dowolna

Mieszkania w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

1 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 330 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bohaterów,Bydgoszcz

429 000 zł71 m² 6 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! mieszkanie 70,71 M2 rozkładowe!, w centrum dzielnicy nowy fordon!, blisko politechniki bydgoskiej!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

363 000 zł53 m² 6 823,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe , 53,2 m2 na pograniczu osiedli bartodzieje/bielawy. ul. Głowackiego. W skład mieszkania wchodzi: - 3 pokoje - kuchnia - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 684,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Mieszkania o pow. 29 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne mieszkanie 2- pokojowe 37m2 na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej. Wykończone z dbałością o każdy szczegół i optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Stary Fordon,Bydgoszcz

439 000 zł66 m² 6 681,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Józefa piłsudskiego Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kameralne mieszkanie w zaciszu Osowej Góry, tuż przy lesie! Lokal o łącznej powierzchni 38 m 2 umiejscowiony jest na I piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości makler poleca komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Zielone Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

436 500 zł45 m² 9 717,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,92 m , położone w bloku z cegły z 2012 roku, przy ul. Bielickiej 14. Budynek na terenie zamkniętym z wjazdem na pilota. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 997 730 zł106 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stary Port 15 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w prestiżowej lokalizacji nad Brdą, w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja łączy elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

3 900 zł57 m² 67,97 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadamy na wynajem bardzo ładny, luksusowy trzypokojowy apartament na Bartodziejach w Bydgoszczy. Apartament Premium został zaprojektowany przez architekta wnętrz, mieści się w budynku klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

339 000 zł28 m² 12 034,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu kawalerki na Osiedlu Paryskim. Wyjątkowa okazja! Niewielka kawalerka o powierzchni 28,17m2 to doskonała inwestycja. W ostatnich latach mieszkanie było wykorzystywane jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 300 zł60 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! oferta wynajmu na wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 60 m2 położonego w elitarnej plombie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: przytulna kawalerka przyjazna zwierzętom z aneksem kuchennym w kamienicy w pobliżu bsw przy ulicy Matejki 4 Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 II piętro Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

4 101 300 zł217 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Bielawy,Bydgoszcz

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Market zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowackiego

Czyżkówko,Bydgoszcz

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem parkingowym - Czyżkówko, bydgoszcz ul. Nowackiego 2 | Powierzchnia: 46 m | Piętro: 3/blok z windą Cena: 449 000 zł + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleina

Przylesie,Bydgoszcz

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł48 m² 7 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 47 m - Sułkowskiego 11, osiedle Leśne Wyobraź sobie przytulne, ciepłe mieszkanie w zielonej dzielnicy, 5 minut od tramwaju i kilka przystanków od największego parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku w dzielnicy Wilczak. Na trzecim piętrze z balkonem z wyjściem z salonu. Mieszkanie jest jasne, przygotowane do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 900 zł27 m² 5 551,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Najlepsza cena na rynku! Mieszkanie 27,17 m w centrum - do kapitalnego remontu Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji w najlepszej cenie ? To mieszkanie to doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, które wyróżnia się przestronnością i możliwościami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

875 000 zł65 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone na piątym - ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem ul. Chołoniewskiego 3b, bydgoszcz Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 000 zł83 m² 13 301,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie w ciekawym układzie, trzypokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

285 000 zł40 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Makler poleca na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji - samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

135 900 zł28 m² 4 781,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Konopnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

1 365 zł21 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w świetnej lokalizacji- jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Nieruchomość: powierzchnia 19,63 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

414 869 zł43 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie (pow. 59 m2) w samym sercu Bydgoszczy- przy Wyspie Młyńskiej! Mieszkanie w pełni wyposażone (również w klomatyzację) o powierzchni 59m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 35 m , położona na czwartym piętrze na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 408,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Sokola. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Powierzchnia lokalu mieszkalnego to 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

320 000 zł31 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja realizowana na bydgoskim Śródmieściu zakłada przekształcenie dawnego magazynu w nowoczesny budynek mieszkalny, który stanie się ważnym elementem rewitalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł44 m² 5 694,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze po kapitalnym remoncie. W budynku nowa prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Cały budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł49 m² 12 282,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w siedmiopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

695 000 zł92 m² 7 584,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na parterze bloku z cegły z lat 80. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Siernieczek,Bydgoszcz

435 000 zł68 m² 6 429,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M-4, 67,66 m2 znajdujące się w odnowionym bloku z cegły. Ul. Sochaczewska na Siernieczku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2024 r. z windą, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

344 426 zł31 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij