Mieszkanie Bydgoszcz
Okole, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- 515 000 zł
- 87,48 m²
- 5 887,06 zł/m²
Marek Pawłowski
Skontaktuj się
Mieszkanie Bydgoszcz
Okole, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie Bydgoszcz
Zaktualizowane: 4 maja 2026
515 000 zł 87,48 m² 5 887,06 zł/m²
parter/3
3
1912
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1912Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 515 000 zł (5 887,06 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 87,48 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1912 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
- Czynsz: 560 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: inne
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: ART NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: 10003/14580/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Okole, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które z pewnością sprawdzi się zarówno jako własny kąt, miejsce na biuro lub kancelarie, jak i mieszkanie inwestycyjne?
Zatem zapoznaj się z tą ofertą!
Idealne mieszkanie dla:
ParyJako na biuro lub kancelarięRodzin z dziećmi Inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem
Lokalizacja:
Mieszkanie mieści się w centrum Bydgoszczy przy ulicy Łokietka, w bliskiej odległości do Brdy. (...)
502 627...
502 627 884