dowolna

Mieszkania z ogródkiem Bydgoszcz - Oferty mieszkań z działeczką

228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

658 572 zł54 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Seminaryjnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

547 889 zł47 m² 11 630 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

557 000 zł40 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przepięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie M-3 o pow. 39,80 m2 położone na parterze w nowym bloku z 2024 roku przy ul. Gajowej 72 na Bartodziejach. Mieszkanie z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Ossolińskich

Śródmieście,Bydgoszcz

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji (ul. Ossolińskich), które mieści się w klimatycznym budynku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł77 m² 8 973,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,78 m , położone na 1 piętrze w dwu-rodzinnym budynku na spokojnym osiedlu Bielawy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł91 m² 6 591,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Sprzedaję bezpośrednio - prywatnie pełna własność - czysta księga wieczysta. Prestiżowa I niezwykle wygodna lokalizacja. Idealne miejsce do zamieszkania lub na wynajem. Inwestycja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł48 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90 m na parterze z balkonem. Lokalizacja inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł49 m² 8 647,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Fordon, ul. Rataja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Bielawy,Bydgoszcz

689 500 zł77 m² 8 977,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Połowa domu z ogrodem i garażem | Bezczynszowe | Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

351 456 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

529 000 zł89 m² 5 963,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie rodzinne w spokojnej części Bydgoszcz na Szwederowie, przy ul. Leszczyńskiego - kilka minut spacerem od Starego Rynku, a jednocześnie z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

464 544 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokoje | Górzyskowo |52 m | Parter, balkon |miejsce parkingowe Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

639 128 zł70 m² 9 156,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

352 200 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2054

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

556 677 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Dzielnica Muzyczna,Bydgoszcz

284 490 zł33 m² 8 553,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty polecam nowe mieszkanie dla rodziny w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie to 3 pokoje : 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe 48 m w klimatycznej kamienicy | klimatyzacja | garderoba | ogród 100 m | wysoki standard. Są wnętrza, które robią wrażenie i takie, w których od razu czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Dolny Taras,Bydgoszcz

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia - Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon, - kuchnia, - sypialnia, - garderoba 3,5 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

587 412 zł60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, znajdujące się w nowym budownictwie, w Fordonie. Pomieszczenia: 110 m 2 - salon aneksem kuchennym, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Wzgórzu

Błonie,Bydgoszcz

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- house Team Nieruchomości & Finanse proponuje najem przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,42m2 na bydgoskim Błoniu ul. Na Wzgórzu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

346 528 zł32 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

440 727 zł41 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

940 000 zł90 m² 10 387,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękny 4-pokojowy apartament na bydgoskim Miedzyniu / Flisach. Mieszkanie ma 90.49m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

378 528 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

309 900 zł40 m² 7 770,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,88 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1955 r. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje(16m2 i 9,2m2), osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024