dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Wilczak

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

162 000 zł37 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta małego własnego M . Polecam mieszkanko ok 37 m2 położone na małym kameralnym osiedlu , niedaleko Parku Miejskiego oraz Kanału Bydgoskiego. Bardzo duża ilość ścieżek spacerowych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

205 000 zł50 m² 4 104,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 3 piętrze.Mieszkanie jest bardzo jasne , ciepłe.W skład mieszkania wchodzą: salon 18,77 m2 na podłodze parkiet ,na ścianach gładź; pokój/sypialnia 14,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wilczak,Bydgoszcz

136 000 zł37 m² 3 675,68 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

119 900 zł43 m² 2 807,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pomagamy bezpłatnie W kredytowaniu tej lub innej nieruchomości! Dopłata w programie MDM dla singla i małżeństwa bez dzieci wynosi 18301 zł-dla małżeństwa z jednym dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

209 000 zł57 m² 3 685,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąca oferta :-) Polecamy ostatnie mieszkanie w pięknie wyremontowanej kamienicy na Wilczaku .Świetna lokalizacja , tereny spacerowe , plac zabaw , szkoła , centrum handlowe -ogólnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biała Posesja, poleca mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Wilczak na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Budynek z cegły otoczony kameralną zabudową, 5 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w małej kamienicy w Bydgoszczy na osiedlu Wilczak o powierzchni 65m2. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

219 000 zł69 m² 3 160,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, klatka schodowa odnowiona. Wszystkie mieszkania przeszły remont od podstaw! - wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

222 000 zł66 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

170 000 zł50 m² 3 366,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu Centrum. Lokal o pow. 50,5 m2 mieści się na 2 piętrze bloku i składa się z dwóch niezależnych pokoi, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

245 000 zł81 m² 3 024,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt: mieszkanie w bloku na parterze typu M3 o pow. 81m2 powstałe w wyniku połączenia dwóch mieszkań, po remoncie. Salon z aneksem kuchennym- na podłodze dębowy parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie bezczynszowe ( 100zł- fundusz remontowy) w kamienicy typu M3 o pow. 50m2 na Ip do odświeżenia. Dwa pokoje ( 16 i 12m2)- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopickiego

Wilczak,Bydgoszcz

259 000 zł91 m² 2 858,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Polecam Państwu przestronne mieszkanie w kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Cztery przestrzenne pokoje po remoncie przeprowadzonym przez właścicieli; wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

67 000 zł21 m² 3 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tania Kawalerka -ul Nakielska - mieszkanie umeblowane - jeden duży pokój z aneksem - łazienka z kabiną prysznicową - bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy i punkty usługowe - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

122 500 zł41 m² 2 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy typu M3 na Ip o pow. 41m2 do odświeżenia. Dwa pokoje na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia-panele na podłodze, płytki w pasie roboczym. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

208 000 zł50 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie bezczynszowe z balkonem ( fundusz remontowy-100zł) typu M3 w trzypiętrowym budynku o pow. 50m2 po kapitalnym remoncie. Dwa oddzielne pokoje ( ok. 19 i 14.40m2)- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

282 000 zł81 m² 3 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie zaaranżowane mieszkanie do wprowadzenia. W pokojach na podłodze panele ,ściany gładzie. Łazienka osobno z wc. Okolica cicha i spokojna,blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w okolicach placu Poznańskiego. Lokal położony na drugim piętrze kamienicy, stan do odświeżenia lub remontu. Oferta idealna pod wynajem! Do dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

139 000 zł42 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

124 500 zł41 m² 3 036,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Czyste,zadbane mieszkanie w kamienicy. Dwa oddzielne pokoje,kuchnia i łazienka. Na podwórku wydzielone miejsce parkingowe. Ogrzewanie własne węglowe. Do mieszkania należą dwie piwnice. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

159 900 zł48 m² 3 331,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

149 000 zł41 m² 3 597,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno prawnych, podana kwota zawiera podatek Vat. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 41,42 m2 usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż wyremontowane mieszkanie W kamienicy na wilczaku Na sprzedaż M-3 o powierzchni 30m2 na pierwszym piętrze w kamienicy na Wilczaku - 10 minut od Centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

209 000 zł66 m² 3 184,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno prawnych, podana kwota zawiera podatek Vat. Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. całkowitej 65,54 m2 a pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dom dwu kondygnacyjny w bardzo dobrej lokalizacji. Na parterze duże pomieszczenie handlowe + dwa mniejsze pomieszczenia, kuchnia, łazienka. Na piętrze 4 pokoje w tym jeden otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy na II piętrze. Kamienica schludna, spokojna. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 22 m 2 , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze w dobrej lokalizacji, w pobliżu park z kanałem bydgoskim i Real, t 3, a 56. Mieszkanie składa się : 4 pokoje: wym. 20,3m2, 15,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni ponad 100 m 2 , z dwoma oddzielnymi gabinetami, zapleczem socjalnym. Możliwość przystosowania na mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze. Nieruchomością zarządza wspólnota. Opłaty 200 zł na fundusz remontowy plus woda, prąd, gaz. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: 24, 20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

219 000 zł69 m² 3 160,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno prawnych, podana kwota zawiera podatek Vat. Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. 69,29 m2 usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

199 000 zł57 m² 3 509,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno prawnych, podana kwota zawiera podatek Vat. Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. 56,71 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

145 000 zł43 m² 3 395,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe blisko centrum. Bezczynszowe mieszkanie w kameralnej kamienicy na os. Wilczak na 1. piętrze. Wnętrze zadbane, 2 duże pokoje, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

128 000 zł36 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Duża i przestronna kawalerka z możliwością podziału na 2-pokoje. Blok położony w malowniczym miejscu, nieopodal parku nad Kanałem Bydgoskim. Malownicze tereny spacerowe, blisko pętła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w budynku czterorodzinnym na pierwszym pietrze. Po remoncie kapitalnym z wymianą instalacji elektrycznej i gazowej. Nowe okna pcv ,podłogi w panelach, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

85 000 zł48 m² 1 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

# trzypokojowe mieszkanie tylko za gotówkę! Udział w kamienicy! Trzypokojowe mieszkanie na parterze 2 piętrowej kamienicy do dyspozycji mieszkańców ładnie zagospodarowany ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

105 000 zł36 m² 2 886,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Nakielska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

143 000 zł41 m² 3 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

123 000 zł42 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 42 m2, na pierwszym piętrze w kamienicy, na osiedlu Wilczak w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: - i pokój, - II pokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

141 000 zł40 m² 3 525 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, na parterze o powierzchni 40m2 w budynku wielorodzinnym. W skład lokalu wchodzą: pokój z aneksem kuchennym 19m2, pokój 16m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

91 000 zł29 m² 3 145,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna i ciepła kawalerka na Wilczaku. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Mam Państwu do zaoferowania kawalerkę znajdującą się na I piętrze kamienicy. Całkowity metraż lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

120 000 zł52 m² 2 312,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w kamienicy na Wilczaku Biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Prezentowane mieszkanie o pow. 50m 2 znajduje się na 1 piętrze kamienicy,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Wilczak-Jary, Wilczak