Mieszkanie Bydgoszcz
Tatrzańskie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 479 000 zł
- 53 m²
- 9 037,74 zł/m²
Karolina Bogacka
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Tatrzańskie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 22 maja 2026
479 000 zł 53 m² 9 037,74 zł/m²
3/3
2
2007
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2007Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 479 000 zł (9 037,74 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2007 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: Internet
- Źródło: biuro nieruchomości: Dobre Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 75262
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Tatrzańskie, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu 2-pokojowego, komfortowego, przestronnego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni 54m2 znajdującego się na 3 piętrze w bloku z 2007 roku w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim.
Lokal składa się z:
- salonu ok. 21m2 z wyjściem na duży balkon,
- sypialni ok. 12m2
- kuchni ok. (...)