dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

149 000 zł27 m² 5 526,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis oferty: kawalerka 26,96 m2 do generalnego remontu ,w odremontowanej kamienicy. Oferta idealna na inwestycje bądź jako lokata kapitału. W tej kamienicy posiadamy mieszkania od 25 do 34 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

280 000 zł34 m² 8 208,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkania W tym metrażu! Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

613 632 zł64 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo budowanym apartamentowcu na Osowej Górze Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 249 zł47 m² 8 749,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47,00m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 669 zł62 m² 8 390,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 61,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

648 224 zł69 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kamienicy w Śródmieściu Oferujemy na sprzedaż kawalerka w Centrum Mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

361 669 zł40 m² 9 133,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

707 266 zł72 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kamienicy w Śródmieściu na sprzedaż M2 w Centrum Mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością dokończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

140 000 zł31 m² 4 492,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja opis oferty: mieszkanie dwupokojowe 31,16 m2 ,w stanie do generalnego w odremontowanej kamienicy. Oferta idealna na inwestycje bądź jako lokata kapitału. W tej kamienicy posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania apartament na Osiedlu Leśnym o powierzchni 34,5 m składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

565 000 zł77 m² 7 328,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze budynku, oddanego do użytku w 2008 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 050 000 zł123 m² 8 537,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Seminaryjna 10 to inwestycja deweloperska zrealizowana w 2022r. W ofercie sprzedaży pozostały dwa mieszkania. Cała inwestycja to kameralny budynek 3 piętrowy wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 069 zł45 m² 8 910,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 44,80m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

517 000 zł55 m² 9 481,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M4/54,53m2, usytuowane na parterze w nowym apartamentowcu na osiedlu Kapuściska. Oferujemy na sprzedaż przepięknie wykończone trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

611 040 zł56 m² 10 903,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bydgoszcz urzecze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą bydgoską perełkę mieszkaniową, realizowaną przez jednego z wiodących polskich deweloperów - Budlex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

345 000 zł42 m² 8 121,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naruszewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

579 607 zł53 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 500 zł73 m² 8 221,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 72,90m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 860 zł45 m² 8 920,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,00m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

603 104 zł64 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

399 900 zł49 m² 8 184,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

323 000 zł40 m² 8 075 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

428 000 zł57 m² 7 537,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

545 000 zł57 m² 9 605,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

492 784 zł65 m² 7 588,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz mieszkania blisko Centrum? Zależy Ci na dużym salonie? Potrzebujesz miejsca do pracy i garderoby? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

349 000 zł50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

: nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż odnowione mieszkanie w centrum miasta Bydgoszczy. Lokal mieści się na drugim piętrze w zmodernizowanej kamienicy. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 900 zł61 m² 7 259,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł61 m² 7 253,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

708 400 zł63 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł60 m² 7 293,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy kawalerkę 25 m2 położone na parterze, dwupiętrowej kamienicy centrum Mieszkanie bardzo przestronne i jasne. Wystawa okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

338 892 zł37 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe po powierzchni 37,20m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

552 150 zł51 m² 10 875,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy dwupokojowe mieszkanie 37 m2 położone na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy centrum Mieszkanie bardzo przestronne i jasne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł70 m² 9 640,29 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W stanie deweloperskim Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w 16 piętrowym apartamentowcu z 2022 roku. 5 piętro Z widokiem na brdę! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 540 zł33 m² 9 137,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie jedno pokojowe o powierzchni 33,10m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

411 722 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mamy mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej na osiedlu Szwederowo. Proponowane mieszkanie trzypokojowe świetnie nada się jako pierwsze mieszkanie dla singla, pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

385 320 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim, 49,40 m2 - parter. Sprzedaż bez podatku pcc. Mieszkanie składa się z : przedpokój - 8,12 m2 pokój dzienny wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

250 260 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej w samym Centrum Bydgoszczy. Dwa pierwsze etapy tego osiedla są już oddane do użytku i zamieszkałe. Obecnie trwają.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij