dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz - Oferty wynajmu mieszkań

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na parterze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie zwolnione 1 czerwca 2026 roku - możliwość oględzin od 1 maja 2026 roku. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie. Blok z 2025 roku, super lokalizacja - Flisacka 19f, osiedle Nowe Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł110 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ok. 110m2) na pierwszym piętrze przy ul. Strzeleckiej(górzyskowo) w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 kwietnia! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Bydgoszczy, przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu co gwarantuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Kordeckiego. -Powierzchnia: 55 m -liczba pokoi: 2 -poziom: parter -rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,28 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na piątym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie nowe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 zł56,93 m² 30,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Adres: ul. Bydgoska 40/1, bydgoszcz Powierzchnia: 56,93 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30,01 zł/m2 + vat - Atuty nieruchomości - Nieruchomość zlokalizowana w Starym Fordonie, przy drodze wojewódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka na parterze Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 27m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia wygodne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Bydgoszcz, osowa Góra, ul. Kormoranów. Lokal na II piętrze , z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,90 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z przestronnym balkonem. Świetna lokalizacja - zaciszne miejsce, dobrze skomunikowane, funkcjonalny układ: pokój dzienny z oddzielonym ścianką aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy idealne dla osób ceniących spokój, zieleń i wygodny dostęp do miasta. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,82 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca! Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku przy ulicy Gdańska 121! Zostań pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,12 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, perfekcyjnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,12m2 znajdujące się na 4 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Okolu. Poszukiwana lokalizacja! Na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,25 m² 75,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2 pokoje osiedle filmowe, garaż podziemny Nowoczesne, nowe mieszkanie na wynajem - Osiedle Filmowe Do wynajęcia nowiutkie, w pełni urządzone mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł54 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na bydgoskim w Fordonie na ul. Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie M2 I 20 m po remoncie | 2 piętro | umeblowane | wysoki standard | od maja Na wynajem nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 20 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czyżkówko | cisza, ogródek, teren ogrodzony Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Czyżkówka, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Będzie wolne od 5.04.2026 Przedmiotem oferty wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Czackiego 1. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,28 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje wymarzone mieszkanie przy lesie 2 pokoje na ul. Frydrychowicza Oferujemy na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie (35 m ) w sercu fordońskiego spokoju z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł77,74 m² 41,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe (70,69m2) na VIII piętrze na nowoczesnym osiedlu atrium park: bartodzieje ul. Gajowa. Jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka w Centrum Bydgoszczy. Zostań pierwszym mieszkańcem nowocześnie urządzonego apartamentu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M2 w wygodnym punkcie - ścisłym centrum na Bocianowie w Bydgoszczy, mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Błonie przy ul. Janusza Korczaka 7 w Bydgoszczy. Lokal 34 m2 mieści się na drugim piętrze w bloku.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 500 zł23,45 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka (ok. 24m2) na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym Centrum miasta. Kawalerka przy ul. Dworcowej to idealne mieszkanie dla studenta lub osoby pracującej. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże przestronne mieszkanie w bloku z 2000 roku z dużym tarasem. Mieszkanie położone w bloku na parterze, przystosowane na osób niepełnosprawnych bez barier architektonicznych. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wiktoria Włodarska Nieruchomości Apartament   Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko komunikacja miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł38,50 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia obszerna kawalerka (38,5 m2) zlokalizowana na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie wchodzi w skład zamkniętego osiedla na ulicy Żmudzkiej 10. Blok zbudowany w 2010 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dworcowej 86 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1 czerwca 2026r. Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się na osiedlu Leśnym, przy ulicy 11 Listopada w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne będzie od 1 czerwca 2026r. To.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

4 800 zł101,50 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania na wynajem w centrum Bydgoszczy w Marina Hause przy ul. Jagiellońskiej 36. Mieszkanie czteropokojowe z dodatkowym pokojem typu biuro lub garderoba. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,10 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 do wynajęcia na Osiedlu Leśnym od zaraz. Mieszkanie po kapitalnym remoncie cale wyposażenie nowe na gwarancji. Mieszkanie praktycznie nowe dla pierwszego klienta. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 900 zł115,41 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nietuzinkowe mieszkanie (115 m2) z wyjątkowym widokiem z tarasu na Wyspę Młyńską. Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta z widokiem na piękną panoramę Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwa pokoje z osobną kuchnią ul. Głowackiego 23 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 z balkonem, w doskonałej lokalizacji przy ul. Potockiego 1 (1 piętro bez windy) Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka położona na I piętrze bloku na Osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie słoneczne z balkonem, składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.