dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

438 030 zł41 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł45 m² 9 805,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł60 m² 7 293,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Inwestycje Developera - Grunwaldzka. Inwestycja przy ulicy Grunwaldzkiej ma do zaoferowania 30 mieszkań, 2 lokale mieszkalne, 15 garaży oraz 15 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

363 071 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł91 m² 1 350,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

410 504 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł54 m² 2 276,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

428 000 zł57 m² 7 537,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł87 m² 1 420,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł129 m² 954,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

344 000 zł42 m² 8 096,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł105 m² 1 175,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł89 m² 1 384,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł45 m² 2 716,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł35 m² 3 498,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł81 m² 1 522,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł60 m² 2 050,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

445 000 zł63 m² 7 024,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

530 556 zł70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł105 m² 1 175,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

675 000 zł54 m² 12 399 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

123 456 zł81 m² 1 518,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

354 936 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Okole,Bydgoszcz

287 000 zł34 m² 8 506,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! okole, ul. Graniczna Prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 104,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 37m2 i balkonem 5,4m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 233 zł66 m² 9 983,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

492 328 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,04 m2, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu położonym na Osiedlu Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 044 zł53 m² 9 338,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

392 599 zł42 m² 9 403,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro makler poleca! nowe osiedle W sąsiedztwie lasu oraz uniwersytetu! nie płacisz podatku pcc! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

431 320 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płacą prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowej inwestycji, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Okole,Bydgoszcz

336 878 zł36 m² 9 410 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż / mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 z ogródkiem 40,4 m2. Wygodny układ mieszkania, w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

452 000 zł57 m² 7 935,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

467 345 zł66 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symbol: m51_f Przedstawione zdjęcia stanowią wyłącznie przykładową wizualizację gotowego projektu. Opis mieszkania: 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 7 piętrowego bloku Kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

518 499 zł52 m² 9 994,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Fantastyczne otoczenie natury. Nowoczesne budynki, przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaświat

Zawisza,Bydgoszcz

360 000 zł41 m² 8 761,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Zawisza, ul. Zaświat w stanie deweloperskim. Inwestycja gotowa do odbioru. 0% prowizji, 0% pcc. Mieszkanie można kupić w programie "bezpieczny.