dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Wyżyny

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

413 600 zł46 m² 8 993,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

324 700 zł30 m² 10 823,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

500 049 zł51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

334 630 zł34 m² 9 747,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

415 000 zł49 m² 8 533,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wyżyny ul. Bełzy Cena do negocjacji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

670 220 zł73 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

359 100 zł35 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

287 700 zł28 m² 10 278,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

475 000 zł55 m² 8 595,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie po kapitalnym remoncie 3 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej 15,81 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

497 166 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

324 422 zł30 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

630 504 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

627 600 zł67 m² 9 367,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

498 000 zł52 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro makler poleca serdecznie poleca na sprzedaż gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, w układzie szczecińskim znajdujące się na Wyżynach w spokojnej części osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

485 180 zł55 m² 8 821,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

692 075 zł73 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

338 786 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

378 182 zł39 m² 9 802,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

413 800 zł47 m² 8 804,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

266 000 zł26 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

399 900 zł53 m² 7 545,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą ładnie urządzonego mieszkania z pełnym wyposażeniem kuchni położonego na bydgoskich Wyżynach. Budynek Nieruchomość mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

611 340 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

315 690 zł31 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąkolowa

Wyżyny,Bydgoszcz

409 000 zł53 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97mkw usytuowane na 1-piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Wyżyny ul.Kąkolowa Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

334 600 zł34 m² 9 841,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

338 700 zł34 m² 9 961,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

287 730 zł27 m² 10 656,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

293 000 zł44 m² 6 621,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Mieszkanie do remontu położone w super lokalizacji na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy! M-3 o powierzchni 42m 2, w tradycyjnym układzie szczecińskim , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Wyżynach. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

335 900 zł53 m² 6 341,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

House Team Nieruchomości & Finanse poleca bardzo jasne i przestronne mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic Bydgoszczy. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

485 199 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

523 200 zł55 m² 9 495,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Modrakowej, wyżyny. Lokal znajduję się na 3 piętrze. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

W ofercie naszego biura. Piękne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Wyżynach. Po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z wyjściem na balkon ok. 15 m2 - Średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

502 833 zł52 m² 9 608,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

396 990 zł47 m² 8 375,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż! Nieruchomość jest położona w zadbanym, czteropiętrowym, ocieplonym bloku na bydgoskich Wyżynach. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł52 m² 6 869,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 52,26 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

324 450 zł31 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

501 900 zł55 m² 9 125,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

495 000 zł63 m² 7 892,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu 6 Planet w Bydgoszczy Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu 6.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij