dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Bydgoszcz - Oferty sprzedaży

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

445 000 zł63 m² 7 024,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kamienicy w Śródmieściu Na sprzedaż kawalerka w Centrum Mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

317 000 zł36 m² 8 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym bloku na Osiedlu Akademickim na sprzedaż 2 pokoje w stanie deweloperskim. 36,5m2 : salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

155 000 zł22 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie na ul. Matejki 22 m 2 w stanie deweloperskim plus: - rozprowadzone instalacje elektryczne, wod-kan. - położone gładzie i pomalowane dwukrotnie ściany na biało -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

583 000 zł69 m² 8 406,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

765 000 zł93 m² 8 242,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2012r.), położonego w świetnie skomunikowanym i spokojnym punkcie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

593 000 zł63 m² 9 365,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

598 509 zł73 m² 8 210 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe po powierzchni 72,90m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

620 000 zł56 m² 11 053,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bydgoszcz urzecze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą bydgoską perełkę mieszkaniową, realizowaną przez jednego z wiodących polskich deweloperów - Budlex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

266 923 zł29 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie jedno pokojowe po powierzchni 29,30m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł41 m² 10 765,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

219 000 zł37 m² 5 855,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Oferta sprzedaży. 2-pokojowe mieszkanie Na Bocianowie, w świetnym położeniu blisko ulicy Gdańskiej i Dzielnicy Muzycznej. Dzięki lokalizacji zaledwie 10 minut pieszo od Uniwersytetu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

589 000 zł110 m² 5 354,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Ekologiczny dom w cenie mieszkania! Bez podatku pcc, pełna własność - kw! Na sprzedaż oferujemy nowy dom energooszczędny z pompą ciepła, dwulokalowy w zabudowie typu bliźniak, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł41 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł36 m² 6 425,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w wyjątkowej lokalizacji- w sąsiedztwie Bulwarów nad Brdą! Kamienica po rewitalizacji, wyróżnia się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

323 405 zł36 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe po powierzchni 35,50m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

550 384 zł66 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 65,60m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z garderobą i ogromnym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

593 000 zł63 m² 9 359,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

344 000 zł42 m² 8 096,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w 16 piętrowym apartamentowcu z 2022 roku. 5 piętro Z widokiem na brdę! W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 164,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

784 363 zł99 m² 7 944,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta z rynku pierwotnego. Libera Nieruchomości - zaprasza do zapoznania się kameralną inwestycją deweloperską zlokalizowaną na bydgoskim Miedzyniu. Lokalizacja idealna dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

439 537 zł63 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 62,80 m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Zielony Las. Osiedle zlokalizowane jest z dala od miejskiego zgiełku w pobliżu Myślęcinka. Jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

529 900 zł55 m² 9 721,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego i wyposażonego mieszkania, położonego na 3 piętrze budynku, oddanego do użytku w 2019 roku. W świetnej lokalizacji osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

505 733 zł53 m² 9 542,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Fantastyczne otoczenie natury. Nowoczesne budynki, przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

786 000 zł72 m² 10 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: prezentowany przepiękny apartament w nowej, wyjątkowej prestiżowej inwestycji! Już na samym początku wita nas nowoczesna klatka schodowa z cichobieżnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

574 986 zł74 m² 7 720,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz mieszkania blisko Centrum? Zależy Ci na dużej przestrzeni? Potrzebujesz miejsca do pracy i garderoby? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

439 670 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

493 544 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz mieszkania blisko Centrum? Zależy Ci na dużym salonie? Potrzebujesz miejsca do pracy i garderoby? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

785 363 zł100 m² 7 874,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

743 111 zł98 m² 7 612,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

311 000 zł54 m² 5 727,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki Prądocin k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r Mieszkanie w budynku nr 9, z widokiem na las ostatnie takie! 0% prowizji 0% podatku pcc zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca serdecznie: słoneczne mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na pierwszym piętrze w bloku z 2022r. Ceniony deweloper! Wysoki standard budynku oraz otoczenia wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 494,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ostatnie takie mieszkanie II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 37 m w cenie 245.000 złotych w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 700,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

317 028 zł35 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m2 z ogródkiem 15,5 m2. - blisko Centrum - Ogród - 2 pokoje - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne Okna - 0% prowizji, 0% podatku pcc opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wileńska

Śródmieście,Bydgoszcz

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu kawalerki, o powierzchni 25 m w cenie 180.000 złotych w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w Bydgoszczy, tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

452 000 zł55 m² 8 261,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Fordonu. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

631 045 zł72 m² 8 710,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Okole,Bydgoszcz

252 347 zł28 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,7 m2 z balkonem w nowej inwestycji. - blisko Centrum - Balkon - Pierwsze piętro - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne Okna - 0%.