki, sądy, prokuratura, urząd Miasta, stary Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na II piętrze w bloku z nowej cegły na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie komfortowo wyposażone. W jasnym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

600 zł46 m² 13,04 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-3 , blisko centrum ,umeblowane , 2 pokoje , kuchnia , łazienka ;600zł + opłaty ok. 650zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mściwoja

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na Czyżkówku, w nowym bloku z 2007 r. W pełni umeblowane pokoje: - duży pokój(16m2)dla 2 osób z balkonem, tv, z dwiema nowymi, równymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach