Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • 179 500 zł
  • 46 m²
  • 3 902,17 zł/m²

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
14 grudnia 2014

179 500 zł

46 m²

3 902,17 zł/m²

Mieszkanie, Kapuściska

Zaktualizowane: 14 grudnia 2014

179 500 zł 46 m² 3 902,17 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 179 500 zł (3 902,17 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 46 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GORĄCO POLECAMY do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Budynek odnowiony i ocieplony. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu osiedli Wyżyny/Kapuściska. Wokół dużo zieleni, miejsca parkingowe. W pobliżu sklepy, markety, szkoły, komunikacja miejska. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym 18m, 2 pokoi 10m i 9m, łazienki z wc i przedpokoju. Na podłogach parkiet, kafle. Na ścianach gładzie. Nowe okna pcv. Piwnica 5m. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości