Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 565 000 zł
  • 81 m²
  • 6 975,31 zł/m²

Zdjęcie

Michał Kapiszka

Skontaktuj się

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

565 000 zł

81 m²

6 975,31 zł/m²

Mieszkanie Bydgoszcz

Zaktualizowane: 22 maja 2026

565 000 zł 81 m² 6 975,31 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1993
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1993

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 000 zł (6 975,31 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 81 m² (81,60 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1993
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 4 m²
  • Czynsz: 1 050 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: SEDNO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SED-MS-1701

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz przestronnego, świetnie rozplanowanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy? Ta oferta jest dla Ciebie!

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 81 m² , zlokalizowane na bezpiecznym i wygodnym 2. piętrze na bydgoskim Szwederowie . To idealna propozycja dla rodzin, par szukających przestrzeni do życia i pracy zdalnej, a także jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Michał Kapiszka

789 564...

789 564 901

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została