Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Leśne, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 1 700 zł
  • 41 m²
  • 41,46 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Masłowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Leśne, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 700 zł

41 m²

41,46 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 700 zł 41 m² 41,46 zł/m²

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 700 zł / miesiąc
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 639/14150/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dostępna od 01.07.2026r.
Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na osiedlu Leśnym, przy ulicy Kasztanowej w Bydgoszczy.
Lokal mieszczący się na trzecim piętrze w bloku z windą, składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki z wanną i toaletą.
Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD (lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, mikrofalówką)
W korytarzu znajduje się duża szafa.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem. (...)

Agent

Kamila Masłowska

729 057...

729 057 671

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamila Masłowska