dowolna

Mieszkania z ogródkiem Bydgoszcz - Oferty mieszkań z działeczką

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

385 710 zł30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

649 000 zł91 m² 7 142,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

4 mieszkania na sprzedaż w zabytkowej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej - Bydgoszcz, ul. Paderewskiego! Z uwagi na lokalizację, układ, położenie i możliwości aranżacyjne - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca : Na wynajem wyremontowane dwupokojowe mieszkanie (49m2) położone w lubianej części miasta, niedaleko Galerii Pomorskiej. Lokal o metrażu 49 m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł100 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Piękne dwupoziomowe mieszkanie "pod klucz " na 2/3 piętrze, w odremontowanej kamienicy. Standard: mieszkanie jest po generalnym remoncie, w którym zostały wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

476 160 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

669 635 zł67 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na wysokim parterze zadbanej, odrestaurowanej kamienicy.