dowolna

Mieszkania z ogródkiem Bydgoszcz - Oferty mieszkań z działeczką

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję słoneczne, przytulne mieszkanie dwupokojowe na Szwederowie. Świetna, cicha lokalizacja. Na metraż 49 m2 składa się duży pokój, sypialnia, przestronny korytarz, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania w Fordonie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość do własnej inwencji twórczej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

708 100 zł71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Wodą położone na bydgoskich Bartodziejach przy jeziorku Balaton spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Otoczenie zieleni widok na park i wodę oraz na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nakielska

Wilczak,Bydgoszcz

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z charakterem zlokalizowane przy ulicy Nakielskiej. Budynek z cegły z wyremontowaną klatką schodową. Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

769 000 zł119 m² 6 471,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Przedstawiamy lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej z indywidualnym wejściem, garażem dwustanowiskowym i ogrodem. Wykończony i urządzony w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Okole

Okole,Bydgoszcz

204 000 zł36 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 36 m2 na Okolu. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (po 6 m), - korytarza (6 m), - pokoju z aneksem kuchennym (15 m) - łazienki z toaletą (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Błoniu W ofercie trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku (blok ma cztery piętra) na osiedlu Błonie. Nieruchomość do odświeżenia. W 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

208 900 zł31 m² 6 738,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Mieszkanie o powierzchni 30,70m2, składa się z dużego, jak na kawalerkę salonu, kuchni oraz łazienki. Przy budynku znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Usytuowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jary

Jary,Bydgoszcz

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem, znajdujące się na parterze domu wolnostojącego, os. Jary. Pomieszczenia: 42 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

365 000 zł57 m² 6 375,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Zamoyskiego Prezentuję Państwu trzy-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 800 zł97 m² 6 623,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości Makler prezentuje stylowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie w urokliwej kamienicy o powierzchni 94m2. Mieszkanie może być bardzo dobro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawimy mieszkanie o powierzchni 43 m2 w niskim parterowym domu umiejscowionym na wyodrębnionej działce o powierzchni 152 m2. Nieruchomość położona jest w niezwykle pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jary

Jary,Bydgoszcz

269 000 zł44 m² 6 183,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem znajdujące się w kamienicy, na osiedlu Jary. Pomieszczenia: 43,5 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia oddzielna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, po przeprowadzonym generalnym remoncie. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47 m 2 - salon 18 m 2 , - wnęka 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

229 000 zł27 m² 8 513,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu ofertę kawalerki w budynku dwulokalowym położonym na pograniczu osiedla Błonie / Wilczak z ogrodem o powierzchni 123 m2 zawierający nasadzenia i drzewa owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż nowe, pięknie urządzone 4 pokojowe , funkcjonalne 65 m2 mieszkanie z przynależnym 100 metrowym ogrodem nawadnianym automatycznym z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

420 000 zł64 m² 6 607,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! czteropokojowe Z tarasem I zagospodarowanym ogródkiem oraz W póżniejszym terminie garażem murowanym! rewelacja cisza spokój słoneczne ładne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

479 500 zł64 m² 7 480,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż! Komfortowe mieszkanie o pow. 64 m , zlokalizowane na osiedlu Bartodzieje, przy ul. Curie Skłodowskiej. Lokal składa się z salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gołębia

Górny Taras,Bydgoszcz

499 000 zł74 m² 6 699,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania z ogródkiem? Zależy Ci na dużym salonie? Potrzebujesz miejsca do pracy i garderoby? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Bohaterów,Bydgoszcz

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu eleganckiego mieszkania w nowym bloku, na ul. Prof. Kaliskiego (niedaleko akademików utp) w Fordonie. Komfortowe mieszkanie, w pełni umeblowane z wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane M-3 na parterze, w dobrym standardzie z balkonem i ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji - Bartodzieje. Mieszkanie własnościowe z kw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

338 000 zł61 m² 5 540,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie o powierzchni 61m, składa się z pokoju dziennego o metrażu 24m z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 000 zł55 m² 6 951 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Prezentujemy na sprzedaż przytulne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m , zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, w Śródmieściu, niedaleko centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem znajdujące się w budynku na osiedlu Jachcice. Pomieszczenia: 64 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

325 000 zł38 m² 8 505,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,21 m2 w nowym budownictwie - Fordon Pod Skarpą - z ogródkiem! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

429 000 zł73 m² 5 837,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, wyremontowanego, 4 pokojowego domku z ogrodem położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Nieruchomość to domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

434 000 zł84 m² 5 137,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem znajdujące się w kamienicy na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 84,47 m 2 - salon, - 3 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niemcewicza

Bielawy,Bydgoszcz

350 000 zł76 m² 4 575,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane libera Nieruchomości prezentuje nietypowe, dwupoziomowe i bardzo oryginalne mieszkanie w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

750 000 zł92 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2014 roku., Bydgoszcz osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania 92m2. Budynek w zabudowie szeregowej z czerwonej cegły (mur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości Piękne M2 39,35 m z ogródkiem i małym tarasem w stanie deweloperskim. Super lokalizacja i piękny widok na Brdę i przynależne tereny zielone. Nowa Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ossolińskich

Bocianowo,Bydgoszcz

1 900 zł80 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane (w pełni umeblowane) mieszkanie, na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

254 500 zł52 m² 4 894,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

468 900 zł98 m² 4 782,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie po remoncie. Powierzchnia ok. 98,32 m, 4 pokoje : ok.25 m2, 21 m2, 20 m2, 5,2 m2 ,obszerny hol- 11,4 , kuchnia ok 11 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w Fordonie. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u nas Mieszkanie posiada pełne wyposażenie, od razu można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

264 000 zł49 m² 5 434,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu pięknego dwupokojowego mieszkania na Górzyskowie. Wyjątkowa okazja - wyjątkowa cena Mieszkanie o powierzchni ok. 49m2 mieści się na parterze kameralnego budynku. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świętojańska

Śródmieście,Bydgoszcz

468 900 zł100 m² 4 689 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy w dzielnicy Śródmieście. Lokal mieszkalny znajduje się w 3 piętrowej kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórna

Szwederowo,Bydgoszcz

244 000 zł68 m² 3 596,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie do kapitalnego remontu W atrakcyjnej cenie Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w o powierzchni 68 m2 usytuowane na wysokim parterze w pożądanej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

469 000 zł98 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

214 000 zł30 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszy piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

1 810 zł48 m² 37,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie (49m2) położone w lubianej części miasta, niedaleko Galerii Pomorskiej. Lokal o metrażu 49 m2 znajduje się na wysokim parterze.